На море в Турция - all inclusive (тема 2)

  • 174 825
  • 852
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 156
Моля,ви ако някой има инфо за:
Royаl Wings hotel
-Lara
нека пише.Във форума не открих почти нищо за него.
ревютата за него са повече от обещаващи:
http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g297962-d557048-Reviews- … ranean_Coast.html

един от препоръчаните хотели от приятелката ми Peace, само дето на мъжа ми му прилича на някой от хотелите в Сл. Бряг  Sick

# 31
  • София
  • Мнения: 6 577
Хм...ние мислиме към 20ти септември да ходим, оЩе ли е толкова топло тогава?  Thinking Не искам преz октомври, zаЩото тогава тук има ваканция и съответно не само цените Ще са по високи, но хотелите Ще бъдат и по пълни  Confused
според мен 20.09 е супер. (тогава съм била в Бодрум и Кушадасъ) и аз съм запланувала около тази дата догодина да водим децата.

# 32
  • Мнения: 7 605
Аурора, Биби, мерси   bouquet

# 33
  • Мнения: 148
Момичета,тази година и ние сме се насочили да почиваме в Турция на база ол инклузив.Лошото е че не мога да си избера хотел,колебая се между доста ,но тези двата са ми фаворити-ÇAMYUVA BEACH - 4*(Кемер,Анталия) и този-LITERA ETAP ALTINEL - 4 *(Бодрум).На някой да са му познати тези хотели,ще бъда много благодарна за някакви отзиви,и изобщо ако може да ми препоръчате хотели в Анталия,Бодрум,Мармарис(хотели 4 звезди) Praynig

# 34
  • Мнения: 375
изпитан добър хотел в Анталия- белек. Caliopa de lux!

# 35
  • Мнения: 3 695
момичета, потготвям се за заминаване - взимам долари и евро, стягам багажа и се надявам много да ми хареса  Praynig

# 36
  • София, България
  • Мнения: 5 609
момичета, потготвям се за заминаване - взимам долари и евро, стягам багажа и се надявам много да ми хареса  Praynig


ооооо ru

ти вярно беше за четвъртък  Peace
грабвайте надуваемите дюшеци и да ви няма  Mr. Green 

# 37
  • Мнения: 3 695
нали  Joy Joy Joy

мона лиза   Hug дай съвет какво да правя с нахалниците оставящи си кърпите върху шезлонга, защото имам чувството, че много ще ме изнервят и ще ми развалят почивката, а не е желателно  #Cussing out

# 38
  • София, България
  • Мнения: 5 609
нали  Joy Joy Joy

мона лиза   Hug дай съвет какво да правя с нахалниците оставящи си кърпите върху шезлонга, защото имам чувството, че много ще ме изнервят и ще ми развалят почивката, а не е желателно  #Cussing out

еми то в повечето хотели има практика за събират изоставените кърпи в 8 часа ако никой няма на тях...
доколкото разбрах обаче в арансиа не е така , без всякакви скрупули си харесваш място, махаш кърпите и се настаняваш. Сигурна съм че има табелки че не може да се запазват шезлонги. Слагаш кърпите на куп някъде наоколо но не много близо и си свиркаш  Mr. Green
аз да си призная само веднъж едни немци дойдоха нещо да ми се пенат на непонятен за мен език, но аз /вече порядъчно изгоряла и недоспала  Mr. Green Embarassed/ такъв среден пръст им показах че веднага всички  езикови бариери паднаха . Много ми е смешно сега ама свърши чудесна работа.  Embarassed Естествено много добре се представих като тъмен балкански субект, но след моят нагледен жест за това което мисля по въпроса нямаше повече дискусия. Още ми е чудно как ми дойде в главата този глупав жест ама така се ядосах че само това можах да измисля ...ужас  Mr. Green
От следващия ден взеха в 8 часа да събират кърпите и нямаше повече проблеми  Peace
 

# 39
  • Мнения: 3 695
браво хареса ми съвета ти  Joy
със сигурност ще го последвам  Laughing

# 40
  • Мнения: 7 605
 Joy  Мона Лиzа, кефиШ  Peace С един международен жест прекрати всякакви дискусии, супер  Mr. Green

# 41
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Pipince, това е много интересно, имаш предвид от банкомат, че се теглят направо лири така ли, а твоите пари са си в лева ли, и дали става и с Виза, или само маестро?

Да, това имам предвид. Дебитната карта е издадена от българска банка, в нея си вкарала български лева Simple Smile.
В Турция от банкомата теглиш турски лири, в Гърция - теглиш евро.
В зависимост от картата (имам предвид от коя банка е издадена) и таксите са различни, но вече по-напред bellatrix е казала при нея каква е била.

Нямам идея за Виза, но спокойно можеш да питаш в банката.

# 42
  • Мнения: 7 605
При кредитните карти (Виzа, Мастерс,....) обикновенно таксата е по висока. С Маестро иzлиzа най иzгодно. И ние теглим с Маестро в БГ  Wink

# 43
  • Варна
  • Мнения: 2 052
аз да си призная само веднъж едни немци дойдоха нещо да ми се пенат на непонятен за мен език, но аз /вече порядъчно изгоряла и недоспала  Mr. Green Embarassed/ такъв среден пръст им показах че веднага всички  езикови бариери паднаха . Много ми е смешно сега ама свърши чудесна работа.  Embarassed Естествено много добре се представих като тъмен балкански субект, но след моят нагледен жест за това което мисля по въпроса нямаше повече дискусия. Още ми е чудно как ми дойде в главата този глупав жест ама така се ядосах че само това можах да измисля ...ужас  Mr. Green
От следващия ден взеха в 8 часа да събират кърпите и нямаше повече проблеми  Peace
Мона лиза, накефи ме и мен! Joy Joy Joy

А за температурите да вметна - бяхме миналата година от 5-ти октомври - беше супер. През деня около 27-29 градуса, просто идеално за плаж. Вечер леко захладняваше... Тази година сме с първолак и ще тръгнем на 30-ти август. Надявам се да не е супер жега... Praynig А за миналата година в началото на септември и тук бяха големи жеги, ако си спомняте...

# 44
продължавам да следя темата на 13,07 летим за алания хотел beach doganay 5 някви отзиви за там

Общи условия

Активация на акаунт