Солетките

  • 3 351
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 435
От пуканките с масло ли?Дето са за микровълнова ? С тях ли е отслабнала?

# 16
Да за микровълнова дето са,знеш ли ги?
Благодаря ти Hug

# 17
  • Мнения: 4 435
Ти на колко години си?
Моля те,наивно е да вярваш на такива неща.Просто разкарай сладкото от менюто си,пърженото,тестените неща и си готова.

# 18
Добре, аз пържено не ям..исках да питам за пуканките ама не сте пробвали, ама пак сте много сладки Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 4 435
И ти си сладка,ама не прави глупости и отслабвай здравослновно.И аз съм пробвала и на солети и на какво ли не,но и да съм сваляла нещо след това се качва веднага. Hug

# 20
  bouquet  bouquet  bouquet
Ще пробвам разделно хранене, така реших, благодаря за съветите на Slav4e_Av4e  Tоny_in_love   Hug Heart Eyes Hug
Ще стана като вас слаби4ка,обе6тавам..но бавно.

# 21
  • Мнения: 1 885
Добро решение!
Разделното хранене, ако се спазва, дава резултати. Успех ти желая Simple Smile

За да се откажеш от идеята за пуканките прежали едно пакетче преди да го сложиш в микровълновата и го срежи с ножица. Виж колко мазнотия ще намериш вътре и пак ще си говорим.  Sick

# 22
  • Мнения: 459
 hahaha

Една моя близка твърдеше, че отслабнала с пуканки и диня. Обаче я видях да нагъва месо и зеленчуци.

# 23
  • Мнения: 916
 smile3501 smile3521 Mного правилно си решила и ще видиш, че резултати скоро ще има.
Успех! ( Браво на момичетата, които са дали точните напътствия!)

# 24
  • Мнения: 2 229
Аз съм карала на солети и вода 2 дни, но защото бях много болна и всичко друго повръщах. Laughing Е, да ти кажа не отслабнах никак, или по-точно след седмица си бях върнала сваленото. Grinning

Правилно си се отказала от идеята, по-добре заложи на плодове и зеленчуци няколко дни, отколкото на нещо такова! Crazy

Общи условия

Активация на акаунт