Наистина матиращ крем!

  • 77 028
  • 378
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 97
Матиращ крем за проблемна кожа и основа за грим на Noviderm - страхотен е!!!!

Кожата е суха и фон дьо тена стои иделално дълго време

# 211
  • Мнения: 83
http://www.eau-thermale-avene.com/public/avene/html/toolkit/flas … php?langueHtml=en
Аз използвам матиращ лосион на авен,и после си слагам хидратиращ крем,много съм доволна
След като си измия лицето с гел после си слагам лосиона който до почиства и матира.
Дано съм била полезна.Има и едно уникално кремче на YSL но съм го ползвала много отдавна .....но парите си заслужаваха
Е не мога да не кажа че ми подариха НОРМАДЕРМ-няма такъв обрив

# 212
  • Варна
  • Мнения: 1 921
 Peace Записче, да прочета, ког. имам време

# 213
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 223
А за сезон есен - зима какъв крем за смесена кожа? А други продукти?
На 31 год. съм

# 214
  • София
  • Мнения: 7 097
Момичета , към настоящия момент нямам наблюдения.Казах преди време

Като нямаш наблюдения, защо пишеш?!
Така и не прочетох нещо градивно от теб и най-важното по темата. Прочетох само какъв специалист си и какво си завършила - все неща, които не ме интересуват.
Ако няма какво конкретно да напишеш по темата, продължавай да се забавляваш, но по-незабележимо.

# 215
  • Мнения: 7 947
На крем така и не съм попаднала още, който да мога на 100% да препоръчам. Но - от известно време правя следното - сутрин като стана си слагам маска /в момента с глина и морски минерали/, която е за стягане на кожата, намаляване на порите и намаляване на мазнеенето. После слагам същия крем, който и преди и фон дьо тен - и смело твърдя, че така омазняването намалява значително. Е, не изчезва, но поне до следобеда кожата седи свежа.

# 216
  • София
  • Мнения: 7 097
слагам маска /в момента с глина и морски минерали/, която е за стягане на кожата, намаляване на порите и намаляване на мазнеенето.

От коя маска си доволна?

# 217
  • Мнения: 2 388
На AVON - ка ми прилича тази, която обеснява.
Сивата нали?

# 218
  • Мнения: 7 947
  Peace Ахам, същата - от серията СПА, сива, с минерали от мъртво море и глина. В настоящия каталог я няма обаче, в следващия я има за 6.90лв. Пише да се прави дваж седмично, но аз си я слагам всяка сутрин и резултата е положителен  Laughing Ако приемем, че на този етап се справих с матирането - сега издирвам фон дьо тен обаче.

# 219
  • Мнения: 2 388
Виж как знам. Laughing И аз я харесвам много.
Не е мястото тук, но не мога да не похваля и крема за ръце от същата серия. Обожавам го. Heart Eyes

# 220
  • Мнения: 7 947
Еми знаеш ти...а аз мислех, че монахините не ползват мазила  Joy

И да добавя - по назад бях пуснала линк за Елеа, една емулсия коригираща - която е много добра наистина - имах 3 тестера, които с кеф използвах и мисля да си купя оргинала сега...

# 221
  • Мнения: 4 473
   Аз,пък,точно Еффаклар си поръчах днес.Активен Матиращ Хидратант,който е без киселини(все-пак сега е лято Naughty).Ще разправям после,как ми го понесе кожата. Wink
   Ползвала съм и Еффаклар К и бях много доволна! Peace

Непременно пиши за активния матиращ хидратант как го намираш, защото това е един от набелязаните ми.

А този Ефаклар К какво представлява точно - какво му е действието?

Чакам отзивите от Селма с нетърпение. Crazy
До момента съм се спряла на две възможности. Единият вариант е  La Roche-Posay, като и там имам раздвоение дали да е матиращият хидратант Effaclar или хидратиращият флуид Effaclar K. Другият е  на LUMENE - Tinted moisturizer.

Прочетох цялата тема, защото и аз съм с подобен проблем и все не мога да намеря оптималното решение за себе си. Преди 2 г ползвах цялата серия на Виши - Нормадерм. Ефект имаше, но само през първите 2-3 месеца, след това подобна на Нати, като че ли получих непоносимост (алергия е силно казано).
През лятото кожата ми не се омазнява прекомерно - морската вода в съчетание с излагане на слънце ми действат страхотно. През изминалите зима и пролет ползвах продукта на Merck - Exfoliac creme matifiante teintee като крем и фдт 2в1. Доволна съм от него, при все, че матира доста добре, лъщене почти не се забелязваше (аз съм със смесена, склонна към акне кожа предимно в Т-зоната), не запушва порите. И въпреки това, иска ми се да пробвам и друг продукт, който действително да лекува проблема ми с акнето, освен да го замаскира.

# 222
  • София
  • Мнения: 131
Pore Minimizer - на Клиник :peace.

# 223
  • София
  • Мнения: 4 493

И да добавя - по назад бях пуснала линк за Елеа, една емулсия коригираща - която е много добра наистина - имах 3 тестера, които с кеф използвах и мисля да си купя оргинала сега...

Какво значи корегираща емулсия? Нещо като фондьотен или .... нещо друго

# 224
  • Мнения: 7 947

И да добавя - по назад бях пуснала линк за Елеа, една емулсия коригираща - която е много добра наистина - имах 3 тестера, които с кеф използвах и мисля да си купя оргинала сега...

Какво значи корегираща емулсия? Нещо като фондьотен или .... нещо друго
Не, не е фон дьо тен - това е течен крем, срещу омазняване и проблемна кожа, попива много бълзо, не лепне, не оставя дразнещ филтър по кожата, до сега върху него си слагах фон дьо тена.

Общи условия

Активация на акаунт