СлЪНЧеви кУХни - да ГИ наПравиМ какТО са в МечТИте НИ - 11 тЕма

  • 33 842
  • 339
  •   1
Отговори
# 315
  • Пловдив
  • Мнения: 806
Ааа...най-сетне да я проумея твойта кухня.  newsm78 Че с твоите визуализации станах разногледа и загубих всякаква ориентация. Crazy Има нещо в идеята на дизайнера ти. Но или е мъж, или млада госпожица влизала в кухнята само за да вземе нещо от хладилника. Laughing С такава малка кухня, такова нищожно количество горни шкафове е направо абсурдно. Ти ангажирала ли си го този или как? А за твоите изисквания и виждания по въпроса говорили ли сте? Как така се е получило че да ти скицира нещо, което абсолютно не те устройва?
Ще помисля над схемата ти.  newsm78 Този хладилник там категорически не ми харесва. Прегражда светлината- това не е редно.

Да наех я  Peace жена беше както и да е имаше поглед как да изглежда модерно, ама моят син е на 2  Thinking неискам модерно, искам функционално и семпло.

# 316
# 317
  • Мнения: 4 380
Ааа...най-сетне да я проумея твойта кухня.  newsm78 Че с твоите визуализации станах разногледа и загубих всякаква ориентация. Crazy Има нещо в идеята на дизайнера ти. Но или е мъж, или млада госпожица влизала в кухнята само за да вземе нещо от хладилника. Laughing С такава малка кухня, такова нищожно количество горни шкафове е направо абсурдно. Ти ангажирала ли си го този или как? А за твоите изисквания и виждания по въпроса говорили ли сте? Как така се е получило че да ти скицира нещо, което абсолютно не те устройва?
Ще помисля над схемата ти.  newsm78 Този хладилник там категорически не ми харесва. Прегражда светлината- това не е редно.

Да наех я  Peace жена беше както и да е имаше поглед как да изглежда модерно, ама моят син е на 2  Thinking неискам модерно, искам функционално и семпло.

Е аз не бих казала че изглежда модерно. Crazy Но ми е интересно вие като си говорихте, ти разказа ли и какво искаш от кухнята? И след като е наета и варианта и не те устройва, тя предложи ли друг според изискванията и поправките ти? Да сядаш и да си правиш сама проект при условие на нает дизайнер е меко казано... Sick

Не разбрах на визуализацията ти какви са тези широки шкафове долу вляво след като зад вратата си имаш съвсем тясно разстояние (пък и врата все пак).

# 318
  • Пловдив
  • Мнения: 806
Да говорихме  Rolling Eyes ,друг е въпроса колко ме е разбрала. Не съм и искала друг проект казах благодаря , платих и си тръгнах. А мяатото зад вратата ми стои празно и голо иначе и не е малко комна е широк 30 см а както каза имам нужда от шкафове

# 319
  • София
  • Мнения: 639
леле момичета, ще хвана да ви пусна и мойте размери ,като гледам какви идеи имате за проекти  Hug
страшни сте   bouquet

# 320
  • Мнения: 4 380
Да говорихме  Rolling Eyes ,друг е въпроса колко ме е разбрала. Не съм и искала друг проект казах благодаря , платих и си тръгнах. А мяатото зад вратата ми стои празно и голо иначе и не е малко комна е широк 30 см а както каза имам нужда от шкафове

Леле mranchoооо...що не си ми клиент и на мен да плащаш за несвършена работа! Joy Как така плати и си тръгна? Вие ме шашкате бе хора...Имате договор и поети задължения по него. Crazy Не само ти имаш задължения, но най-вече тя. Ти на нея даваш парите, ти си тази която изискваш. По принцип тя трябва да обсъди идеята преди да прави проект с визуализация. Още при самото обсъждане ти казваш не и тя мисли в друга посока. Когато обсъдената идея ти допадне, тогава тя ти прави подробна визуализация, за която се плаща. Не може да те кара да плащаш за нещо, което не те устройва тотално. ooooh! Може към визуализацията да има дребни поправки, но до такава степен разминаване... ooooh! Просто ви използват. Sick Егати, ще ти направя по-хубава скица, да платиш и на мен, ей! hahaha
Дай и името на тази да я знаят всички!  Crossing Arms

 

# 321
  • София
  • Мнения: 49


Ех, колко голяма изглежда твоята кухня - прекрасно. Simple Smile Този вариант ми изглежда по-хубаво от предишния. Знам, че обсъждахте за фурната в колона, може да не си го представям добре, но имам чувството, че там където имаш хладилник, печка и мивка ти се струпват много неща с малко място за работа. В този случай май би било по добре да сложиш фурната от другата страна под котлоните, а те да са съвсем малко по-изместени към прозореца, ако е възможно. Ще имаш малко плот и до хладилника, за да си извадиш нещо там и да можеш да го измие. И ми се струва ще аз бих сложила горен шкаф и там, където е етажерката до прозореца, защото ми се вижда линията прекъсната.

# 322
  • Мнения: 4 380
mrancho, твоята дизайнерка само това ли успя да ти надраска?  newsm78 Другата част от помещението къде е? Трапезарната и холовата части.

# 323
  • MJF
  • Мнения: 8 606
xenia, mrancho каза че иска ванилие/шампан и череша за целия интериор.и аз се чудя как се връзват хората и не ги гонят до дупка ,тези с които имат договорни отношения  да си изпълнят задълженията ,но това е масово за съжаление.
дами ,отново ви призовавам като искате мнение да описвате подробно стаята/и,особено при сегашните стаи 3 в 1.
да споделя ,че когато си търсех фирма за кухнята първите 3 където бях(преоръчани) видях, че няма да се разберем и започна от  #Cussing outяд да ме обзема смях Twisted Evil.в 4 -тата поръчах и уж се слушахме с дизайнерката-шеф ,уж подписвахме договор ,проекти и после не чула ,не разбрала,строявах и персонала ,който ми прати за монтаж.дойде на място в почивен ден и за двете за да говорим директно.призна грешките ,не се извини.аз когато съм  newsm61ядосана се newsm62 усмихвам широко и госпожата нагло поиска и да снима резултата, че досега нямала такъв проект .е тогава приключихме отношенията.платихме каквото са дробили до момента и другото беше довършено от мен и собствен майстор в името на моя мир.случаят беше такъв ,че госпожата нямаше фантазия за това, което се искаше от нея и реших да я оставя че бая се беше зачервила.тази фирма ми беше най -горещо препоръчана от познати.аз отидох с готови идеи ,какво искам а от тях оставаше конкретно да ми кажат, кое може и кое не е желателно и защо.за контактитe( да са ниско), за особеностите при различните видове фурни и т.н. с което се съобразява човек като прави кухня  аз питах ,след като изчаках да свършим според нея разговорите. аз отворих дума.изобщо.... но не е апокалипсис ситуацията с фирмите.гледайте ,питайте и говорете с представителите на този бизнес.

# 324
  • Мнения: 4 380
Цитат
xenia, mrancho каза че иска ванилие/шампан и череша за целия интериор.

Аз това го разбрах, въпреки че не ми се връзва нито дизайнерския, нито нейния проект с шампан и череша. Беше ми любопитно какво още и е надраскала за другите части. Grinning
 Embarassed Малко за да си почеша самолюбието защото и направих много добра планировка. Mr. Green Wink

Лелей, mrancho, ако знаеш каква уникална кухня съм ти измислила! Crazy Ще сложиш всички в малкия си джоб. Чак сама не мога да и се нагледам.: newsm53 Много съм добра. Мноого! Какво значи да се ядосаш на някой некадърник. Joy

Последна редакция: пт, 11 юли 2008, 18:58 от xenia

# 325
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
mrancho  -тази дизайнерка да си блъска дипломата в стената,честно,направо си е оставила ръцете с тази драсканица,това е моето мнение,xenia  е права.
xenia  -недей се съхранява,ами пусни проекта да видим и ние.
 Mr. GreenАко може и за мен една идейка,че и при мен остава един самотен хладилник на дясната стена и се чудя какво да го правя,докато е време да измисля нещо.Значи последователно на стената са врата,хладилника,свободно място до него и в края прозорец,под него има радиатор.В момента не мога да снимам,защото е тъмно ,а правят окачения таван и осветлението е спряно.

# 326
  • Мнения: 4 380
Абе mrancho, аз докато се занимавах с хола ти и кухнята, изобщо не бях обърнала внимание на останалата част от апартамента. Дизайнерката направи ли ти преустройство? Знаеш ли какви разкошни възможности имаш за разширение на детската и спалнята с много гардероби. И двете стаи стават супер просторни. Особено детската.
Искам да и видя работата на тази "дизайнерка". Crossing Arms И искам да знам колко и плати за тази "работа". Няма да ти покажа нищо преди да чуем всички името и, да видим какво направи и колко ти взе за това. Crossing Arms

# 327
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
xenia много исках да чуя мнението ти за последния ми проект.  Blush

# 328
  • Мнения: 4 380
xenia много исках да чуя мнението ти за последния ми проект.  Blush

 Mr. GreenОбърнах внимание само, че си направила някакъв супер-странен шкаф за бутилки. Laughing След малко ще прегледам по-обстойно.

# 329
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
 Mr. Greenнезнаех че е за бутилки  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Там ще е в рафчета ,даже и около аспиратора.

Общи условия

Активация на акаунт