Сега с коремчета напред, ОКТОМВРИ - всички на отчет!

  • 10 324
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 498
Сев, страхотни са им бебчовците са все оформлението  Hug Живот и здраве и нашите мъничета да се появят ще е супер да си сложим и ние снимчици.

# 16
  • Мнения: 817
tediko и аз като теб съм с ниско кръвно и не понясям кафето още преди да забременея. За ме правило номер едно е: Задължително закуска сутрин, за предпочитане солена, защото сладкото на гладно предизвиква гадене, след соленкото си хапни малко шоколад или шоколадов десерт. Пий много вода през целия и не излизай по обяд на силното слънце. Ако вземе да ти причерява пийни веднага кола, тя най-бързи вдига кръвното, по -бързо и от кафето. Това е от мен, айранчетата също можеш да си продължиш да ги пиеш и те помагат.
Инче, да, ще емного сладурско като му дойде моментът и ние да сложим снимчици на нашите съкровища

# 17
  • Мнения: 920
 smile3523 и от мен

# 18
  • Мнения: 48
Привет набързо и от мен сладурки, тук сам си в Пловдив защото утре съм на консултация.Иначе се наслаждавам на моментите с любимия мъж.Когато имам възможност ще ви чета и пишацелувки на всички тумбачета от мен. Hug

# 19
  • Мнения: 275
Като гледам бебчовците от 2007-ма, нямам търпение. То не че много остана.

За ниското кръвно - на мен и айрян ми помага.

# 20
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Такааа - вече най-официално и аз фигурирам в албум Коремчета Simple Smile Благодаря за указанията.

# 21
  • Мнения: 269
Здравейте и от мен! smile3525
Включвам се за отчет,че днес много работа.Вчера ходихме на ФМ при доктор Даскалов (за пловдивските мами).Много мил човек.После ще пиша и в белия списък за него,заслужава човека.
Окончателно сме със сини гащи.Бебчо тежи 580гр.,видяхме 4-те камери на сърчицето,бъбречетата,стомахчето(докторът каза,че щом се е оформил стомах значи хранопровода е проводим),мозъка,гръбнака(няма спина бифида-дефект на гръбнака,срещу който ни изписват фолиева киселина),всичко си работи както трябва.Измери и кръвния поток,радиуса на главата,бедрена кост.Обиколка на главата:20,75 см.Имаме си една костичка на нослето,която ако я няма е признак на синдрома на Даун.Нямаме гънка на врата,която също беше лош признак,забравих за какво.
Бебчо не спря да се върти и да ръкомаха.Имаме диск и няколко много сладки снимчици на личицето и профил.На едната даже е сякаш усмихнат.Искам да ви кажа,че си заслужава да се отиде на този преглед-едно родителите да са спокойни или ако има нещо докторите да са потготвени от рано и друго заради самото преживяване-да видиш бебчо в действие.
Много съм шастлива! newsm03Надявам се и вие да имате хубав ден.

# 22
  • Мнения: 697
Здравейте и от мен! smile3525
Включвам се за отчет,че днес много работа.Вчера ходихме на ФМ при доктор Даскалов (за пловдивските мами).Много мил човек.После ще пиша и в белия списък за него,заслужава човека.

Вълк в овча кожа. Дано не си изпатиш от "милия доктор"

# 23
  • София
  • Мнения: 27
Здравейте на всички мацки!
Аз днес се помъкнах на импровизиран преглед при
гинеколожката - понеже имам течение..
Оказа се кандида и сега ще се лекуваме, но
то е много силно и като водичка и аз естествено
имъдрих, че може да са водите.. понеже чак ми мокри панталона..
Ама ме провериха - не са водите и сега ми е много хубаво : )
За лекцията в събота много ми се ще да си направин някаква уговорка
да се изнамерим предварително
Хубав ден на всички!   bouquet

# 24
  • Мнения: 10
Запис и от мен. Днес на работа съм с Дени и няма да мога да пиша. Сев-аз също съм против еластичните колани - от тях даже ме боля корема и ги махнах.  Искаше ме се вече да си прибирам- знаете как е : "с деца на баня -  да ти иззидат сапуна"




# 25
  • Мнения: 269
Здравейте и от мен! smile3525
Включвам се за отчет,че днес много работа.Вчера ходихме на ФМ при доктор Даскалов (за пловдивските мами).Много мил човек.После ще пиша и в белия списък за него,заслужава човека.

Вълк в овча кожа. Дано не си изпатиш от "милия доктор"

Защо бе Мими?

# 26
  • Мнения: 817
Miss Fairy браво за прегледа!
Еленце и аз имам  май такова като твойто течение и ще питам доки другата седмица като ходя на преглед.

Нещо днес не сме много активни.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Цитат
Хайде, Пуки, дай да направим една ВАРНЕНСКА среща в началото на юли! Феел-ю се надявам да може да дойде!
Айде де. Аз не работя и се съобразявам с вас, по заетите.Когато кажете ще я направим.

# 28
  • Мнения: 44
Браво Сев, чудесно  морско оформление!Бебчетата  са супер ,аз се просълзих и настръхнах като им разгледах снимките...малко се размечтах и за нашите...
Голяма жега ,бе хора ,как ще я караме занапред? Shocked
Крачетата са ми в окайващо положение- едни подути  ,казвайте марка ефикасен крем за успокоение на крака.
Miss Fairy, браво за прегледа,ти ориентира ли се къде ще раждаш?

# 29
  • София
  • Мнения: 183
Мис Феъри, супер, че ви е минал добре прегледа. И ние искахме да видим личицето, но се беше забило с глава надолу зад някаква кост и плацентата пречеше. На 3Д се виждаше мазало но не й личице. Но най-хубавото е когато ти кажат че всичко е наред.

И аз имам течение. Предния път ми взеха секрет и беше ОК. При някои бременни е нормално, но е хубаво да се проверява да няма друга причина.
Еленце, пред варианта това да са ти били водите, кандидата си е направо добра новина. Ще ги преборите тези гадинки.

И аз сега се зачетох в темичките на миналогодишните Октомврийки и да ви кажа през 2007г. по това време си е било същински мор/жега. Така че радвайте се на времето и разходките!
Много мило ми стана като им гледах снимките с бебешорите. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт