Тегло при бременност и Вид раждане

  • 17 726
  • 111
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 103
И двете си деца родих нормално и подкрепям естественото раждане с две ръце.Качих по 15 килограма и си ги свалих без проблем.
Кrassina77 нормално е и аз така свалих в началото но не е проблем успех и лека бременност  Peace

# 106
  • Мнения: 342
Аз съм в 8г.с. и за сега съм свалила 3.5кг , въпреки усилията които полагам за да не свалям. И ако не спре да ми се гади просто не виждам скоро да започна да качвам. Доктора все ми вика, че съм щяла да наваксам  Thinking
На някой случвало ли се е?
И аз свалих 3 кг до 9 г.с., сега май успях да си ги възвърна бързичко Simple Smile

И един друг пример: братовчедка ми не качи нито грам до 5-ти месец , а през следващите 4 си навакса - 19 кг.. Така че не се притеснявай Simple Smile

# 107
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Аз съм за вагинално, но пък раждането ми беше повече от лесно. За килограмите е нормално да се качат м/у 8-13кг, аз качих доста повече, но се тъпчех като прасе. Обикновенно първия триместър не се качва, някои дори свалят заради повръщането, през втория и третия се качва по около кило на седмица. Аз качих ужасно много в 3тия триместър.

# 108
  • Мнения: 3 695
ЗА естественото раждане - така родих, така бих родила пак. При мен беше бързо, лесно и можех веднага да стана, да си взема бебето и да си тръгна.  Laughing
За килограмите - качих 10, и на консултациите ми казаха, че толкова е добре за моите кг (52).  Peace

# 109
  • Мнения: 224
Аз родих вагинално, втория път живот и здраве пак така искам. Направо изпадам в ужас, при мисълта да раждам секцио. А за килограмите - качих 17, но пък на изписването си бях с дрехи, които съм носила преди да забременея.

# 110
  • Мнения: 218
много бързо и лесно естествено раждане имах аз ;
секцио само ако се налага Peace
килограмите- 15

# 111
  • Мнения: 4 784
Както повечето отговорили в анкетата до момента, бих избрала вагинално.
Но ми се наложи да родя секцио, за което никак не съжалявам.
До към края на бременността качих 20, че и повече кг и то най - вече в осмия и деветия месец. В началото на бременността дори свалих 2-3кг от непрекъснатото повръщане и гадене.

Общи условия

Активация на акаунт