ЮЛСКИ бебчета '08 (тема 67)

  • 13 724
  • 288
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 222
Деси, заповядай в НОВАТА НИ ТЕМА (Цък тук) Simple Smile Там Сакси ще те запише

# 286
здравейте,
аз съм приятелка на bu4a и искам да ви кажа, че на 21 юни тя роди дъщеричка   ylinfant ИЛОНА - тежи 2 100 гр., и е дълга 47 см   newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

# 287
  • Мнения: 276
моя термин също е на 27 юли.аз съм от велико търново ако има някоя мама от същия град и определена за същия термин нека пише.много ще се радвам да се запознаем предварително а не в предродилна Wink

# 288
  • София
  • Мнения: 3 017
Две теми напред сме-потърси актуалната Wink

Общи условия

Активация на акаунт