ЮЛСКИ бебчета '08 (тема 67)

  • 12 475
  • 288
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 223
Аз веднага му я пратих на моя, но копирах, а това, което го касае го направих червено Twisted Evil
Да не вземе да си помисли, че цялата статия е за него, не е толкова противен чак Laughing

Как практично си подходила към нещата Joy

Добре си поспах и такъв глад ме събуди... Мъж ми довечера е на фирмено парти, дано не ме хванат някои контракции, че да тича да се прибира. Горкият не е мръднал без мен никъде от сума ти време и си заслужава купона, така че му стискайте палци Simple Smile

А уточнението от кога почва Рак беше полезно Wink

Хрис, пожелавам ти да дочакате тати и всичко да мине по вода  Simple Smile

Последна редакция: пт, 20 юни 2008, 17:45 от Pea®ly

# 256
  • София
  • Мнения: 2 921
Значи със сигурност ще си имам Раче Peace Нямах и против Близначка-че са разкошни бебета.

# 257
  • Мнения: 6 390
ЧЕСТИТ СИН НА LITLLE ANGEL!
Да е жив и здрав малкия юнак!



Честит рожден ден на Ир!
Много усмивки, щастие, късмет и здраво бебече в скоро време!



Руми
честит ти рожденик! Пожелавам му да расте здрав, лъчезарен и много обичан!


Hris28
хайде стискаме палци и натеб!!!

# 258
  • Мнения: 66
Hris 28 fingerscrossedНека всичко мине по най-благоприятния начин за теб и бебчо!Ще чакаме добри новини.

# 259
  • София
  • Мнения: 137
Ехе, честито синче на мама little angle!!! Да расте здраво и щастливо!

Честит рожден ден на Ир bouquet

Последният ден за раждане на близнаци. Който иска близначе има още малко време Wink

rita zita, много ми е интересно как успяха да ти измерят кг на бебето с такава точност Rolling Eyes Аз гледам, че моят доктор си е направил извода за теглото на нашата бебка само по размера на главата, която отговаря на 39 седмица, а крачето и коремчето, че отговарят на 35 г.с., не му е влязло в сметките...Абе, луда работа.

И аз като ходя имам чувството, че беба много натежава. Боли ме и срамната кост доста при ходене.

# 260
  • София
  • Мнения: 2 921
Не само че ме боли всичко между краката и кости и мускули и всичко, ами като стана от леглото и сълзи ми избиват направо Crazy Пфу, като счупена се чувствам.
Отгоре на всичкото всички ме дразнят.Най-вече мъжа ми Crossing Arms
Утре и в другиден ще ходи на 100 мача и аз ще съм си сама с детето Crossing Arms И му викам" Е не ти ли пука , на мен какво ми е" и той "Пука ми и за това ще си идвам от време на време" Crazy а аз " Е за какво, да видиш дали мърдам ли"  ooooh! Баси тъпите мъже. Толкова го мразя на моменти, че ако имах пистолет щях да го гръмна #2gunfire
И ваучер не ми е купил. И ако стане нещо не мога и да звънна Cry Cry Cry
Ауууууууууууууууууу много крив ден ми е днес.Извинявайте, че така си излях всичко.Не че ми олекна , де Crazy



# 261
  • Мнения: 142
Уикенда започва и като гледам ражданията също Joy Хрис, стискаме палци бебето да дочака татко си Flutter
Пърли, дано да имате спокойна вечер.  Peace
Аз цял ден си кисна в нас и гледам Сексът и градът. Май ще подбера мъжлето да ходим на разходка, че ще се побъркам, писна ми вкъщи. Whistling
Кетито, я бързо да измислиш нещо да ти се реваншира, може ли така Crossing Arms

# 262
А пък моя, вчера ме пита какво ще кажеш да отида за риба и аз му казах "каква риба, виж колко е променливо времето, стой и си почивай"
Много му се ходи на въздух, а на мен движенията много са ми забранени и е една мъка за него.Пък и ако не е в софия получавам веднага контракции от страх че не е до мен. И за сега стиска да не ходи, но каза че като родя щял да отиде за 2-3 дни.Няма как ще го пускам пък с мама ще се гледаме.

# 263
  • Мнения: 682
Hris28, стискам палци! Всичко да мине леко и успешно и скоро да се радваш на сладко бебче !  Hug
puhtulka, честито! Все така да ти върви!
Дуци, мерси за статийката. Ще я имам в предвид...даже още сега ще му я пратя на моя любим...ей така, за всеки случай, да си прави сметката!   Wink

# 264
  • София
  • Мнения: 1 098
Pumichka, по коремчето излизат тези стойности.Иначе по бедрената кост и главичка ми излизат други седмици и термин. Но по тези кила на бебето термина ми се измества за 13 юли.

# 265
  • Мнения: 4 371
Ние отиваме на кафе с Ивончето, ще й разказвам кой как е родил от темата ни, че нали тя няма нет.
А ние с вас кога ще се видим пак на ядене казвате? лагуна според мен е идеално, защото е в центъра, а и кухнята не е за пренебрегване newsm53

# 266
  • Мнения: 1 427
Моето съкровище сега се прибра и ми е донесъл някакво ликьор4е с кокос Heart Eyes Отивам да се алкохолизирам Laughing

# 267
  • Мнения: 2 762
Hrisстискаме палци всичко да мине бързо и безболезнено и да имаш страхотно сладурче скоро  fingerscrossed

# 268
  • Мнения: 631
Честито ново бебче на форума и на майката.
Да са живи и здрави и бързо бързо възстановяване.
Момичета гледам малко по напред сте писали за НОИ и болничните... значи сега нещата са много експедитивни от тяхна страна стига всичко от страна на работодателя да е изрядно
ето например на аз съм внесла осигуровките за м.Май на 10Юни както правят всички , след това в срок от 2 дни съм подала и болничните сред които и моя / такава е наредбата/ и на 18-ти болничните са преведени по сметките ....
значи тези които захапват два месеца както са нашите за тях реда е следния.... сега са превели само за тези дни които са в м.Май за м.Юни ще бъдат преведени по сметките след внасяне на осигуровките за м.Юни или / те се внасят до 10Юли/ значи около 15 Юли болничния за м.Юни....
такова забавяне на осигуровките със месеци незнам как е възможно да се допусне .... през това време получавали ли сте някакви пари като аванси или заплати защото за тези суми пък са длъжни работодателите  да внесат осигуровките.....
освен това на гишето на НОИ където се подават болничните със лична карта на момента ще получите ПИК / персонален идентификационен код / с който от страницата на НОИ  www.noi.bg  ще можете да си следите преведени ли са ви сумите като въвеждате във формата егн и този ПИК и така... освен това повечето банки предлагат и интернет банкиране на сметките и от там може да си следите постъпленията и така ..... стига само да има постъпления иначе е гадно все пак болничните сега са ни като заплата ....
пожелавам хубави почивни дни на всички
аз ме домързя да излизам сега следобед и накарах мъжа ми да ги изведе моите палавници и аз уж да полегна но предпочетох да си почивам във форума

# 269
  • Мнения: 2 070
Ей, резюмирайте ми, ако сте говорили за нещо мн важно в тая тема, че я изпуснах. Обръщаме си много внимание с детето и е супер послушна и готина, вчера имаше рожден ден и празнувахме. Изморявам се, но така ми е по-пълноценно.
Нали няма нови родили след Шмилианка и Емзи?

А мъжете са горе-долу както си ги нагодите по себе си и възпитате, всичко е според ситуацията. само не си вкарвайте филми в главите и не влизайте в ролята на жертви, затормозявате се взаимно така. Сега ако не помагат после ще си патят, убедена съм.

Общи условия

Активация на акаунт