Синчец се синее край морската шир. АПРИЛче се бори за бира и мир!

  • 12 063
  • 284
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 515
Леле, TanyaSSK, като я видях последната снимка и ми потекоха лигите! От кога съм се размечтала за шопска салата! Ей, това най-много ми липсва - хубавите компании на маса и сладките приказки!  Grinning
Честито ти християнче

# 241
  • Мнения: 350
Ей, Танче добре дошъл на Валко в християнския свят! Бог да го пази и да върви винаги редом с него!

В коя църква бяхте, че не мога да позная от снимките? И кръчмата след това е много интересна. Снимките са чудесни, ти си много готина мама-християнка!

Забравих да похваля костюма на Валко! Откъде го изнамерихте бе хора? И аз така исках нещо подобно за нашето кръщение, даже бях заръчала на майка ми от Гърция да търси...така и не намерихме.

# 242
  • Мнения: 1 114
Таня, честито ви християнче! Да е жив и здрав и много да ви радва!
Костюма е просто трепач!

# 243
  • Мнения: 3 091
Поли, Пате - много съжалявам, че сте преживели такива инциденти, ама явно така ще бъде занапред! палави са ни децата, не можем да ги вържем да стоят на едно място! важното е, че са добре, нали?
Поли, ние купихме басеин от Джъмбо - има най-различни видове, с пръскалки, с надуваеми играчки в тях, със сенници...

Таня, честито ви кръщене! Снимките са страхотни!

ще чета назад, и после пак ще пиша!
Ради, страхотно е, че ще ходите на Санторини!!! вълшебно ще бъде, сигурна съм! нямам търпение да се върнете и разказвате/показвате снимки

Амалия стана ужасно палава, не спира за секунда и вече наистина нямам нито една спокойна минута...

Последна редакция: ср, 02 юли 2008, 14:28 от Ламята Спаскa

# 244
  • Мнения: 1
Благодаря на всички за поздравленията! Hug
Бог да пази всичките ни дечица, да са здравички и весели!

За инцидентите - вече съм далече от мисълта, че няма да има такива (колкото и да го пазя и да вървя подире му). При нас тъкмо мине едното синьо и се появява я раничка, я одраскано, я друго синьо. Дано да е само това, да няма по-сериозни травми! Praynig

В коя църква бяхте, че не мога да позная от снимките? И кръчмата след това е много интересна. Снимките са чудесни, ти си много готина мама-християнка!

Забравих да похваля костюма на Валко! Откъде го изнамерихте бе хора? И аз така исках нещо подобно за нашето кръщение, даже бях заръчала на майка ми от Гърция да търси...така и не намерихме.
Бяхме в "Св. Атанасий" и сме много доволни (само дето беше доста топло). Дворът на църквата е страхотно място за снимки (само че ние сме си пълни аматьори - фотографи Sad). После се почерпихме в бирария "Алба" - в открития им двор, под сянката на дърветата се оказа доста приятно, нямаше много хора по това време и кухнята им беше добра и като качество и като количество - не се изложиха хората.
Бялото костюмче е подарък от баба му Валя, на която е кръстен Валко (най-вероятно е купен от Бургас).

Раде, вече не ви ли се промени режима, та да се засечем в морската.

Хриси, как е Кико? Оправи ли се?

Дени, благородно ви завиждам за 100 часа на плажа  Grinning, при нас плаж без Валентин е просто "мисия невъзможна".

Приятен ден на всички!

# 245
  • Мнения: 485
Здравеите момичета и сладки априлчета
Не съм влизала няколко дена, защото ходихме с приятели на море и се върнахме в понеделник.
Честито християнче Валко.
Честити тропкащи крачета на Мира и Филип.
Честити две чертички на Дейзи Г.
Дано не съм забравила да поздравя някой.
Пускам малко снимки от нас - ако Ви се гледат  http://bebeapril2007.multiply.com/photos/album/88/Karina_na_mama_Nisti#43 

# 246
  • Мнения: 228
Танче, голям сладур е Валко! Честито Ви кръщене! От сърце Ви се порадвах. А костюмираният господин сякаш е излязал от филм от 30-те години Heart Eyes.

Nisti, големи сладури са децата! А сините очи на девойката са просто омагьосващи...Къде бяхте на море?

Среща: хайде на Морската градина! Ние с Денисимо имаме среща след 17 часа и може да се смъкнем на "нашето" място.

# 247
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Здравейте!
Танче,Честито ви християнче!!да е живо,здраво и все така палаво:))както ви писах и в мултиплая,очарована съм от Валко.Много е сладък и елегантен в костюмчео си:)Криси е доста по-добре,но го водих в понеделник на лекар и док каза,че и ушите и гърлото му не са спокойни,а детето си е супер.Според мен всичко си е от зъбите,но да видим.Утре или вдругиден пак ще го водя на контролен преглед и да видим какво ще кажат:)
di_p,много е сладка малката госпожичка:)
Аз днес съм на работа и все едно съм попаднала в Рая!!!толкова е хубаво,но само днес ще е така.Чак октомври мисля да се завръщам окончателно на работа:))
приятен ден  bouquet

# 248
  • Мнения: 366
Все по-заразителни снимки от морето се появяват и в тази тема и в темата на Руми......... вече нямам никакво търпение, а като знам как се радвам децата на морето (вие също го доказвате)....

Ох, миличките пострадали априлчета - дано бързо да се оправят, и болничките, и жертвите на нелепи инциденти. Аз не ви писах, но споменах на срещата за нашата злополука с бегача миналата неделя. Гери изхвърча със се седелката - звучи ужасяващо, но слава Богу нищо, освен няколко мънички драскотини на главичката

Очите на Мира е ясно от къде ги е наследила - достатъчно е да видиш някоя индийка как буквално танцува и говори с очи - жива и здрава да е бъдещата разбивачка на мъжки сърца Simple Smile

С Гери от 2-3 дни буквално пребиваваме на ръце и на гърди - ужасно не кисела и постоянно мрънка и иска да суче. Единственото време, когато има мире, а във ваната и на разходка, макар че снощи и на разходката се опита да ми мрънка.. Или изобщо не понася жегите, или зъбки ще да са..... не знам какво е, но почти не се издържа.

Решавайте бързо за софийска среща, че събота отпътуваме.........

......... e, това ми е вчерашното съобщение, което съм пропуснала да публикувам


От днес освен да добавя:
TanyaSSK, Честито кръщене на елегантния малък мъж
Отново страхотни морски снимки и от Nisti
И приятен ден на всички ви Simple Smile

Бързо публикувам!

# 249
  • Мнения: 485
Сведим, бяхме на Неа Потидеа - на Халкидики, Касандра. Децата изкараха супер, майка ми също. Аз съм много доволна - морето беше супер чисто, едни рибки ти плуват в краката, водата беше около 28 градуса, нямаше вълни. Имаше доста българи, в къщата за гости, където бяхме от 16 апартамента имаше 4 български семейства. Ходихме на разходка до Афитос, който страшно напомня Созопол. Въобще много уютно се чувствах.
Оставихме децата малко на гости при родителите ми в Пловдив, че ние с половинката продължаваме да миткаме из Европа. В петък летя за Рим - така да се каже позакъсняло /с пет години/ сватбено пътешествие. Ако някой даде инфо какво да гледам ще съм благодарна.
Лек и прохладен ден от мен.   

# 250
  • София
  • Мнения: 9 135
Здравейте. Не мога дапиша много, защото съм на работа  Wink.
Само да пиша, че Оги тръгна на ясла от вчера. Тази седмица го водим закусвал в 9.00 и го прибираме към 12,15. Редуваме се с мъжа ми, за да не отсъствам много от работа. До тук не забелязвам някакви необичайни реакции. Като го оставим, плаче малко, но се чува, че вътре се успокоява почти веднага. Като го прибираме плаче малко повече, но според мен ппросто е доста изморен, защото заспива броени минути след това в количката. Жените изглеждат свестни, доколкото може да се прецени за кратките ни срещи  Flutter. Директорката също е приятна. Това в общи линии.

# 251
  • Мнения: 350
Привет и от нас, селяните! Зачестихме ходенето до вилата, страхотно е там! Завиждам на всички, които живеят в къща. Хоп ти игра навън, хоп ти прибиране за сън, после пак навън и цял ден веселие!!!

Томича по цял ден щъка из градината, даже усвоихме едно ново умение в овощната градина-пикаем прави като мъжете  newsm44 Всъщност той и досега прав си е пикал човека , но не и под моя команда след сваляне на гащите  Joy Е, малко му е късо пишлето още и леко се опишкваме , но и това ще се оттренира във времето.

Танче, обикновено всеки ден сме от 5 до 7 в морската с Вярка. Стане ли 7, се почва рев за сън.Много рано си ляга напоследък-8-8,30 сме заспали. Но всеки ден разбира се е различно.

Хриси, какъв Рай на работа бе душа? Явно много ти е присърце  професията. Аз се чудя как да си отложа тръгването на работа. Бих тръгнала само ако ми предложат работа като фотограф към тур.агенция. Тогава ще си обикалям Света и ще си щракамммм....ех мечти......то май и няма такава длъжност....

# 252
  • Мнения: 1 114
Хриси, какъв Рай на работа бе душа? Явно много ти е присърце  професията. Аз се чудя как да си отложа тръгването на работа. Бих тръгнала само ако ми предложат работа като фотограф към тур.агенция. Тогава ще си обикалям Света и ще си щракамммм....ех мечти......то май и няма такава длъжност....
Eee,Смут, недей така. Човек по един начин се чувства вкъщи, по друг на работа. Аз копнея да се върна на работа, но няма да се върна докато не намеря най-удачния вариант кой да гледа Дари.
Аз лично също бих се чувствала като Хриси ако отида за един ден на работа.

Днес следобяд си изкарах акъла, Дари така се задави с една праскова, по-скоро я глътна на криво може би и като се изцъкли, даже не кашляше, ужас. Аз я взех, обърнах я с главата надолу, тупах по гръбчето, даже и бръкнах в гърлото и точно вече почнах да се паникьосвам и се оправи.
Ужас, каква е тая серия дето тия дни влязохме - незнам.

# 253
  • Мнения: 350
Поли, зависи кой с каква работа се занимава. А и проблема, който имам с отделянето от Томи също ми утежнява положението с връщането на работа.....засега. Тъй или иначе ще го гледам до 3г. Така, че изказах лично мнение, съжалявам ако е прозвучало по друг начин! Hug

# 254
  • Попово
  • Мнения: 687
момичета в Сф, как сте? дано Бог е с вас и всичко е наред  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт