Синчец се синее край морската шир. АПРИЛче се бори за бира и мир!

  • 12 066
  • 284
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 966
Здравейте момичета,

catty m айде дано бързичко да се оправите. Представям си какъв ужас е било за теб всичко това.

ivalex аз малката не я поведох до водата изобщо защото ми се стори студена, но и тя не изяви желание да тръгне след батко си така, че не мога да кажа все още дали се страхува. Като я цопна вътре другия път ще видим. Браво на вас за сухите гащички. Поздравления. Ние те първа започваме да се отучваме ама още нямаме кой знае какви резултати.

Smooth бяхме на централния плаж с една приятелка - където ни заведе - там. Като сме с татито можем да отидем навсякъде, ама с нея - където каже. Татито ни е на работа и не знам кога ще ни заведе той. Надявам се скоро да стане. Утре ще пропуснем обаче, че ме изненаза мц-то с 5 дена по-рано. Даже и днес доста се зачудих дали да тръгвам ама баткото се беше настроил и ... нали си представяте какво щеше да стане ако му бях казала "ами няма да ходим" и си седях с къси панталонки на плажа, ама много важно,  децата се наиграха поне.

# 61
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Добър вечер и от мен!!
И аз качих малко снимки от нашата трета баня:)Първата беше,когато Криси беше на 4м. и половина.Миналата седмица пак бяхме на плаж и го изкъпах до врата.Днес  бе изкъпан желия.Явно аз съм най-безотговорната мама.Абе самият факт,че миналата година той бе изкъпан в морето си е показателен:)
И аз качих малко снимки от нашата фиеста на плажа.Ето едничка:
http://hristinak.multiply.com/photos/album/27#24
Ако ви се гледа,вижте и другите:)))
Ивалекс,браво за постижението да отучиш Вярка от памперса.За мен е такова,тъй като и аз като Неци не мога да го науча да се изака в гърнето,а камо ли да е без пампата.Кристиан просто е инат и след гърнето,като му сложа пампата се нааква моментално.Незнам защо така.Вече поне 10 пъти се случва това Thinking
Раде,как е Томича?Заздравява ли брадичката???Надявам се,че е добре!!
Танче,надявам се и Валко да е ОК,макар той да нямаше видими наранявания....
Лека и спокойна нощ Heart Eyes  bouquet

# 62
  • Мнения: 366
И аз вместо да спя, реших да покисна в нета и тук да попрочета Simple Smile

Смуут, специални поздравления и тук - наистина много ми хареса сватбата и най-вече атмосферата и спокойствието, а за красивата булка не ми стигат думите Simple Smile
Всичко толкова ми напомни на нашето подписване само с купонче свед това, а църковен брак в някой бъдещ момент - още не сме решили на сребърна ли, златна ли....... всъщност аз не ги знам коя кога е...........

Рени, с огромно закъснение, но с най-искрени пожелания за огромно щастие и хиляди усмивки - все пак това е поредната хубава възраст Simple Smile

Снимките са разкошни на всички ви - Раде, Иве, Ларсен, Лина, Мама на Кики, ...ох, дано не пропуснах някого....- особено венчалните и плажните са с голям емоционален заряд Simple Smile. Не съм писала коментари, че все кърмех или с нещо бях заета, докато разглеждах............... та като стана въпрос за кърмене, а и като глегад кадрите на Ивалекс, се присетих да спомена, че вчера и в лодка на Ариана ми се наложи да служа за залъгалка - съжалявам, че не съм си водила стастистика за всички невероятни места, където момичетата ми са решавали, че са гладни или неспокойни Simple Smile

mama_na_kiki
, спокойно и аз съм от "безотговорните" майки. Гери я къпех, при това редовно в реката в Тетевен още от 3-месечна възраст, а водата там е в пъти по-студена от морето..... Но за мен това е идеална закалка и дечицата не са по-неиздържливи от нас Simple Smile

ivalex, добре сте се завърнали Simple Smile. Велико пътуване по женски с много емоции, красиви мигове и гледки - хубав спомен

Страчи, нали и аз се бях оплакала от пълната липса на интерес към храната у Гери...........е, от няколко дни пак започна да опитва храни, а дори не са й пробили кътниците - вече може ли да разбере човек какво им е на тези дечковци Simple Smile

Много съжалявам за болничките дечица и стресът, който сте преживели...Е, хубавото е, че има и добри новини. Неци, дано Монко бързо и безпроблемно израсте проблемчето. Искрено се надявам за бързо възстановяване и пълно оздравяване на всички...

А за среща в Рибарица как ще ми е удобно юли или август, но едва ли толкова рано ще се организират нещата.......

Леле, очите ми се затварят и незнам с какви спящи мозъчни клетки мисля вече.............. не ми се проверява, не се сърдете, ако е бъкано с грешки и сладки сънища

# 63
  • Мнения: 366
Аааааааааааа, сетих се още нещо:

Хайде на софийски среща следващата седмица, Ивето се върна, а ние вероятно ще заминем следващия уикенд и чак октомври ще сме пак у дома за постоянно......

То май трябва Страчи да напише кога и къде Simple Smile)))))

# 64
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Привет от нас ...

 HugИ аз Верето а топнах, ама много я беше страх не толкова от самата вода колкото от шума на прибоя.
Лелеееееее ivalex браво на теб и на Верчето, толкова малка я научи без памперс. Мони още не е акал в гърнето-никога, само пишка там. Всъщност тя казва ли си когато и се прави "нещо" или ти я слагаш често и хващате момента?

За тръткането, повече от 5м , не съм прала мръсни палени, но явно е от усещането просто на кафи и от там идва и науката.
Като се напишка е мокра и после и е гадно може би затова стана лесно.

Значи, има си нейна си думичка едно такова ЪЪъъъ като ръмжи мече...или просто се и носи гърнето, но сега когато сме на вън с количката я сладя почне ли да ми нервничи и да иска да слиза е ясно защо...и тогава а питам има ли пиш и ако няма почва да казва Не, Не нееее и да ми се хили..ако има додава Ъъъъ и така..Имам и доверие че по някакъв начин ще покаже, така и на доверие почнахме да ходим на вън...Мисля че децата усещат, че им се има доверие.

smooth, леко по-малко за 30мин 40мин след сън на вън, ако имате площадка, после го качи и горе и продължете да си играете, като пишка пак така идете на вън ..малко по малко увеличавай времето и мисля че до седмица ще може дори на вън да пишкате...Ще го следиш и мисля дори на вън по някакъв начин ще ти покаже, че ще има пиш.

# 65
  • София
  • Мнения: 6 292
Ние вчера цял ден бяхме без Т, но вечерта вдигна 39,3 и почнахме Аб, въпреки, че толкова не исках.  Confused Дано поне вече да не вдиха температура, че горкия е толквоа изринат от нея Sad

# 66
  • Мнения: 1 925
neci, то лошото е, че това "неядене" продължава вече малко повече от 2 седмици и от 1 съвсем се влоши, преди поне бисквити с кис.мляко хапваше, а сега дори любимото и кис.мляко отказва, като новородена е, само АМ и нищо, вчера бяхме на гости на Марта и там хапна кашкавал под влиянието на Ели и това беше.  Sad Дано не се превърне в мен на нейната възраст, че тогава  ooooh! Как е монко ? Hug
Среща - гореща  Wink Борисова, сряда 12:30 на предишното място до детската площадка ( че е най-сенчесто ), ако някой друг има предложение - да казва Hug
Раде, много готски снимки и така ви завиждаааааам... Нямам търпение да стане 12.07 и да хващам пътя към Гърция
  Flutter

# 67
  • Мнения: 221
И ние да се запишем.......
Здравейте,мили дами и сладки дечица! Heart Eyes
Кати, Hug съжалявам ,че сте преживели всичко това,ужасно е.Дано скоро се оправи миличкия! PraynigНеприятно е,че започвате АБ,но пък ще си спокойна,че овладявате нещата.Прегърни го силно от мен,прегръдки и на теб. Hug Hug Hug
Браво но Верчето,това си е голямо постижение. PeaceКики нито веднъж не е свършила работата на гърне.Казва "пиш "и "ако",но не иска да сяда на него.Кара мен и баба си да сядаме там и ми надига панталоните Joy
Приятна почивка на почиващите,лек път на пътуващите,целувки за всички!
Ние още не сме ходили на плаж,но и това е в плановете!Батко Петьо е много настоятелен и само чакаме тати да почива,че да ни заведе. family

# 68
  • София
  • Мнения: 2 488
Здравейте и от мен!

Среща - ДА! Simple Smile

Иве, направо ме смайвате с Вяра!   bouquet

# 69
  • Мнения: 872
Здравейте  Simple Smile
Най-после да се похваля,че Мира проходи.На малки разстояния,на по-дългите все още пълзи.Чудя се сега ли да й правя прощъпулник или съвсем като проходи  newsm78
catty m,милото детенце, в тази жега и с Т,представям си какво му е  Sad. Пълни коритото с малко по-хладка вода и го пускай вътре.
 Плажуващите,много сте готини - и децата,и мамите  Simple Smile
ivalex,браво на Верчето за постижението  smile3501  При нас за сега голямата работа я върши в гърнето,въпреки,че по някога  се изпуска в памперса  Embarassed

# 70
  • Мнения: 1 114
Catty, дано бързо да се оправи. Дари като беше болна, също без АБ не можахме да се справим. Лошото на АБ при нея беше, че и докара такива колики, каквито когато му беше времето не е имала.А после и апетита и десетина дни хич го нямаше. Иначе, дано не ви се налага,но увиването в чаршаф наистина е много ефикасно, но отгоре задължително памучно одеяло, за да не стигнете другата крайност.
Среща-  ОК, ако искате пък може и в Заимов? Wink
Ние вчера купихме на Дари бански. Цял, много е смешен. Най-вероятно няма да ходим на море, но някъде на планина в някое басейнче ще го пробваме. 
Гърнето - Дари отлично знае за какво служи, върши работа там, но напоследък немога да я задържа повече от 2 мин там.
Di_p, честити ти ходещи краченца.
Страчи, съчувствам ти, защото при Дари това е ежедневие. При Мая най-вероятно е от жегите или зъбче.

# 71
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Привет, ние също ще дойдем само, че малко по-късно към 14.30 и само ако Верето е спала преди това, че не ми се иска да стане като миналия път да киселее и беснее. Crazy Иначе бих предпочела  Embarassed , четвъртък защото в сряда сме в Люлин, но нищо , ако 450 се обади, може и двете да дойдам пак.

Catty, пиши как сте?

Браво за щрапурка Мира...  bouquet сега вече няма спирка.

Верето, по тоя случай днес ожули колената.... Нещо ми намирисва в събота на прощапулник. Mr. Green

Как сме с яденото, май жегите грам не и пречат, цока и яде даже повече от обикновено...ама нали по цял ден вилнее..вечер заспива за една секунда.
Страчка, ами плове и зеленчучи не иска ли ако те види, че ядеш нещо такова?

  bouquet

# 72
  • Мнения: 1
Здравейте и от нас!

И ние днес направихме първия плаж. Не го къпахме малкият човек целия, само крачетата и най-накрая го измихме на брега, че целият беше в пясък. Валко се забавлява много и подозирам, че влезе ли във водата целият, няма да иска да излезе.

Хриси, от къде взехте на Кико пояса - много е готин? Той като гледам се чувства много добре във водата и на пясъка.  Grinning  Иначе от срещата в петък нямаме сериозни поражения, с изключение на ожулено колянце, но така ще е, ще има и такива случки, какво да се прави.

Браво на Вярка на ivalex! smile3501 Валентин само пишка в гърнето, но с акането  трудно се получава да го хвана в точния момент.

Catty, бързо да оздравявате и повече да няма такива високи температури!

Di_p, честити ходещи крачета на Мира. Е, сега вече става още по-интересно. Grinning

# 73
  • Мнения: 3 091
Здравейте!
през уикенда беше истинска лудница и изобщо не сме имали време да се завъртим в къщи.
имам два повода да черпя
- Днес майка ми става на 65 години, милата! да ни е жива и здрава!
и от петък си имаме нова кола - Ровър - съвсем неочаквано!

Иначе почти сме готови с мебелите и да се надявам скоро съвсем да се пренесем в къщата - поръчахме и ъглов диван за хола...

Целувки на всички и успешна седмица! болните бебчовци бързо да оздравяват!!!

# 74
  • София
  • Мнения: 6 292
Привет, мами и бебета!

Борис за сега е без Т, вчера се опита да вдига пак 37,5 - 37,7, но му давах по 3 капки Хексалгин и овладявахме положението. Днес отиваме на преглед при педиатърката ни, да видим какво ще каже и тя. А и май и аз правя опит да се разболея, та ще се консултирами за мен (тя е и наш личен лекар). Апетита му е доста променлив, но не го насилвам много много, че то покрай тази температура и всички лекарства, които пие, едва ли му е мног да ядене на детето. Виж, кърменето е друга работа  Rolling Eyes Тази сутрин голям зор беше, на 2 пъти иска и от двете гърди, а нещо ме хапеше леко със зъбките и ми беше неприятно, ама...

Ламичке, да е жива и здрава майка ти още дълги години   bouquet А вие скоро да се нанесете в новата къща и да си живеете дълго, спокойно и щастливо там  Hug

ivalex , браво на Варчето и на теб, че сте се научили на това толкова рано. Аз хич не съм почнала уроците (за ужас на всички баби и дядовци), но нещо ми се е загубили търпението напоследък, а и няли почва ясла, живот и здраве, та май разчитам там да го научат. мале, прозвучах като най-мързеливия родител на света  Embarassed Embarassed Embarassed Ще почна опитите, но ще поизчакам д аминат тези главоболия и малко да укротя нервната система.

Di_p, честити ходещи крачета на сладката Мира  newsm68.

И на нас ни предстои прощъпулник, но го оложихме за след 2 седмици, а Борис междувременно вчера падна по очи и се ожули по челото  ooooh! Иначе диването вкъщи предпочита да пълзи за по-бързо, вън ходи, особено као си е набелязал цел - някоя чужда играчка, чужда чанта и количка за преровяне, нечии цигари или шише с вода  Rolling Eyes Много е досаден, хич не с епритеснява от чужди хора, отива, започва да се закача, да им пипа нещата.

До скоро, очертава се една много гореща седмица. Благородно завиждам на морските мами и бебета  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт