Синчец се синее край морската шир. АПРИЛче се бори за бира и мир!

  • 12 067
  • 284
  •   1
Отговори
# 30
Ехо, аз съм...

Раде, много хубави снимки Hug!  Ама и на мен не  ми се отварят последните  петнадесетина...

Неци, не е добре, че имате рефлукс, но не се шашкай излишно! И аз имах като малка;  не са ми правили операция и сега съм добре. От време на време правя уроинфекцийки (като бях бременна с Боян, имах сериозна и се наложи да пия АБ), имам доста песъчинки и май е време да се проверя за по - едри камънаци, ама това са ми бели кахъри. Много целувки на Монко Heart Eyes! Всичко ще е наред, няма начин да не е!

Пате, браво! Желая ти успешно дипломиране и само шестици на изпитите! А какво следваш и къде?

Алекси, какво прави мъничката? Има ли нови постижения след първата усмивка?

Варненска среща: предлагам утре към 17-18 часа да се видим на централната алея до общинското игрище  за спортни занимания (преди Пантеона). В понеделник - вторник пак... само дано не вали.

Хайде, лека вечер и да се наспинкате добре!

# 31
  • Варна
  • Мнения: 966

Специали благодарности на Лина и Ларсен,които ми помогнаха да си взема 2 изпита.Благодаря ви много момичета за труда и старанието.И на двата имам 6-ци  Wink [/center]

Е Пате, много се радвем за теб. Браво   bouquet Айде и другите с 6-ци да са.

Smooth страхотна си! Много щастие и много любов! И да оздравяваш бързо. А също и Linofrina

catty m дано бързо да свалите температурата и да се оправяте.

# 32
  • Мнения: 350
Раде, прекрасна булка си!  bouquet     bouquet      bouquet 
Още веднъж ви пожелавам дълги години семейно  щастие, любов и разбирателство!

Като стана дума за лекарства, от няколко дена кашлям силно, особенно нощем и когато съм легнала. Оказа се, че идва от гърлото, ето защо и гласът ми глъхне. Confused Днес ми изписаха Биопарокс и Виброцил, дано не се стига до антибиотик.  ooooh!

Миленка, лекувай се отвреме, да не се оставиш като мен, бях със същите симптоми. Този АБ няма проблем да кърмиш. Нека те види спец.УНГ.


Светле, последните снимки, които не се отварят се дублират, така че не се губи нищо. Сега качих още малко. Голям зор с тоя сайт.  Whistling

среща-ние може би ще сме там, но децата няма да ви доближавам за всеки случай /макар, че не е вирусно вече/

Патенце,
казвай бързо какво учиш и как варненки ти помогнаха за 6-ците? Thinking

# 33
  • Мнения: 1 114
Смут, ЧЕСТИТО!!! ЖЕЛАЯ ТИ ДЪЛГИ ГОДИНИ ЛЮБОВ, РАЗБИРАТЕЛСТВО И ПЪЛНА КЪЩА С ДЕЦА!

# 34
  • Мнения: 6 446
[Патенце,[/color] казвай бързо какво учиш и как варненки ти помогнаха за 6-ците? Thinking
Дано не се разсърдят,но Ларсен ми намери книга,а Лина ми я снима цялата  Crazy и ми я пратиха по скайп  Hug Hug Hug

Уча социална педагогика,втора година във Великотърновският университет Peace

# 35
  • Мнения: 221
[Патенце,[/color] казвай бързо какво учиш и как варненки ти помогнаха за 6-ците? Thinking
Дано не се разсърдят,но Ларсен ми намери книга,а Лина ми я снима цялата  Crazy и ми я пратиха по скайп  Hug Hug Hug


Че защо да се сърдим,глупости,за мен беше удоволствие да съм полезна с нещо,макар и завършила преди доста години.Сигурна съм,че и Лина ще каже същото.Ако мога бих помогнала отново, на всяка  от вас. Hug
Хайде,лека нощ и да спинкат мноооооооооого дечурлигата!!!

# 36
  • Мнения: 354
catty m Не знам и аз какво да ти кажа, много е страшно бе, направо кошмар. Аз постоянно го пипам дали не е топъл пак и много ме е страх. Дано е нещо безобидно Praynig, пиши какво е ставало , какво каза педи и ако не ви праща на нефролог отиди на частен преглед.

За какво ли плащаме здравни осигуровки??????? не е ясно. За всичко си плащаме! #Cussing out
Смут, Линофрина, ама моля ви какво е това нещо веднага си обърнете внимание. Naughty Пиите клеева тинктура (от аптеката -2 лв някъде струва) по 30 капки на ден -страшно помага-това е най-силния природен антибиотик.
Аз започнах да давам на Мони профилактично по 2 капки на ден Peace А сега е просто много важно да е със по-силен имунитет.

# 37
  • Попово
  • Мнения: 687
smooth  lovekiss обичайте се  Hug
и големия ми син е на същия АБ Аugmentin  заради бактериите в гърлото- лекуваме го вече 2-ри месец, дано този път има ефект Praynig ако не, не знам вече  ooooh!
neci- дано всички болести и упорити гадини  останат зад скоро зад гърба ви  Praynig Hug

# 38
  • Мнения: 635
Smooth - страхотна си! Много се радвам за теб ! Относно АБ , ние също пихме такъв , както и Даная , дано се оправиш бързо !

Све- браво на Васко, добре изглежда, надявам се че и добре се чувства !

Пате - браво на теб !

Малко снимчици от нас - http://bebeapril2007.multiply.com/photos/album/58#353

# 39
  • София
  • Мнения: 9 141
Запис  Embarassed .

# 40
  • София
  • Мнения: 6 292
Neci, ние бяхме миналата седмица при доц. Лилова и сега трепем E.Coli с Бисептола, че след това д аму направят микционна цистография. Ама тази температура ме изненада неприятно. Вчера отидохме до един мед. център, който уж поема пациентите на личните лекари извън работно време, ама една лелка ми скъса нервите с глупости и не ни прегледаха, защото нямаше все още лекар. Трябваще да отидем след час, но междувременно се свързахме по телефона с нашата педиатърка и тя ни каза, че може да даваме Панадол. Тох я свали от 38.4 до 37, но през ноща пак вдигна 38 и пак му дадохме Панадол. Тази сутрин се събуди с 38.7  Rolling Eyes Сега се оправяме и отиваме при педиатърката. Мислехме утре да пътуваме, но май ще се отложи това, че ме е страх да тръгна с болно дете.

zazu1 , нещо се губиш напоследък.

Смут, пила съм Аугментин 2-3 пъти за цистит и веднъж за някаква бъбречна инфекциа, която изкарах през 5 месец от бремеността. Доста силен АБ, но винаги действа безотказно. Борис и той го е пил за бактерии. Пожелавам ти бързо оздравяване.

# 41
  • Мнения: 3 091
Дойде му времето за това бирено заглавие  Joy  Joy  Joy
Не смогвам да ви изчета, но ще гледам да не забравя някой!

Патенце, браво за отличните бележки!
Национална среща - аз приемам без да мрънкам всяко предложение, което Ели даде! пишете ме отсега в списъка
Ради, великолепно е било, невероятно, чувствено, красиво!!! пожелаваме ви много да се обичате и да се подкрепяте! и да работите за братче/сестричка на Томи!

Сокове - Амалия не иска да пие само вода, затова й давам разредени сокове на Хип или Кинелла... Излиза ми солено, но това е положението...

# 42
  • Мнения: 221
Здравейте,момичета! Hug
Аз най-сетне успях да кача снимки от РД на Петьо Embarassed .Който иска да гледа,ето линк:
http://larsens.multiply.com/photos/album/20

# 43
  • Мнения: 872
smooth,честито   bouquet Много години семейно щастие,домашен уют,пълна къща с деца и много любов   loveuuu
Прекрасна булка си   bouquet  Снимките са страхотни  Peace
Пате,браво  smile3501 Дано и другите изпити вземеш с шестици  newsm10
Бързо оздравяване на всички болни,малки и големи  Hug

# 44
  • Мнения: 228
Момичета, имам една молба: вчера в Морската градина ми откраднаха GSM-а и с него заминаха всички телефони на съфорумки Confused... Много моля, прозвънете ме на тел. 0897/888852, за да мога отново да Ви запиша! (опа, май трябва да минат два часа, след иницииране на новата карта, за да съм на линия, нали? В момента пише: "Няма услуга" newsm78).
Ако до тогава нямам все още телефон, да знаете: около 17 - 17.30 часа съм в Морската градина с Боболанчо на горепосоченото място (главната алея преди Пантеона в ляво до спортното игрище).

Клер, голяма чаровница е Даная! Много искам да Ви видя вече!

Ларсен, дечицата ти са много сладки! Бати Петьо много е пораснал, а Калина все повече заприличва на него... Аз да попитам: защо така на РД на бати Петьо Калина е била основната звезда? Повечето снимки са нейни Heart Eyes...Бати Петьо не ревнува ли?

Национална среща: за съжаление, Тетевен също ни е доста далечна дестинация с проблемния ми малък син, дето повръща при най - лекото подрусване в колата #Crazy!

Последна редакция: пт, 20 юни 2008, 16:00 от Sve_dim

Общи условия

Активация на акаунт