Върнаха подаръка- ами сега?

  • 11 781
  • 168
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 15 474
Във всички случаи, да каниш някой няколко месеца, да си избираш подаръци и накрая да се държиш, все едно не ги познаваш или да се скриеш на плажа не е никак хубаво!

# 136
  • Мнения: 5 682
Явно имаш впредвид авторка на тема Wink. Както и да е.
Винаги се е знаело, че истината има две страни, а понякога и повече. Мен не ме интересува откъде сте научили Вие за темата, но все пак щом сте се включили значи не ви е все тая. Кажете Вашата истина за нещата. Вие казвате, че не са били поканени, но пък авторката пише, че вие сте участвали в избирането на подаръците.
Верно кофти е ако не си поканен, да се натресеш някъде. И ако е така е правилно да не се приемат подаръци, но аз тука просто си размишлявам....

# 137
  • Мнения: 4 520
Да бе, да. ПОвярвахме ти.  Wink

# 138
аз като ги чета тези писания , ми се струва че сте му се понатресли на ХХХ,така и не разбрах като тръгнахте обадихте ли му се да стяга масата за купона или просто ей така се приземихте пред вилата и чакахте духов оркестър да ви среща.Нали знаете че на имен  ден и сбор на село се ходи без покана.Не винаги приятните за едни изненади са приятни и за други.

# 139
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Аз съм XXX. Въпросната госпожа, авторка на форума, не беше поканена изрично на рожденния ден, а по принцип във времето да ни гостува.
ХХХ,може ли да ни обясниш какво означава "да ни гостува". Просто да се намира някъде в Гърция или да бъде във вашия дом?

# 140
  • На морето!
  • Мнения: 5 764
Сега остава аз да вляза като гост и да напиша, че съм жена му на ХХХ и че той ме бие и не ми позволява да посрещам гости, за да може спокойно да ме връзва за парното без свидетели.  Laughing и че съм настоявала да дойдат защото всъщност съм лесбийка и съм влюбена в авторката.  Joy

# 141
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Оставете човека да се изкаже и той има право на отговор Laughing Laughing Laughing

# 142
Не се е появила във форума следната ми бележка.
Когато разбрали, че имаме намерение да върнем подаръците, всички се запитали какво да правят с тях.
Единият, чийто подарък е в дома ни и не беше върнат, дал предложение да ги дарят в Дом за сираци (бил изгледан като изпаднал от Марс, по неговите думи), а авторката на форума преложила да ги разиграят на томбола. Изводите за вас!

Наистина всяка истина има най-малко две лица и много лесно се манипулира. Нещата бяха тръгнали към нормализиране, бяхме решили да оставим на времето да реши кой къде и в какво е съгрешил, когато разбрахме за форума. Излишно е да ви подчертавам, че в експозицията и по-нататък не са представени всички детайли, или поне са дадени подвеждащо. Сега вече ни е ясно, че госпожата, авторка на форума, стои в основата на интригата, която се случи в Гърция. Беше много любезно от нейна страна да се разобличи, а и от ваша да й помогнете да го стори.

Благодаря на всички! Аз се оттеглям ...

# 143
  • Мнения: 4 520
а авторката на форума преложила да ги разиграят на томбола.
hahaha  hahaha  hahaha
И стига с тази "авторка на форума", моля те.
Хайде кажи как се казваш, за да потвърди "авторката на форума".  Peace

# 144
  • Мнения: 1 447
Нека да ни кажеш историята и от твоята гледна точка да знаем и двете страни на историята.

# 145
Поздравления за ЕДЕЛВАЙС царицата - майка!

Тази жена притежава невероятната способност да разграничава фалша и лъжата от възможната логика на живота. Просто невероятно е усетила къде "се къса нишката" и се загубва логиката.
Сякаш е била там!!! Нещата наистина са точно така! Ако имаше още малко информация, щяхте вече да сте узнали цялата ИСТИНА!

Още веднъж аплодисменти за прозорливостта!


 

# 146
  • София
  • Мнения: 15 474
До ХХХ и жена му:Съмнявам се, че вие сте истинските ХХХ и жена му, защото все си мисля, че аз ако се видя злепоставена в някой форум бих желала да изясня истината, а не да правя само разни намеци!

# 147
Следя темата от началото, но нещо взе да не ми се връзва тази история. Заприличва все повече на водевил. Има много неясни моменти и противоречия, прекалено много са, за да ги подмина.

Първо: Отиват хем на нова къща, хем на море, хем на рожден ден. Хем са били поканени, хем не чак толкова???!!!
Второ: Не очакват да ги поканят да спят в дома им, но са сърдити, че не са поканени.
Трето: Не отиват до плажа, за да му се обадят, че са пристигнали. Или поне да се върнат малко по късно, както бих направила аз например ...
Четвърто: Какви приятели са джанъм, щом за няколко дни не са могли да се коригират???
Пето: Знаят ли останалите от тази компания за форума, и ако да, защо не се вижда позицията им.
Шесто: Онзи хем участвал в избирането на подаръците /значи са му били необходими и ги е харесал??/ и ги бил поръчал, хем ги връща по-късно.
Седмо: Хем ще подаряват подаръците на Мая, хем нещо не са единни, а пък и някаква томбола. Дали наистина ще ги подарят??? Ето това е въпросът?

Аз предлагам да натиснем всички Ем, нека тя се покаже истинска самарянка и подари вече подарените подаръци на нуждаещата се, а после да и поискаме доказателство за това! Така освен голямото дърдорене, т.е писане, ще извършим едно наистина благородно дело.
Какво ще кажете, а?

# 148
  • На морето!
  • Мнения: 5 764
Добре де, ако наистина си ХХХ, кажи каква е истината- дай подробности както го е направила авторката. Естествено, че всяка история има 2 страни, кажи твоята. В момента освен да вкарваш интрига друго не правиш. Освен това ми е малко странно как един 30 годишен мъж ще рови във форум с насоченост майки и бащи, за да опровергае написаното от човек, за който явно не му пука.  newsm78 Супер странно е, какво ти пука какво пишат и мислят напълно непознати за теб хора? Пак казвам, ако въобще си истинският ХХХ, защото това жестоко ме съмнява.

# 149
  • Мнения: 19 501
Поздравления за ЕДЕЛВАЙС царицата - майка!

Тази жена притежава невероятната способност да разграничава фалша и лъжата от възможната логика на живота. Просто невероятно е усетила къде "се къса нишката" и се загубва логиката.
Сякаш е била там!!! Нещата наистина са точно така! Ако имаше още малко информация, щяхте вече да сте узнали цялата ИСТИНА!

Още веднъж аплодисменти за прозорливостта!


 

Нищо не разбрах от това!

Общи условия

Активация на акаунт