Дюкан-110 - има ли други като нас изхвърлили 3 тона мас?

  • 43 287
  • 887
  •   1
Отговори
# 825
  • софия
  • Мнения: 3 425
Такааааа,да ви почвам по ред на номерата! newsm53
Катериноооооу,моме Убава!!! newsm51 newsm51 newsm51 Всичкото щастие на света да ти се стовари върху красотната главица. smile3521
Хубави мигове на рожденниците на Поли и Ленката!!!Нека ви радват и ви карат да се гордеете с тях.
Момичета,вчера и днес ,страхотни снимки,грейнали лица,красота!!!Това е Дюки. smile3501
Бачинкооооо,УбичЪм тЪ!!!Туй подскачащото ми напълни сърцето. newsm03Да ти подам книгата за похвали и оплаквания,ще се разпишеш ли? newsm78
Хали-гали,кометкеееее,от неделя по 5 пъти на ден добивам един,дебилно охилен образ,когато се сетя как ме посрещна!  love001 Кукита приключи ли с медитацията?  hahaha
Пильок, видяхме за секунди! smile3503Малкото Пильо и той Убавец,като майка си.  love001
Ориииииии,нЕма начин,нЕма и време! newsm62Привиквай бързо с мързелуването,че ако се помоташ още малко и тя почивката ще свърши. smile3534 Днес си получила много комплименти,заслужени са! smile3501

Липсват ми мноооого стари муцуни. newsm78КИде сЪ,утре ще викам.А не дойдат,ще викам по 5 пъти на ден,пък Вещи нека си ме бие с тиганя.Ще се прежаля. Whistling
Уека вечер и мнооооого лИбоФФФФ!!! newsm47
И за да напиша все пак и нещо по темата..........мииииии....режимна съм. tooth

# 826
  • гр.Видин
  • Мнения: 292
Здравейте ето го моето преди и сега http://images26.snimka.bg/006179386.jpg
Не всички са свалени с Дюкан и ми отне 2 години, но вече съм на финала. Кантара показва само 200 грама до 55кг., което ми е целта. Когато отказах цигарите започнах да спортувам за да не напълнея още. Започнах да свалям и да се оформям, така видях, че мога и се започна... Тази диета е страхотна, спазвала съм и Зоната и НВ ВМ /добри са/, но тази има най-добри резултати. Само да кажа, много е важно да се спортува. В началото е трудно, задъхваш се и не можеш да издържаш много, но тялото се оформя, човек се чувства пълен с енергия и действа успокояващо. А за трета фаза и после е почти задължително според мен, много по-лесно се поддържат свалените килца, ако се изгарят калории със спорт. Имате невероятни резултати.

Последна редакция: вт, 24 юни 2008, 22:13 от R_penkova

# 827
  • София
  • Мнения: 2 210
R_penkova- невероятно добре изглеждаш, страхотен резултат. БРАВО. И разсъжденията ти за спорта са точно като моите- ако трябва бавно, полека, но задължително- активно!

# 828
  • Мнения: 83
Кате, Кате, Кате! Hug
Честит рожден ден!  ura
Пожелавам ти от всичките най-хубави неща на света по много!
Бъди здрава и щастлива! newsm51

Сега вече, ЗДРАВЕЙТЕ, МОМИЧЕТА ! Peace

Страхотни снимки!!!!!  #Crazy Евалла, машалла на всички показали се!!!!!! smile3501

Днес ми е втори ден в трета фаза. След вчерашният първи, съм -1 кг., или 59кг. Това си има обяснение, защото снощи разхождайки се край морето, хапнах миди и после последва многократно висене в 00. Явно съм се поизчистила! newsm78
Иначе трета си я карам по учебник и вече почва да ми харесва. Естествено съм много стриктна. Wink
/дано не събудя звяра/по-точно свинята/ в себе си/

Лелееее, щах да забравя!!! Close
Благодаря на всички, които ме поздравиха и окуражиха тук и на лични!  love001 smile3525


Вещи, би ли ми променила постигнатите кг в табличката. В трета влязох 60кг. с -22кг. Ако имаш въможност де! Wink

Това е от мен.
Желая ви приятни сънища! smile3524





# 829
  • Мнения: 950
Кате Джин, bdbaloni  bigdance2 да постигнеш визията която желаеш !

# 830
  • Пловдив
  • Мнения: 841
Момичета привет!
Няма да успея да изредя всички, чиито снимки видях днес във темата, но всички са изумителни Hug..
Някои не изглеждат толкова много отслабнали, но пък изглеждат подмладени с по 10 и повече години. Изумително е защото тази промяна няма начин да не се отразява чрез вас и на хората около вас. Аз виждам как мъжките погледи вече се задържат по-дълго по някои места по "снагата ми", което преди все ме е притеснявало. Знам, че все още съм макси дама и дълго ще бъда такава, ако не и винаги, но се харесевам такава...пълна с енергия, самочувствие от резултатите и в еуфория. Мисля, че съм щастлива.  newsm68
Претърпях разочарование в личен план и се разделих с приятел, с който планирахме съвместно бъдеще, но може би в еуфорията около диетата всичко мина като по масло. Без драма и сълзи newsm77 (към които иначе съм склонна)...просто изумително е колко щастлива съм от резултатите от диетата.
Всички сте фантастични! Благодаря на lenny_pld за снимките!
Вещи, благодаря, че си ми нанесла корекции на теглото в табличката!
Бъдете щастливи!  bouquet и спете сладко!

Последна редакция: вт, 24 юни 2008, 23:09 от Наирянка

# 831
  • Мнения: 187
Мирела1963 при мен 80% от целулита вече го няма  smile3521
v1v1 честито - в тази приятна компания времето лети  newsm51
Фифундрела, Марила, Цоци, Мими, Джизас, Еми,  R_penkova
супер сте newsm10
Анди, аз използвам този на Дева със стягащ ефект  smile3503
Вярка, ти сама прецени дали ще ти е комфортно да спортуваш. Но не е желателно в първа  и втора фаза  newsm53
Цвети, честити 10 месеца с Дюкан newsm51
Марила, аз за бюста ползвам този на Avon и съм много доволна smile3521

Лека и спокойна нощ  smile3524

# 832
  • Мнения: 1 027
R_penkova, голяма разлика! постигнала си страхотен резултат! браво!   bouquet
Цвети, честити 10 ДМ! Hug
на Ори и на всички без прегрешения-   Hands Clap omm Hands Clap  Hands Clap
прегръдки на всички Hug и лека нощ!

# 833
  • Мнения: 162
Привет прекрасни!
Аз пак на късно ама... туй-то  на лятни вълни сме настроени и все по тъмно се прибираме...
Безкрайно благодаря за милите думи и комплименти на suzana63 newsm51, Polly-Wolly newsm51, Sagittarius. newsm51, dilu newsm51, rivela newsm51 ,Daanitoo newsm51,
Flame_jar newsm51,
- честито и на теб килце надолу, желая ти скорошно намърдване на пейката на 5-те и да не бегаш от там! Hug
Цвети мила, честити 10 месечинки! Резултата ти е страхотен и си мнооооооого готина!  love001 newsm51 ... /дано скоро и аз прекрача прага на тая ІІІ/ newsm78
Орииии - пълна промяна ряпа да ядат пред тебе! Страхотна си! Hug Виждала съм снимките без тази, която мъжа ти не харесва, но и там си сладунка, а и там най се вижда разликата"сега"! Браво!   love001Голям стимул си ми ти, еййййййй! newsm51
veneras- благодаря ти! newsm51 Честита кола на вас и безаварийно шьофиране ти желая! Hug ... и дано нямаш застой повече! Успех!  bouquet
Лени, няма нещо с което Дюки да не се пребори! Кураж, временно е! Ще ги ритнеш пак тия два килограма! Hug  Пък и ние сме с теб, дружно ще ги преборим! bouquet
v1v1 - честити 2 месечинки!  Hug     smileys - честити 3! Браво за постигнатото! Hug
Фифундрела, Марила -браво мацки! Страхотни сте!  Hug   bouquet
djani , благодаря ти мила и браво за постигането на целта! Успех за напред и в ІІІ фаза! newsm51
djizas - и ти ме хвърли в тъча... разликата ти е поразителна! Нов човек си! Браво, давай все така! newsm51
ros4enka - не знаех, че правиш такива работи... сигурно усещането е ... върХЪТ!  newsm78 Браво мила!  newsm51
Афродита - Чуй мила: ще отчиташ всичко свалено!  newsm10Само така!... не обръщай внимание... Hug как ще се стимулираме инъче...  bouquet
Еми - голяма си сладуранка! Изглеждаш страхотно сега ... а след 2 месеца ... newsm78 не ми се мисли...още по-по- най!!!:hug:  bouquet
R_penkova - браво! Резултатът ти е прекрасен!Изглеждаш супер!  bouquet
Наирянка -радвам се да те "видя" Hug навъртай се по-честичко newsm51 И всяко изглеждащо зло, може да се превърне в добро!  love001
Пак стана дълго.... ама много красота днес на наще страници, много красиви поводи!!!
ха дано все така да е!!!
Лека нощщщщщщ!  smile3524 ЦелуФки на всички   love001  love001  love001

# 834
  • Мнения: 17
Привет от мен!
Поздрави на всички с поводи, месечинки и намаления. Да си кажа аз - според мен стига толкова съм отслабвалаhttp://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=257741Съжалявам само, че нямам снимки от преди .... Е ако не се справя от първия път ще редактирам  Embarassed
Е, повечето са с дрехи ..... аз съм по бельо и не ме е срам.Ще я изтрия по-късно .... мерки Талия 59, Ханш 82, Бедър - след дълги тренировки, LPG, сауна - 46

Последна редакция: ср, 25 юни 2008, 00:29 от Avatar

# 835
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Avatar, видях Wink  Браво,момиче  bouquet

R_penkova, заслужени комплименти  Hug Hug Hug

Еми Peace, много си хубава Hug, ще ги гътнеш килограмите #2gunfire

Наирянка, нека еуфорията да продължи  Praynig Нали знаеш- когато губим, не се знае какво печелим Peace

За всички новички, едно стихче за стимул: "Самото твое тръгване е вече стигане до нещо!" - Блага Димитрова 

Последна редакция: ср, 25 юни 2008, 00:28 от lenny_pld

# 836
  • Мнения: 3 202
slave newsm78 още съм на степенки.... с една дума до никъде.
Привет дюканки!  wavey

Последна редакция: ср, 25 юни 2008, 06:51 от baci

# 837
  • Мнения: 444
Абе, Еми, с тая торта изби рибата, такова слюноотделяне ми се появи... също както като гледам тортата на Тони, да ти кажа честно много ми се яде, ама малко не ми се занимава а и ако не стане много ще ме яд, ама как само изглежда...
и ти Мишана с тези снимки просто ме хвърли в размисъл дали имам извара, не извара нямам, а и суха мая нямам, но когато си купя това ще е първото нещо, което ще направя... все пак е без трици и мога да го ям и през деня...

охх... налегна ме страшен глад, като ги видях тези снимки на вкусотиите, а как ми се иска да има кой да ми ги приготвя по-трудните неща, аз само да си хапвам...  Mr. Green

# 838
  • София
  • Мнения: 6 743
Ха добра вечер, добро утро ли....и аз не знам...
Не съм изчела и ще се поправям утре , т.е. днес  Laughing
Още едно кило си отиде - НАЙ-ПОСЛЕ  Hug
Аз се върнах 5/5 - явно при мен 4/3 не е добро решение  Confused
Много, много ви се радвам на ВСИЧКИ   bouquet

# 839
  • Мнения: 31


Добро утро!
Хубав и успешен ден!

Общи условия

Активация на акаунт