СЕПТЕМВРИйчета големи, шават в нашите кореми!!!

  • 14 663
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 883
Мириам, това е дежурното обяснение на всички госпожи в детски градини - "Дръпнах я за ръката" Дори това не заслужават малките дечица. Понякога от едно дърпане за ръката може да станат хиляди бели. Но както й да е - поне сега няма да се повторят нещата. Сигурна съм!
А може ли да ползвам скачащата топка на малкия?

# 16
  • Мнения: 288
Момичета за каква топка говорите

# 17
  • Мнения: 125
Асе, и аз ще дойда с още една мама...нали няма проблем?

# 18
  • София
  • Мнения: 413
Момичета за каква топка говорите

,

До колкото знам ги продават в BILA

# 19
  • Мнения: 571
Момичета ето ме и мен след като цял ден нета беше прецакан и ходих да се карам а те така дружелюбни и столче чак ми предложиха да седна  Laughing Mr. GreenМина ми нервата и нета дойде!!
Елс Благодаря за темичтака   bouquet  bouquet
Момичета аз сънувах най-извратения възможен сън на ужасите!!!Ама много много плаках на сън ако някоя има психо образование може  би  ще ми помогне!!Сънувах че съм родила ама не бебе и не животно ами РАСТЕНИЕ  #Crazy #Crazy ooooh! ooooh!Беше кактус покрит с четирилистни детелини!!!Какво беше това не знам как може да сънувам такова нещо момичета плаша се за психичното си здраве!!!Побърквам ли се?/Откачам ли??Луда ли съм??За болница ли съм??направо беше ужасно!!!!Не искам да си спомням даже!!!
Диде и аз мисля да си купя такава топка!! Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 3 114
Мире, не съм велик тълкувател на сънища, обаче само да вметна, че кактусът е мъжки символ, а четирилистните детелини са много на късмет- тук няма съмнение в тълкуването.  Laughing Погледнах увода на темичката и видях, че чакаш момиче, ама знае ли човек....На мен сънят ти по-скоро хубав ми се струва- на плодовитост и късмет ми изглежда, тъй че не се шашкай!  Peace

Мариам, много хубаво ми се стори това, че си успяла да удържиш първоначалния афект и си подходила спокойно и трезво към проблема. Според мен въпросната учителка няма да посмее втори път да се държи грубо с детето и все пак.....тъжно е, че хора с такива професии си позволяват да упражняват насилие над децата!  Naughty

# 21
  • Мнения: 118
 Елс, браво!!!!

red_sonya_ , григчо, виждам че и вие имате  проблеми с вените. Аз имам сериозен проблем с една вена на крака и то от доста отдавна. Другата седмица че има безплатни прегледи в няколко града именно за разширени вени, вижте тук:http://www.dnevnik.bg/show/?storyid=352361
http://www.zdrave.net/Portal/News/Default.aspx?evntid=Z9D9U%2Fau8Xg%3D
Мисля че ще трябва и направление от личния лекар Peace Аз задължително ще ходя, ако се доредя де Whistling

# 22
  • Мнения: 57
Мирка споко не се побъркваш Peace нищо ти няма, просто мозъка понякога ни прави такива номера.А и е нормално в седмия месец да започнат всякакви сънища свързани с раждането, така че психически си си напълно добре и не ги мисли толкова сънищата не е задължително да значи нещо Hug Hug Hug
Елс браво мила за темичката smile3501
Мириам радвам се че всичко се е наредило Peace

# 23
  • Мнения: 1 226
Елс    bouquet

Момичета, не съм ви чела, но попаднах на това:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=306667.msg7859145#msg7859145
И понеже моя мъж е много ревнив не по отношение на мен ви го пускам, да се посмеете.
Хубава вечер от мен. Hug

# 24
  • Мнения: 3 926
Момичета, нали ви казах, че няма проблеми за лекцията. Няма да се съберете чак толкова много, че да не можем да ви настаним. А ако се съберете - ще намерим място Hug

Елси, извинявам се Hug Ама и тези, които сте в края на списъка не ви остава много Hug Hug Hug

# 25
  • Мнения: 6
Елс, Hug много засмяна темичка  bouquet

Асе, благодаря за коментара за "кофата". Непременно искам да чуя лични впечатления, че на мен все повече ми допада идеята. Още повече, препоръчва се и за успокояване при колики, да сложиш вътре малчо и да му правиш масажче на коремчето докато е на топло.

Мириам, завиждам ти на спокойствието и проявения разум Peace

Мирка, много ме забавляваш с твоите фантазии  Hug

# 26
  • Мнения: 1 226
Асе, Уникуе абе каква е тази кофа  newsm

# 27
  • Мнения: 11 316
http://blog.ausgefallene-ideen.com/2008/01/01/tummy-tub-die-baby … erleib-simuliert/
Toва е кофата.
Аз се навих да си взема такава, че нямам в какво да къпя Зрънчо.

Мирка, според мен съня ти е повече от прекрасен! Кактусът е символ на защита, а за детелините Суити ти е казала. Не знам защо те е страх от щастието, което тича срещу теб и чака само да бъде прието Hug

Последна редакция: пт, 20 юни 2008, 21:45 от Вечерница

# 28
  • Мнения: 1 226
Веч няма снимка.Дай линк  Hug
Имам бегъл спомен от предина тема за нещо като кофа, в което да се къпе бебчо.Това ли е  newsm78 Помня само, че тогава ми хареса. В БГ дали ги има  newsm78

# 29
  • Мнения: 400
elsbouquet за темата.
Стелкаааааа-много смешно тва,бе мац/за бащите на дъщери/Любопитна съм моят мъж какъв ще е....... JoyТоку-виж изкарал курса за ловец hahaha
Мариам-радвам се,че всичко е минало както ти искаше PeaceНе бива да се премълчават подобни ситуации. Naughty
Сонче-и всички други с проблеми с вените-съчувствам ви..... Confused
И кво?-Августинките си имат бебнце?Отивам да ги прегледам.Да им е живо и здраво човечето Hug

Общи условия

Активация на акаунт