почина детенце от вирусен менингит

  • 7 857
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 114
Аз съм от оцелелите от тази болест. Май беше по-добре да не съм. Явно всяко избавление си има цена.  Confused

# 16
  • София
  • Мнения: 1 941
Аз съм от оцелелите от тази болест. Май беше по-добре да не съм. Явно всяко избавление си има цена.  Confused
Хайде сега приказки. Naughty  Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 1 941
Знам какво й е на майчицата на това момченце. Flowers Rose Flowers Rose Преживях го същото преди три години...  Cry

# 18
  • Мнения: 3 621
 Flowers Rose Flowers Rose  за ангелчето
  Hug Hug за поредната мама с плачещи очи

# 19
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Аз съм от оцелелите от тази болест. Май беше по-добре да не съм. Явно всяко избавление си има цена.  Confused
Хайде сега приказки. Naughty  Hug

ооо РОни боли ме да го чета...обичам те, зайчо, и не искам такива приказки, моля те...само си помисли за тези които те обичаме....

# 20
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Знам какво й е на майчицата на това момченце. Flowers Rose Flowers Rose Преживях го същото преди три години...  Cry
и аз го преживявам с вес...много ми бе болно за Поли - тя бе от първите дечица малко по-големичка и знам какъв ужас изпитах при първата си такава среща със смъртта...чрез теб и твоята болка
когато прочетох, че пак се е случило се сетих за теб, и за млаката принцеса...
сега си има приятелче....дано те са добре...дано Господ ви праща сили и не ви изоставя след такива тежки загуби

# 21
  • Мнения: 157
Нямам думи за такива трагедий.
БОГ да го прости милото детенце.

# 22
  • Мнения: 52
 Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose за малката душичка.

# 23
  • Мнения: 3 166
Аз съм от оцелелите от тази болест. Май беше по-добре да не съм. Явно всяко избавление си има цена.  Confused
Хайде сега приказки. Naughty  Hug

ооо РОни боли ме да го чета...обичам те, зайчо, и не искам такива приказки, моля те...само си помисли за тези които те обичаме....


и на мен ми стана много мъчно като прочетох това...
Впрочем във връзка с написаното от Надето - съзнаваш ли за колко много хора си важна и значима? Колко много хора те обичат... Като прочетох това, което си казала /даже да го перифразирам не смея/ се сетих за миналата година. Когато дойде при мен в болницата... Няма да се повтарям. Знаеш какво направи за мен тогава. Как тогава така "по-добре да не съм"... ох, наистина ми стана много мъчно. И да знаеш, че те обичам.

# 24
  • Мнения: 533
Рони, да несъм прочела още нещо подобно хм!Човек преминава през щастливи и мъчителни моменти аз знам че след сълзите болката идва радостта така ще е при теб така ще бъде и при всички вас мои съратнички по съдба

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 003
Аз съм от оцелелите от тази болест. Май беше по-добре да не съм. Явно всяко избавление си има цена.  Confused
Хайде сега приказки. Naughty  Hug

ооо РОни боли ме да го чета...обичам те, зайчо, и не искам такива приказки, моля те...само си помисли за тези които те обичаме....


и на мен ми стана много мъчно като прочетох това...
Впрочем във връзка с написаното от Надето - съзнаваш ли за колко много хора си важна и значима? Колко много хора те обичат... Като прочетох това, което си казала /даже да го перифразирам не смея/ се сетих за миналата година. Когато дойде при мен в болницата... Няма да се повтарям. Знаеш какво направи за мен тогава. Как тогава така "по-добре да не съм"... ох, наистина ми стана много мъчно. И да знаеш, че те обичам.

Рони знаеш познаваме се само от една среща, но аз разбрах, че си човек изпълен с толкова много добрина. Не говори така за себе си, ти заслужаваш да живееш, заслужаваш доброто, което си сторила да се върне при теб многократно  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 2 849
Думи нямам .Страшно е да прочетеш ,че още едно детенце си е заминало . Cry


Рони ,заслужаваш да живееш ,ти си добър човек .Обичам те .Благодаря ти за всичко .

# 27
  • Мнения: 7 114
Аз си живея, и така ще бъде докато ми е писано. Не исках да наблегна на това, че съжалявам. Въпреки всичко обичам живота. Още повече след нещата, които тук научих за себе си (накарахте ме да разцъфтя в усмивка)   bouquet Hug Hug.
Идеята ми беше, че моето ангелче, което бди над мен се е изтощило в закрилата си в един момент. Или може би пак ме е закриляло от нещо, което би ми било много по-трудно да понеса. 

radi-t, липсваш ни.  Hug

# 28
  • Мнения: 3 128
Моите съболезнования!
Бих искала да попитам знаете ли дали се прави ваксина срещу вирусен менингит и  ако да на каква възраст?

# 29
  • София
  • Мнения: 1 941
Моите съболезнования!
Бих искала да попитам знаете ли дали се прави ваксина срещу вирусен менингит и  ако да на каква възраст?
Не се прави, за съжаление...

Общи условия

Активация на акаунт