Бебета ни се родиха, БУРГАС разкрасиха и радост дариха - 59

  • 13 351
  • 284
  •   1
Отговори
# 60
  • На морето!
  • Мнения: 5 769
Честито момченце на Маги! Да й е жив  и здрав, а тя бързо да се възстанови!  bouquet
Иве, поплачи си, ще ти олекне! Hug
Ками, как е сега Митко? Сигурно мн се е уплашил и двамата сте в шок, ей как не  е изскочил някой татко зад ъгъла да го потроши този тъпанар!  #2gunfire
Снощи в спалнята ни влезе прилеп. Няма да ви казвам с какъв боен вик избягах в хола и не излязох от там 40 минути след като летящата мишка не беше изгонена. Пратих мъжа ми да приспива Симеон, а аз дебнах от хола да не влезе и при мен някой. Как все на мен идват на гости тези животни гнусни- в Търново в квартирата и в Общежитията са влизали пак в моята стая, в стаята ми в нашите пак, сега и тук! А в една друга вила, в стаята където щях да спя аз влезе врана! В общежитията е влизало врабче- абе явно съм си сбъркала професията, трябваше нещо с птички да се занимавам, обичат ме очевидно. Mr. Green

# 61
  • Мнения: 917
Боже Ками, що не казваш. Ужас направо! Как е Митко? А аз сумати време те занимавам с мойте дерзания и въобще да не ми кажеш вие как сте.

# 62
  • Мнения: 100
Оф момичета не плача само от депресията а от мъка че таткото не ни харесва името на малката и не ще да я види дори ме заплашва с развод ако не сменя името. И така от първият ден откакто съм родила. ВЛИЯ Е СЕ ОТ МАЙКА СИ. Мариета не било неутрално име било равностойно на Мария. А аз го комбинирах от двете имена на бабите Мария и Цвета.

# 63
  • Мнения: 100
С това име съм обиждала рода му т е майка му. Незнам защо. Като се ядосах като я насвих по тел. после той се обажда да ме заплашва и така. Но не говоря с него да върви подяволите.

# 64
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 584
Оф момичета не плача само от депресията а от мъка че таткото не ни харесва името на малката и не ще да я види дори ме заплашва с развод ако не сменя името. И така от първият ден откакто съм родила. ВЛИЯ Е СЕ ОТ МАЙКА СИ. Мариета не било неутрално име било равностойно на Мария. А аз го комбинирах от двете имена на бабите Мария и Цвета.

Иве, а той какво предложение за име има. Пък и не съм много сигурна ако е излязъл акта за раждане дали може да се смени просто така. Доколкото знам име се сменя само чрез съдебна процедура.

# 65
  • Мнения: 100
Но аз не искам да го сменям.

# 66
  • Бургас
  • Мнения: 1 237
Eeee честито ново бебче, да расте здраво и щастливо   bouquet

Ивеее кофти работа, ама мъжа ти и той за бой  Close Може ли да застане зад майка си, а ти за какво си, нали си му жена да му се невиди. Сили и кураж да се пребориш с ядовете  Hug

Оф Ками, горкия Митко, ама добре че не си го стигнала, че знаеш ли го какво може да ти направи  Confused

Значи все пак Славейков е остана без вода?

# 67
  • Мнения: 1 111
 Ками, и какво му казал този чичко на Митко, защо му е бъркал по джобовете?Да не е търсел дрога нещо, де да знам, да е бил полицай? newsm78

# 68
  • UK
  • Мнения: 1 351
Ками, и какво му казал този чичко на Митко, защо му е бъркал по джобовете?Да не е търсел дрога нещо, де да знам, да е бил полицай? newsm78
 
 
 Според мен е бил пияница и е търсил пари за да се налее в близката кръчма  #Cussing out

 Иве много съжалявам за това което преживяваш  Cry. Аз също имах проблеми но от страна на свекър ми но мъжа ми застана зад мен и ме защити но такива свекърви не ги знам как дишат изобщо  #2gunfire Дано да се оправят нещата и да вземете най- правилното решение за вас

# 69
  • Мнения: 27
Мали Иве и аз толкова се наплаших с Дени като раждах, че реших второто да раждам секцио и като те слушам все повече съм убедена, че така ще направя. А всички се смилат да ми обясняват, как второто се раждало лесно, но явно си е индивидуално. А с Дени бях такава куражлийка, бях 100% убедена, че трябва да изпитам тая болка и тръгнах за болницата с 24 каратова усмивка, но какво последва. Ужас. Не ща да се сещам дори повече.

    Ама стига страх де Simple Smile bubi4ko и аз като теб влязох с 24 каратова усмивка , с такава си и излязох ... макар и да чаках 6 часа, накрая за 10 мин родих, но нямам и един шев и вече дори не ми личи че съм раждала...  с мен раждаше и една позната, само че тя за второ... приеха я след мен, след мен и изтекоха водите... 2 часа преди мен роди ... чу се само "Напъвай" и последва бебешкия плач...  хайде смело

# 70
  • Мнения: 1 813
Amelia, имам 5,20 по БЕЛ и 4,50 по английски език.

КатКа  То  и аз само работя там,изобщо не съм мръднала.  Tired  Това лято е много тягосно. Не знам как ще изкарам.

# 71
  • На морето!
  • Мнения: 5 769
Иве, я да не сменяте името на детето. Що за глупост от негова страна- родила си му дете, той позиции пред мама гони, я да си ходи при нея, аааааа, Мариета е точно комбинация м-у двете имена МАРИя и цвЕТА! Свеки ако иска Цвети да й казва щом й тежи толкова, че си засегнала династията Цветина.  Wink Ще му мине на мъжа ти, само търпение, волски инат и непукизъм му е майката.Имаш нашата подкрепа!  Hug Hug Hug Hug
Amelia, имам 5,20 по БЕЛ и 4,50 по английски език.
На матурите, нали? Сега тези оценки ли се пишат в дипломата? Те се утрояват за ВУЗ, нали? Сега и на кандидатстудентските изпити като изкараш такива оценки и си Пей сърце! Wink
М-у другото защо не се яви на френски?

# 72
  • Мнения: 1 813
Защото може би трябваше да ходя на уроци,за да се подготвя. А нямах как,ходех по литература и история,нямах физическата възможност да подготвям трети предмет усилено. Не бях сигурна в знанията си. Английският беше единственият предмет,по който можех да се явя без да се подготвям .
Не знам какво ги утрояват,мен грам не ме топлят . Трябваше просто да ги взема.
На кандидатстудентските няма да се получи така,поне не и тази година поради едни причини. Догодина може би.  Simple Smile

# 73
  • На морето!
  • Мнения: 5 769
Балът за ВУЗ нали се образува от оценката от дипломата и оценката от изпита? Обаче утрояваха ли я от дипломата? Май не. Май удвояваха тази от изпита и вземаха 2 оценки от дипломата според специалността  newsm78 Ей, все едно съм кандидатствала преди 10, а не преди 4 години. Мн съм затъпяла. Не се настройвай толкова песимистично, с всяка година броят кандидати за 1 място намалява, а университетите се увеличават, така че ако изкараш над 4 на двата изпита ще те приемат, дори и да не е твоята специалност може да се прехвърлиш след първи семестър. Пък и нали на работа учиш, ти си умно момиче, ще се справиш.

# 74
  • Мнения: 82
Честито бебче на Маги!Да е живо и здраво!
Иве,много кофти,тия свекърви са си за трепане,ама и мъжете са за разстрел,че още тичат по гайдите им,не си гледат рахата и семейството,ами мама!А пък свекитата вместо да помагат,те само ядове създават!Мнина е права,ние сме с теб името е прекрасно,аз също го въртях като вариант за нашето бебче ако беше мома,щото при нас пак заради свекитата трябваше да е с буквата М!
Амелия,как е сега Митко???И мен като малка ме обраха и имам адски страх!
Аз не разбрах за водата в Братята в сряда от 6 до 24 часа ли няма да има???

Общи условия

Активация на акаунт