Щури игри, торти и балони за Юлските ни бонбони

  • 13 493
  • 290
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 4 300
За шипове майка ми пие някаква отвара от бабини зъби ( знам че е смешно Laughing ) и твърди, че била като нова. Аз засега при схващане ( на врата) разчитам на масаж, но може би е лека форма.
Утре рано и ние заминаваме.
Честито на всички в аванс и бързо оздравяване на Евичка Hug

# 256
  • Мнения: 1 409
Ками,стискам палци Евичка да се оправи бързо и да ви се размине престой в болница. Praynig
Извинявай,че те занимавам сега,но би ли споделила от къде и взехте тортата за р.д.?
Честито на всички малки рожденници.Да са здравички и много послушни   bouquet

# 257
  • Мнения: 329
Хриси -весело и на теб  Hug
Берни - от 100 грама сладки е тортата,пълнежа е Рафаело  с кокос има няколко други вида Simple Smile
В стаята не се диша,толкова е задушно ,отворих прозорецапоне докато не започне да се върти Ева и да е все отвита.Добре че от утре малко се захлажда ,но по морето ще е жега  Wink
Този път наистина лягам  Laughingвече два дена не съм яла нищо и се чувствам добре,мисля да пробвам така една седмица,утре ще си купя малко плодове и ще си прочистя организма

# 258
  • Мнения: 1 409
Благодаря ти  Hug
Дано да ви е лека нощта и утре сутрин Евичка да е много по -добре.

# 259
  • Мнения: 640
Ками,  Hug Дано не стигате до никакви болници  Praynig Радвам се, че при Евчето е имало подобрение.
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА АДИ И САШКО   party041 Tada nbirthday ДА СА ЗДРАВИ И МНОГО ПОСЛУШНИ ДЕЦА!
Ние днес трябваше да пътуваме за Пловдив, но се прецакаха нещата, че в офиса има проблеми и мъж ми трябва да работи и събота и неделя. Да ви кажа, това е единствения път, в който трябва да работи в почивни дни и да ми изнася това  Mr. Green
Отивам да ровя по темите назад, да търся линк със снимки на Доротея Simple Smile

# 260
  • USA
  • Мнения: 559
Ками, я вземи хапни, че ако и ти се раболееш съвсем ще я овапцате. Много се радвам, че Ева е малко по-добре. Дано утре вече да  прави бели.  Simple Smile

Емче, аз харесвам Стайнбек. Чела ли си "Улица Консервна"? Аз заради нея чак до Монтърей се разходих.  Laughing

Доротея е една хубава палавница с огънчета в очите.  Heart Eyes

Били, сигурна бях, че няма да е толкова зле. Аз също броя дните до ваканцията.

Марти и всички заминаващи на море, весело прекарване и да пишете после със снимков мат'рял.  Party

# 261
  • Мнения: 389
Здравейте,моми4ета!
Ние се завърнахме от морето,бе6е хубаво ,но свър6и,но да ви кажа си е приклю4ение с дете на море  Shocked Първо,4е ние тръгнахме от тука с Т от зъбите и първите два дена бе6е кисел,до края на морето го карахме само на мляко и бисквити,първите дни го бе6е страх от водата и си седе6е на хавлията само и не иска6е да си спи в ко6арата та по цяла но6т си се гу6кахме.

# 262
  • Мнения: 312
Честит рожден ден на Кико! newsm59

Май имахме още рожденници, честито и на тях! newsm38
 
и мерси за отговорите Simple Smile. Тая сутрин е маалко по-добре моят врат, ама пак не мога да го изправя Simple Smile. И за коментарите за Доротея Simple Smile. Всъщност ние тоя стол за хранене не го ползваме отдавна, даже му се бях заканила да го прибирам и връщам (той е на братовчедката на Доротея), ама нещо ми се прииска да протича нормално храненето, а не да я държа в скута си... някакъв нещастен опит за дисциплина. Явно няма да стане Simple Smile. Чудех се и дали да не купя някой нормален стол - тоя е нито стол, нито люлка на чиполино някаква измишльотина, дето само да се пребиеш от него става - ама то скоро ще дойде време на човешки стол да сядаме, та не знам има ли нужда...

Ками, то и аз глупави въпроси задавам, всички даваме плодове, мисълта ми беше, че с това разстройство и повръщане може просто да се е заразила от някой плод, лятото нерядко се случва и на възрастни. То няма значение вече, де, важното е, че минава и е по-добре Евето Simple Smile

Машинката на чико срещу комари НЕ ДЕЙСТВА. Не знам как ги гони, ама ни е точно над главата, и двете с Доротея сме нахапани тая нощ, а комарът го чувах и го гоних в просъница ненам колко време.

# 263
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
Честито на рождениците днес!    bdbaloni

# 264
  • Мнения: 640
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВИКТОР НА ДОНСИТА  newsm59  ura  party041 ДА Е ЧАРОВЕН КАТО МАЙКА СИ И ДОБЪР КАТО КАКА СИ!

# 265
Честит рожден ден на всички мъници празнуващи днес!  bouquet
Днес отивам да си прибера мъника от село. Вече ми е много мъчно, но поне си починах за две седмици и изчистих къщата. Сега две-три седмици с мен на Плевен и после пак в София.
Ками оправяйте се бързо и ако искаш като се приберем, ако сте в София да ги срещнем най-накрая двете пакослани.

# 266
  • Мнения: 122
здравейте мамчета Hugевичка как е ?Ники вчера на друг педиатър го заведох пак.Уз била най-добрата в региона.Та за разтройството му изписа едни прахчета Hidrasec ,Хумана лечебна и една пълнозърнеста каша лечебна пак Nestle с моркови.Хуманата и тая каша са много гадни ,не могат да се разтварят добре,стават на бучки и след 10 минутно бъркане пак не се разтваря.Ники ту яде,ту не иска да я погледне.Добре че хлебче със сиренце не отказва.Предполагам че ще отслабне сега,ама какво да правя като нищо не иска...важното е че пие вода и чай от шипка,не отказва и постоянно му предлагам . Лекарката казва че било стомашно-чревен вирус,ама аз мисля че е от зъбите,много се чеши и хапи всичко,а и се вижда как е набъбнал венеца. Давам и оризова водичка с кашата...та това ни е лечението.Споделям какво давам ,за тези които не им се е случвало това,както при нас стана и не знаех с какво да го храня.

 За схващане който питаше,ние сме ползвали вкъщи Фелоран,обаче незнам за кърмачки дали е допустимо newsm78

 Иначе е голяма жега,ние от 12 до 18ч сме вкъщи и 2 часа спим ,а останалото време дивеем и правим бели Laughing
 Приятен ден на всички и скорошно оздравявяне на болните, а на празнуващите   ura newsm38 newsm67

# 267
  • Мнения: 766
Честита годинка на Виктор
  Gift newsm38  ura
Ками много се радвам че Евенцето е по-добре  Hug дано скоро да отшуми и да нямате повече притеснения Hug
Силве за схващане - масаж и затоплена кърпа на мястото туй се практикува в нашата къща  Peace
иначе за храненето положението при нас е като при Кирова - опитваме ад ядем сами и става пак подобна мацаница като при Доротея / много е фотогенична  Heart Eyes/ само че и на пода има храна после  ooooh!
А мен нещо ме е треснала нервата и само се зъбя на хората, чак аз сама не мога да се понасям  Close

# 268
  • София
  • Мнения: 114
Честит Рожден Ден на Виктор! Да расте здраво, весело и щастливо дете! nbirthday

 Честито и на всички останали рожденици! newsm67

Писах, писах и го изтрих. Народа е слънчасал. Тук във форумите също.
Бързо оздравяване на болните и весело празнуване на всички на който предстоят рожденни дни и други поводи.   bouquet
Скоро едва ли ще се включа, весело и прохладно лято!  Nature Sun With Face

П.П Харесвам Стайнбек.

# 269
  • София
  • Мнения: 254
Здравейте, влизам само да ви кажа, че една моя съседка я предупредила нейна позната, която работи в "Софийска вода" да не се използва четири дни чешмяна вода за пиене и готвене, т.к. имало някаква бактерия. Май считано от вчера, но аз няма да ползвам четири дни, считано от днес. Само това разбрах, не знам дали е вярно, но по добре да се има предвид.

И разбира се, честито на днешните рожденици, да са много здрави, умни и щастливи, и щури, де!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт