Щури игри, торти и балони за Юлските ни бонбони

  • 13 489
  • 290
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 98
Честит рожден ден на Кико!   newsm59 Да е все така чаровен и жизнен и да радва мама и татко!

Ние вчера си изкарахме чудесно - Саши получи мноооого внимание от много какички в офиса и беше супер щастлив и ухилен цял ден. Днес пък празнувахме с баби, дядовци, лели и чичовци и той получи един куп подаръци (даже и ние намазахме една електронна рамка за снимки  Mr. Green ). Ще пусна снимчици по-късно, като ги кача в албумчето.

# 271
  • Мнения: 521
ЧЕСТИТО НА РОЖДЕННИЦИТЕ   bouquet
Нямам много време и само телеграфно да видя Евичка как е
mimoza_lolko , мъча я още -не съм  я кърмила от призори и вече усещам напрежение. Докито ни е в чужбина, а нз кой да търся.Та моля споделете дали трябва да се изцедя или да и дам преди спане?

# 272
  • София
  • Мнения: 3 524
ЧРД на Кико, Вики! Много да е здрав, умен и послушен!  bouquet  bouquet  bouquet

Ками, радвам се и аз че евичка е по-добре. и ние сме с гайле- реших че коко е пипнал шарка, а се оказа че нещо го е полазило. много криво ми стана понеже съм купила цанцарин или както там се произнася и не съм го пръскала, мислех че няма нужда, но от утре ще го пръскам, така както си го и мажа със слънце защитното. Confused

честито и на вчерашните рожденници
bouquet

весинко, аз все тръгвам да ти звънна и все нещо става. обещавам да се обадя утре Grinning

# 273
  • Мнения: 122
а вие с какво наистина мажете против насекоми и най вече комари?в аптеката ми предлагат едно за цялата фамилия,ама аз съм чувала че за децата тр да е специално мазилото. та препоръчайте нещо безвредно и ефикасно?

# 274
  • Мнения: 616
Чеситит рожден ден на Кико да много щастливо и палаво детенце newsm59  ura
Минавам само да ви кажа че вече си имаме християнче снимки ще кача утре че вече нямам сили
Дано Евичка вече да е добре.

# 275
  • Мнения: 329
Честит рожден ден на малкия Кико  Hug  bouquet
Влизам само да кажа че положението е все така,няма Т,ака по-рядко-около 4-5 пъти за деня и то малки количества,пие около 1 л глюкоза и чай от шипки.Пишка малко ,което ще рече че все пак е обезводнен организма й Sad Днес й правих картофи на фурна с малко сиренце,хапна няколко,изяде 1 бисквитка,малко солетки и няколко залъка препечена филия.Надявам се че не иска да яде заради гърлото ,защото то все още е червено.Иначе май има апетит,хапне  малко и се откаже след това- прилича ми на болки в гърлото  PraynigКашлица има следобяд и през ноща по някое време и е доста неприятна Confused.Сега сварих и малко чай от лайка за тази кашлица,някакъв друг лек?????
Искре,задължително ще се видим,двете госпожици не са се виждали от родилния дом  Laughing
Гъсе по-скоро изцеди малко за да ти олекне,дадеш ли й да суче е порочен кръг,поне според мен .аз нещо се губя из редовете,ти я отбиваш ли?????????
Кирова,честито  Hug  bouquetДай лек за кашлица Praynig

# 276
  • София
  • Мнения: 254
Честито Кристиянче на Кирова!

Ками, мисля, че можеш, то по-скоро е за гърлото, не за кашлицата, но предполагам, че ще помогне, да се опиташ да правиш инхалации на Евичка, като я държиш да диша над съд с вряща вода, я която има лъжичка сода за хляб и лайка. Чувала съм, че помага много, аз лично не съм го изпробвала. Дано утре е по-добре вече детенцето.

Моля тези от вас, които имат опит с гледачки, ако им е удобно да споделят какви са цените, аз се разбрах с нашата съседка да гледа Кая от време на време за няколко часа, но, честно казано, нямам представа колко трябва да й плащам, тя също.

Има ли дечица на кухня Ози, доволни ли сте?

# 277
  • Мнения: 43
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА КИКО на патеричка Да е весел и щастлив и много здрав     newsm51
Честито на всички именници днес   bouquet От здраве да не се оттърват!

# 278
  • Мнения: 910
Честит рожден ден на Кико!
Честито християнче,Кирова!
Честито на всички празнуващи днес именници и рожденици!
Ками,надявам се Евичка днес да е по добре.

# 279
  • София
  • Мнения: 1 177
Честит рожден ден на всички дечица,ставащи на годинка днес и ЧРД на Кико на патерица   bouquet
Кирова,честито християнче!
Ели,и Стилиян беше така,мажа пъпките с ментолов спирт,вече завехнаха.Устройството на Чико наистина не действа,установих го още миналото лято.
Ками,щом вече си похапва Ева,значи отшумява.За гърлото има много бабини лекове,но нали даваш още АБ,би трябвало да почне да действа  Thinking
Winx,чела съм "Улица Консервна",но някак се разочаровах.Очаквах същия стил както в "На изток от рая" и ми се стори много различна,все едно от друг автор  newsm78 Е,тогава бях и на друг акъл,де,може би сега ако я захвана ще вземе да ми хареса  Laughing
Днес да не е Петровден?Честито на именниците,живи и здрави  bouquet

# 280
  • София
  • Мнения: 3 524
Честито християнче, х.кирова! bouquet
аз ще го мажа с цанцарин-а - пише че е за бебета специално п/в комари и други такива гадинки. нанася се след всички други козметични продукти, според упътването Peace
емче, добра идея, ще опитам и с ментолов спирт, макар че вчера след като на 2 пъти пи сиропче кацлиев глюконат лактат е много по-добре,въпреки че си стоят още. Rolling Eyes
честито и на именниците днес! голям празник е наистина!  bouquet
ками, милата евичка, дано има повечко апетит днес и да не я дращи гърлото Heart Eyes

# 281
  • sf
  • Мнения: 10 164
МИнавам набързо да почерпя виртуално за РД-то н КИко! Менюто е по желание  Laughing
НИе все още сме на море. Той се чувства прекрасно- играе по пплажа, от водата не го е страх, яде ,спи и т.н.
Обаче си е голяма хамалогия,а с две деца още повече. Отказах се да ходим втори път тая година, предпочитам да си купим втора кола.
Тука има много комари- мажа с Аутан, действа горе-дол.
Туй е засега, изчезвам

# 282
  • София
  • Мнения: 1 244
Честито на рожденниците!   bouquet

радвам се, че Ева се оправя! Praynig Ники също преболедува нещо - само с Т,но два дни не можехме да я свалим до към нормална. Днес е почти ок, пък и друг проблем, освен температурата, няма.

айка, ние за 3,50 сме се уговорили, нямам представа по принцип как вървят тарифите

развалена ми е клавиетурата от 3 дни и това цъкане по виртуалната ще ми откачи китката, така че чао!

п.с. обожавам Стайнбек а Консервна-та и Благодатния четвъртък особено... даже повече от На изток от Рая. Сега чета Галапагос - Вонегът. и него обожавам  Grinning

# 283
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
Добър ден!
Честито на рождениците и именниците днес!   bouquet
Минавам да почерпя и аз от името на моята бебка. Днес имат имен ден не само Петровците, но и Десиславите. Да ви е сладко!
   

# 284
  • Варна
  • Мнения: 204
Честит рожден на Кико   bouquet Да е жив и здрав и да радва всички много около него !
Честит рожден ден и на Рая  bouquet Гале, ако четеш вземи драсни два реда .Да е жива и здрава малката ти сладурана  Heart Eyes
Аз имам проблеми с нета от два - три дни, който ту идва ту си отива  Wink
Искам да питам нещо за стая против комари/не за мазане/.С Нелия сме на решето двете.Някой комарок се е наял с нас за един месец напред  Sad Вчера ходих и си купих един Райд за контакти, но прочетох/чак вкъщи  smile3538/, че не ставал за деца под 3г. и сега не смея на го сложа. Миналата година пробвах и с ултразвук и не стана.Чакам предложения  Hug
Честито и на всички именници.  bouquetДа им е живо и здраво името.Черпя за тати, свекър и свекърва   food002 Wine Glass Popcorn .

Общи условия

Активация на акаунт