Лятото и в Норвегия дойде - време си е за море! ;-)))

  • 15 563
  • 288
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 244
Лека нощ,то и аз съм в леглото и ще зяпам филм на лаптопа  Mr. Green

# 226
  • Мнения: 2 786
Привет от мен в този адски жежък ден!
Навън сигурно е 30 градуса, не смея да отворя прозореца, че и у нас ще стане толкова  Mr. Green
Дано се задържи така и на сватбата! Praynig

# 227
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 146
m


# 228
  • Мнения: 175
Хайде и едно здрасти и от мен Hug. Върнах се след 2 седми4но пребиваване в БГ. По то4но в Слън4ев бряг, за6тото не ми се пътува6е до Пловдив в тази жега, а пък и бях сама с малката и баткото. Хубавото е 4е мама и тати дойдоха и бяха с нас през тези 2 седмици, но пък това не ми спести неприятните преживявания. Мисля 4е това бе6е последното ми пътуване до Бг. Всеки път се зари4ам, но този път наистина е за последно. Не ми се влиза в подробности, пък и мисля 4е 6таслива преди време доста добре бе6е обрисувала ситуацията, та съ6тото си е за съжаление. Само да споделя 4е сезона е много слаб тази година, много от хотелите бяха по4ти празни, а за цените да не говоря  #Crazy. Ами то след този слу4ай с 6веда от миналата година какво друго да о4акваме   ooooh!. Об6то взето от това което видях предполагам 4е 6те става и по зле. Ина4е за мъжете съм съгласна с 6таслива. След един неуспе6ен 10 годи6ен опит с един красавец и аз стигнах до съ6тото заклю4ение, пък и красотата е до време все пак така 4е Молинке умната  Mr. Green

# 229
  • Мнения: 175
Забравих да кажа 4е Адел ли4но я познавам. Не сме говорили за форума, но по времето когато тя е писала в форума е нямало все о6те норвежка тема. До колкото си спомням темата я отвори Vnr. Слав4е, кога е голямото събитие? Да не забрави6 да го настъпи6  Party. На моят много му хареса този оби4ай, така се бе6е сковал, 4е забрави ама аз забравям ли  hahaha

# 230
  • Мнения: 2 786
квине  Hug  bouquet Къде се изгуби ти?
Добре си се завърнала.
Няма да те питам как си изкарала, явно си се ядосвала много ...
Това с хотелите, цените и слабия сезон изобщо не ме учудва.
Догодина може и да няма сезон изобщо.
Не красотата е водещата, а чара и вътрешното излъчване.
Мен ме привличат повече тези неща.
(съвместимостта на душевностите - също!)
И очите, разбира се  Heart Eyes

Голямото събитие е след седмица  Heart Eyes
Всичко е готово вече, само украсата на масата остана, нея ще я бистрим като кацнем в Осло в сряда Simple Smile
Ще го настъпя, разбира се ... ще сме в Тингхюсета, така че настъпването ще е под масата (видях стаята, където ще е церемонията, една красива маса с два красиви стола за нас и един красив стол за съдията).

# 231
  • Мнения: 1 062
Добро утро morning Как може да е такава жега? Sad
Вчера отидохме малко на плаж, ама не че помогна особено....
MoLinKa, отдавна не си писала, ама си имаш причина като чета. Горе главата и се концентрирай върху себе си.
kvinne, надявам се да забравиш лошите преживявания бързо  bouquet
щастлива, нали помниш поговорката " Внимавай какво си пожелаваш, че може и да ти се случи" Joy Според мен, 25 - 27 С са напълно ОК за големия ден. Не ти трябва да се потиш и да се чудиш как да дишаш.
Ние днес пак ще пътуваме - да видим и изпробваме поредната кола Joy

# 232
  • Мнения: 2 786
ркб, съгласна съм, че 25-27 е добре, защото тук в момента е над 30, всичко навън се топи, тревистите площи са пълни с норвежци по бански костюми  Crazy
И ние досега бяхме навън в най-голямата жега "да си наберем малко витамин Д", както казва моя  Joy

# 233
  • Мнения: 250
Щастлива,честит рожден ден на патерица  bouquet.Бъди наистина много щастлива и обичана!

# 234
  • Мнения: 2 786
бебчо, благодаря   bouquet

# 235
  • Мнения: 2 786
Къде сте? newsm78
Да не ви изпържи Слънцето  newsm78

# 236
  • Мнения: 244
Здравейте  Grinning
Rkb  Peace Hug  bouquet Grinning
Щастлива всеки е на някъде май  newsm78 Laughing
Аз преди малко включих фурната и май нещо не работи и хахаха сега на Великана ще му стане лошо като му кажа  Laughing Crazy Mr. Green
Още 8 работни дни до моето заминаване,едва чакам  Mr. Green
Приятна ви вечер и да слушате  Wink

# 237
  • Мнения: 2 786
То и аз цял ден бях нанякъде в това хубаво време  Sunglasses
Сега идва ред на   food002

# 238
  • Мнения: 244
О аз си правя дюканска палачинка почти всяка сутрин , не мисля че е нормално в 05:40 ,но нямам избор  Laughing Mr. Green hahaha bowuu  chef
Аз ще се чипкам и ще зяпам ТВ  Laughing
Между другото печката някво копче било изключено та за това  Mr. Green

# 239
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Ооо ние сме по цял ден и всеки ден на плаж. Мъжо утрепва писиите със смаоръчно направен харпун. Риба не остана пт него. Йована само във водата иска, сама си влиза  ooooh!. Аз само търча, ту подир нея, ту да изкарам поредната риба промушена от мъжо, луда калинка съм на плажа. Но е кефф, ей такова лято обичам, и да е 4 месеца такова  Grinning

Молинка, колко време си вече на Дюкан. Сподели моля те какви резултати си постигнала до сега  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт