Лятото и в Норвегия дойде - време си е за море! ;-)))

  • 15 585
  • 288
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 2 786
бобче, имам книжка аз. Ще видя къде е нашето Билтесине и ще оправя нещата. Peace

галуни, благодаря  Hug
Ще питам в авиокомпанията за колелото и ще го организирам значи.
Но ако не ми се занимава, втора употреба, а?
Не се бях сетила за този вариант.
Определено ми се иска олекотено колело, че по стръмните баири няма да се мъча, ще го бутам  Joy
Ти от къде взе твоето? фин.но ли?

Мерси, Marjo, ама от Тронхаймските дружки само аз и нора сме (винцето е в Тайланд на почивка), а аз другата седмица отивам в Осло.
Нора пък си има нейни задачи за оправяне и няма много време за разходки.

# 211
  • Мнения: 244
Добър ви петък  Hug Grinning
Щастлива еми сингъл съм вече понеже той направи някои простотий там където е Винцето в момента и с най-голямата си наглост ми каза че реагирам остро  ooooh! Crossing Arms Naughty Laughing Не сме се сърдити де всичко е по старо му само дето аз такива неща не искам и не мога да забравя пък и е обида голяма за  мен да бъда заместена в някои области дори и за малко от онея ужасно изглеждащите и нечистоплътни и т. н.  "красавици" 
Та не се изказвам ясно че то от по-подсещащо няма на къде  Laughing  Пък и ако се разговоря още по въпроса ще ми кипне и пак ще псувам цяла вечер ама няма смисъл понеже него го няма тея дни и няма да ме чуе  Laughing Mr. Green
Та не се ядосвам де , обаче сега кофти след година съжителство което ми е първото живеене с мъж ще ми е терсене ама няма как  Laughing
Лека вечер ви желая   bouquet

# 212
  • Мнения: 2 786
MoLinKa, разбрах.
Извинявай, че повдигнах темата, просто се надявах да е нещо временно, което ще премине, но ... в този случай и аз бих постъпила като теб.
Гледай от положителната страна на нещата, понатрупа опит   bouquet
Всяко зло за добро  Peace

# 213
  • Мнения: 244
Щастлива няма проблем  Grinning
Е да,ама да видим до кога ще го трупам  Mr. Green Crazy
Аз сега си готвя по дюкански и тая вечер здраво релакс и утре пазаруване разходки и диско  Crazy Grinning
Много топло бе ,тука в нас преди да почна да готвя 31 а навън 29 ,еми не се чувствам българка в момента щом като ми е толкова усилно и топло  Laughing Mr. Green

# 214
  • Мнения: 2 786
Какво си готвиш по дюкански?  Wink

# 215
  • Мнения: 244
Ами понеже съм протеини и зеленчуци от утре та каквото имам в нас си го готвя хахах-
Телешка кайма и две глави лук без капка олио ги запържих в тефлоновия тиган и две червени пиперки и сега ги задушавам леко и после във фурната със заливка от половин кофичка кисело мляко и яйце  hahaha bowuu  chef
Всичко готово ли е за сватбата вече  Hug Peace ?

# 216
  • Мнения: 2 786
Ааа, отдавна сме готови  Peace
Само цветята за украсата останаха, ама тях ще ги вземем в последния момент и ще украсим сутринта в самия ден.
Няма да е нищо пищно, огромно и скъпарско.
Другата седмица съм на пробните грим и прическа да видим на какво ще приличам накрая  hahaha

# 217
  • Мнения: 244
Ех браво щом успя да организираш всичко   bouquet
Абе пищно или не си е твоята сватба и ще си я изкараш и изживееш подобаващо   bouquet
Ех липсва ми активността на темата от преди  Cry

# 218
  • Мнения: 2 786
То нямаше много за организиране  Wink
Гостите си потвърдиха навреме, всичко организирахме за един месец и сега само чакаме  Heart Eyes
Темичката позамря наистина, предполагам лятното настроение е заразило повечето, гледам и в други теми не пишат много ...

# 219
  • Мнения: 244
Е тогава щом е само чакането супер хехе  Wink
Аз забравям все да те питам,ти до колко знаеш езика сега и ходи ли на някакви курсове ?
Аз съм супер зле,само си намирам извинения май  Blush Mr. Green

# 220
  • Мнения: 2 786
Започвам едногодишен интензивен курс тук, който започва другия месец, за да мога да си взема оставащите два изпита и да си напиша дипломната работа догодина.
Иначе съм понапреднала доста, гледам телевизия, чета вестници, с моя си говорим на норвежки предимно и така лека-полека ... иначе няма научаване.
Дори и да не разбирам всичко, схващам идеята  Peace

# 221
  • Мнения: 244
Браво Щастлива    bouquet
Абе и аз уж разбирам за какво ми говорят ама  hahaha bowuu
Не не не голям срам края на Октомври една година правя в Норвегия и съм като новодошъл поляк  Laughing ooooh! Whistling Mr. Green
Майка ми по телефона ме базика че ако си харесам много някой  и  ако той не говори английски набързо ще науча норвежкия  Laughing Blush Mr. Green
Утре ще зяпам пак младежите на центъра  Mr. Green   Мамка му и норвежка красота бе,то не бяха сини и зелени очи то не беше русо бяла и рижава коса бе,понякога така гледам наборите че 100 % се чудят дали съм наред  Laughing
Ама пък от друга страна толкова студенина има в красотата им че чак се плаша колко безчувствени ми изглеждат понякога  Crazy
Стига толкова за мъже сега, аааааааааа аз кат отвързана почнах хахахах ама ко пък,млада съм,свободна съм ииии ще се забавлявам  Mr. Green Laughing Party Crazy

# 222
  • Мнения: 2 786
Молинка  Joy
Много са красиви, да  smile3521
Понякога виждам някои наистина уникални екземпляри - коса, очи, скули, брадичка, нос, абе всичко им е толкова фино, все едно не са хора, а някоя красива статуя.
Стискам палци да ти се падне най-красивия, най-умния и най-влюбения  Peace
Иначе аз като човек естет оценявам красотата у другите, но ... за себе си не искам някой суперкрасавец, който да е нереално привлекателен - предпочитам нормален външен вид и прекрасна душевност, с който да си паснем.
А от моя по-подходящ за мен просто няма  hahaha
И в най-малките детайлчета е точно като мен ... колкото повече сме заедно, толкова повече се изумявам.
Пу, пу  Heart Eyes

А за езика вземи се стегни и го научи  Peace
Приятелите на моето съкровище ми казват, че много обичат да слушат чужденки да говорят норвежки с акцент  Flutter
Току виж това е ключът към сърцата им  Wink
Има някои думи, които не мога и не мога да си изчекна езика да ги произнеса и обикновено казвам нещо, което наподобява желаната дума по звучене, а моят се залива от смях  и му е адски забавно.
Така че - започвай!   bouquet

# 223
  • Мнения: 244
Верно Пу Пу Щастлива  Laughing Peace
О права си ,може пък и това да е ключа  Crazy
Благодаря за пожеланията  Hug
Да трябва да се стегна,вчера си погледнах записките и ей тъй кат съм се засилвала и все от първи урок почвам и хахах не стигам далеч и после айде пак  ooooh! Whistling Blush Mr. Green

# 224
  • Мнения: 2 786
Като гледам само аз и ти сме тук тая вечер  Laughing
Ние ще си лягаме обаче, лека нощ   bouquet
Норвежкия не е труден, успех  Peace

Общи условия

Активация на акаунт