Laredoute.fr - Всичко за поръчката! - 68 - 3 седмици до голямото намаление!

  • 53 644
  • 1 093
  •   1
Отговори
# 870
  • Мнения: 115
Благодаря ви, момичета!  bouquet Аз съм от Каварна, тук наште не бачкат в събота, пък и молове няма. Grinning Имам една дебитна карта на ДСК с предостатъчно пари, сега ще търся да прочета как става пазаруването с дебитна карта, и дали въобще става с моята! Успешно пазаруване ви желая! newsm51

# 871
  • Мнения: 326
Благодаря ви, момичета!  bouquet Аз съм от Каварна, тук наште не бачкат в събота, пък и молове няма. Grinning Имам една дебитна карта на ДСК с предостатъчно пари, сега ще търся да прочета как става пазаруването с дебитна карта, и дали въобще става с моята! Успешно пазаруване ви желая! newsm51
ако е виза става Peace....моята едната е такава виза на ДСК

# 872
  • София
  • Мнения: 1 845
Благодаря ви, момичета!  bouquet Аз съм от Каварна, тук наште не бачкат в събота, пък и молове няма. Grinning Имам една дебитна карта на ДСК с предостатъчно пари, сега ще търся да прочета как става пазаруването с дебитна карта, и дали въобще става с моята! Успешно пазаруване ви желая! newsm51
ако е виза става Peace....моята едната е такава виза на ДСК
И моята е такава и поределно става. Към сметката ги дадоха 2 брпоя-едната май е маестро и е само за БГ-с нея не става, а другата е ВИЗА и с нея няма проблем. Peace

# 873
  • Мнения: 257
babylove, това означава, че поръчката ти ще се обработи ръчно и артикулите ще се появят по-късно отдолу  Peace А в мейла ти казват, че поръчката ти е в процес на обработка и скоро ще се свържат с теб, за да потвърдиш метода на доставка  Peace Това преведох с помощта на преводача, но по-добре да се включи и някой френскоговорящ  Peace Между другото си ми адашка и по име, и по фамилия   Grinning
Да се надяваме че ще си я получа и че всичко ще е наред.

Адашке благодаря за включването. Hug

# 874
  • Мнения: 115
Благодаря ви, момичета!  bouquet Аз съм от Каварна, тук наште не бачкат в събота, пък и молове няма. Grinning Имам една дебитна карта на ДСК с предостатъчно пари, сега ще търся да прочета как става пазаруването с дебитна карта, и дали въобще става с моята! Успешно пазаруване ви желая! newsm51
ако е виза става Peace....моята едната е такава виза на ДСК
И моята е такава и поределно става. Към сметката ги дадоха 2 брпоя-едната май е маестро и е само за БГ-с нея не става, а другата е ВИЗА и с нея няма проблем. Peace
Язък, мойта не става! Маестро е, ни код има на гърба ни нищо! #2gunfire

# 875
  • Перник
  • Мнения: 396
 spam2 Момичета, има ли някоя да е взела от тез дънки, цвят блу ринс №38 и да иска да ги замени за №40
http://www.laredoute.fr/vente-le-jean-entrej-80-cm.aspx?producti … e&pagesize=16
Извинявам се за спама.  baby_neutral baby_neutral baby_neutral

# 876
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
Аз от снощи не мога да си пусна поръчката. Дава ми Paiement par carte refusé, veuillez contacter une hôtesse
Имам наличност в картата, но защо така се получава  newsm78
И на мен така ми даваше и поръчах от акаунта на сестра ми и стана- изпразни кошницата, сутринта получих потвърдителен мейл, ама още я няма в суивито ooooh!.
Пробвах от акаунта на мъжа ми и от там не става  newsm78
А ЦКБ, освен за откраднати карти, събота и неделя не можеш ги откри  #2gunfire а до понеделник може и да няма нищо от харесаните неща #2gunfire
Наскоро и на мен ми се случи същото.Имам дебитна карта Виза Електрон на ЦКБ.
Многократно съм пускала поръчки и съм плащала с нея!  Почудих се какво става !???
Опитай да потърсиш помощ на този тел 02/9266512 - ЦКБ.
Работят до късно , дори в събота и неделя съм ги притеснявала.
Това е отдел който мисля, че се занимава сигурността на картови плащания, но са готови да помогнат винаги в подобни случай.Обясни им какъв е точно проблема.

Не картовите центрове не могат да помогнат-тъй като проблема не е в картата,а в сайта.И на мен се е случвало.Просто излизам и влизам наново в акаунта си,ръчно въвеждам номера на картата(т.е. не използвам запаметените данни) В краен случай въвеждам данните от втората си карта  Peace

# 877
  • Перник
  • Мнения: 396
Този надпис с червени букви отгоре ли излиза, на стъпката след плащането? Ако да на мен на две поръчки ми излизаше така, но като продължа всичко е ок. Получих си и поръчките. Не искам да подвеждам никого, само казвам при мен как беше.

# 878
  • София
  • Мнения: 346
babylove и аз получих същото писмо!Някой,на когото ме се е случвало същото ще каже ли как ще се развият нещата Praynig

# 879
  • Мнения: 5 790
Само 4 дни ме нямаше и имам да прочета 41 страници.  Laughing Браво, момичета!  Mr. Green

# 880
  • Мнения: 1 408
babylove, ilianka,  да не ви разочаровам, но веднъж получих такова писмо за една поръчка и тя така и не пристигна. В суивито ми пишеше, че продуктите от поръчката ми от еди коя си дата ще се появят съвсем скоро там, но не се появиха, след време надписът изчезна.  Confused Когато им писах да ги питам кога ще ми обработят поръчката, ми отговориха, че такава поръчка няма.  Rolling Eyes

# 881
  • Мнения: 1 368
Само 4 дни ме нямаше и имам да прочета 41 страници.  Laughing Браво, момичета!  Mr. Green

Да, за този период _ НАМАЛЕНИЯТА почнаха и изкупихме Редута. Така че , Алекс бързай да наваксаш! Heart Eyes

# 882
  • Мнения: 473
Искам да попитам дали има смисъл да правя днес или утре поръчка, или най-добре да изчакам до понеделник. Ларедутците дали почиват сега ?

# 883
  • Мнения: 1 368
Искам да попитам дали има смисъл да правя днес или утре поръчка, или най-добре да изчакам до понеделник. Ларедутците дали почиват сега ?

Kaква ти почивка - сега е урожая за тях.
 Пускай, не чакай! До поненелник не е ясно какво ще остане!  Wink

# 884
  • Мнения: 197
Цитат
nadiad79
Ентусиаст

Момичета, има ли някоя да е взела от тез дънки, цвят блу ринс №38 и да иска да ги замени за №40
http://www.laredoute.fr/vente-le-jean-entrej-80-cm.aspx?producti … e&pagesize=16
Извинявам се за спама.

А аз не можах да ги открия оня ден... То и аз съм спам , но не мога да се въздържа Confused - също бих заменила номер 36 за номер 38, блу ринс. Вече са изчерпани и двата номера и не мога да поръчам повторно.

Последна редакция: сб, 28 юни 2008, 13:16 от iava

Общи условия

Активация на акаунт