Априлчета 2008

  • 11 186
  • 288
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: X
  bouquet алоха!
 Ясмина благодаря, трябва да отвориш един консултативен кабинет, че много сме питащите май  Peace!
  Аз както се оплаквах от липсата на кърма снощи като станах пак на едни буци......ей не е лесна работа туй кърменето-като има-що има, като няма-що няма!!! или поне аз съм така!
  Малко се притеснявам, защото от оня ден Самуил нещо прави с устата си-все едно като иска да суче, но и малко си прищипва горната устна от едната страна.....малко на тик ми прилича и съм в паника  Confused
 Чудя се дали да не се пробвам за Морската градина днес??? след обед някой ще ходи ли и към колко часа???
  за едно сладко начало на деня ви черпя с любимата си торта  Laughing


# 226
  • In someone's dreams
  • Мнения: 118
Добро утро!
Въпросът ми е за памперсите Либеро. Забелязали ли сте на опаковките на памперсите има едни зайчета със символ ножичка около тях /един вид отрежи/. влязох в сайта на Либеро. И там има едни клубни игрив зависимост от възрастта на бебо и броя събрани зайчета, можеш да получиш определени играчки. Памперс имаше нещо подобно. Проблемът е че в сайта има инфо само на няколко езика без бг, без английски. има на датски, шведски, финландски, индийски, руски. Лошото е че за бг няма инфо. Важат ли при нас тези неща и можем ли срещу зайчетата да получим играчки.

Как е адреса на сайта на Либеро? А на Памперс имам картата с/у която ти дават играчката, но им ползвам само кърпичките. И докато събера 36 точки, имам доста кърпи да изхабя още Simple Smile

# 227
  • Мнения: 86
Здравейте,
На 21 април родих момиченце в Токуда. В стаята бях с още три дами - Диана, Вероника и Иглика. За съжаление загубих техните координати. Ако някоя от вас момичета прочете съобщението в този форум, моля да ми се обади!
Илиана
 

Момичета, това е цитат от тази тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=308841.0, момичето я е пуснало в бъдещи и настоящи майки. Може някоя да се познае Simple Smile

ЛУРДЕС познах се Laughing  благодаря ти за което, и на мен ми се искаше да ги видя!

за витангола - Йоанна качи последния месец 1300 и педио спомена, че е много и трябва да го давам заради рахита Shocked дали някой има идея каква точно е връзката!

# 228
  • Мнения: 1 095

за витангола - Йоанна качи последния месец 1300 и педио спомена, че е много и трябва да го давам заради рахита Shocked дали някой има идея каква точно е връзката!

И Доротея качи 1.200 и ни увеличиха вигантола на 3 капки. Док също каза,че е превантивна мярка за рахит. Аз си го обяснявам,че калцирането на коститв не можа да става толкова бързо като растежа и затова. Трябва да питаме naana.

# 229
  • Мнения: 134
Здравейте
Ето нещо на което трябва да ни накара да се замислим над живота !!!

http://www.fun-6.com/cenni-misli-inrervu-s-gospod.htm

# 230
  • Мнения: 319
Аз ползвам мокри кърпи и памперси на Pampers и вече имам събрани мечета/точки за най-голямата играчка Mr. Green Даже ги пратих миналата седмица,сега да видим дали ще ми я донесат Crossing Arms Ето това е играчката

# 231
  • Мнения: 200
sisee и аз имам ама загубих плика на памперс в който трябвало да ги пратя, може ли в обикновен. и само изрезките прати нали?

# 232
  • Мнения: 319
sisee и аз имам ама загубих плика на памперс в който трябвало да ги пратя, може ли в обикновен. и само изрезките прати нали?

Вътре с плика освен мечетата пратих и един лист както и една книжка с указаните играчки и т.н на която попълних една графа...номера ми,града и от къде съм получила този плик PeaceМисля,че няма да стане с обикновен плик,то ако ставаше така аз щях да продължа да събирам мечета и да имам и другите играчки WinkПоне така си мисля,но на теб нищо не ти коства да пратиш Peace

# 233
  • Мнения: 6 713
Привет, мамчета Hug

Aquariel, и ние сме така преди заспиване (обикновено вечерното, през деня няма проблем като си заспива Simple Smile, а също и в 3 часа през нощта от една седмица насам #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy После ставахме в пет да папаме baby_neutral, после добре че заспа лесно и двете станахме росни-росни към 9.00 Grinning

nesinesi, радвам се че се разпозна! Grinning

За биберона, ние заспиваме с него, като й се доспи някой път и почва да мрънка за биба, давам й и след малко е откъртила Grinning После незнам как ще се отучваме newsm78

# 234
  • Мнения: 96
За биберона - най-много ме впечатли една статия, в която пишеше, че биберонът е всъщност за родителя, а не за детето. Тоест винаги има начини да успокоиш детето си, но тъй като този ти е най-лесен и бърз ти избираш него. Лошото е, че биберонът не може да задоволи реалната нужда на бебето. А щом плаче, то има такава. Всеки сам си решава, разбира се. При нас засега това работи. Имам и късмета детето ми засега да е спокойно и неревливо. Но също така поради липсата на биберон смятам, че вече умея да разпознавам вида нужда, която има, когато плаче, и да я посрещна Heart Eyes Самото име "залъгалка" говори, че нещо се лъжете Grinning

Ава обаче не само си яде ръцете ами много точно си познава вече палеца! И си го смуче здраво, което също не е добре. Бях изпаднала в дилема дали не е по-добре да суче залъгалка при това положение, но педито ми ме подкрепи да не давам. До месец-два щяла да почне да държи играчки, да е по-общителна и да забрави за пръстчето. Да видим! Дано така да се получи Praynig

Я кажете за тия Памперс игри. Аз само знам, че има и събирам едни ми ти точки, а хич не знам колко ми трябват, за какво, и как да ги пратя newsm78

Една софийска срещичка днес? В Южния или Борисовата?

# 235
  • Мнения: 200
ЛУРДЕС ние и през днея сме така ама не толкова настръвено, даже снощи я гледах докато спи, ако се нерви на сън пак се дере и скубе тая коса. Ще питам педито др седмица дали е нещо и ще ти пиша.

Аз май пропуснах срока за тая Памперс игра, не съм събрала толкоз точки и плик нямам, здраве да е Simple Smile Верчо виж на http://www.pgbalkans.com/bu/pampers_reg1.asp

Бибата я давам с и без причина, най често като е нервна, ама като педито ми каза до 4-ти месец да не и отказвам биба и аз смела давам ли давам.... newsm78

За срещата аз съм пас, днес имам да оправям дрешките на малката и да стягам багажче, и чааак след 5-6 вечерта ще излизаме  Peace

# 236
  • Мнения: 96
Забравих да пусна линк към статия за залъгалките. Там пише по-подробно Peace
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=13432

# 237
  • Мнения: 54
Верчо, аз по принцип съм много за срещата, обаче днес пак ще ходим на доктор някъде къ 14.00 да види доки какво става с пъпките, които между другото завяхнаха и почти изчезнаха, но да види и тя. И да я питам за акането и хуманата какво да правим, че разтройството спря още вчера и днес се изкака само веднъж, но акито беше с примес на едни тъмни зелено сиви жили, та кой знае какво ще стане. Сигурно е от хуманата, но в нета не намерих инфо и се надявам на педи да ми обясни.

Та ако срещата е някде по в следобедните часове, може и да се присъединя.

# 238
  • Добрич
  • Мнения: 52
Здравейте момичета! Не съм писала от сто години...

Ние вече сме 63см и 5600гр.и ние сме качили 12000гр за месец и понеже сме само(танцен беше питала) на АМ мисля да дам малко вит Д. Дороти,вит Д е необходим за да се усвои калция и костите на детето да се развият правилно,а да не се деформират от килограмите.И аз мисля,че е преувеличена тая история,защото сега децата са много време навън и от слънчевите лъчи се образува достатъчно вит Д в кожата PeaceСпоред мен не е фатално ако не се дава всеки ден.

Aquariel , видяла съм се в чудо с тези ръце-скубем,дърпаме и двете уши едновременно,нервничи,дере си до кръв лицето,понякога доста задълбава и реве като си отвори по-голяма рана.Нямам идея как да го отуча ooooh!

# 239
  • Мнения: 200
Цитат
Бибероните-залъгалки са свързани в едно проучване с нисък коефициент на интелигентност. Има само едно изследване, което е направило тази връзка, но заключението е, че рутинното “укротяване на бебето” с биберон-залъгалка, вместо да се посрещнат нуждите му от стимулация и взаимодействие, може да забави умственото му развитие.
#Crazy #Crazy #Crazy

 наана и лурдес значи не сме само ние в отбора на " самонараняващите се"  дано отмине този период  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт