Отговори
# 240
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
Добре дошла на новата мама!  Hug
Много са хубави дечицата, направо да ги нагушкаш здраво  Grinning.
Гушкането го избягвах дотолкова, доколкото тоткото можеше да се включва. Иначе доки ми беше казала да избягвам последните две седмици да вдигам каката, "за да си узрее плода". Но аз нямах никакви усложнения.

# 241
  • Мнения: 4 534

Ние бяхме на море, в любимото ми Царево.
Ауууу, и да не се обадиш, че съм тука на една плюнка разстояние!  Naughty  Hug

Mimi_icHug Радвам се, че се появи, ще чакам да разказваш как са хубавиците.  Wink

Относно носенето на децата, и аз мисля като Дес - организмът сам си показва може ли, не може ли. Стефан си го носех до последно, макар че той много ме улесни още от самото начало, защото проходи рано, бях още в началото на бременността. Но пък мъкнех колички, пазарувах, къпах детето, миех терасите кажи-речи всяка седмица, там мъкнех туби с вода... И трябва да ви кажа, че за себе си вярвам, че затова родих толкова лесно - по време и на двете бременности не съм лежала и мързелувала, а гледах много да се движа.

# 242
  • Мнения: 1 632
Ние сме вече много добре.Пъпките изчезват сравнително бързо Whistling,и скоро ще можем да ходим на плаж Party.
Анту ме подсети,че може би и аз родих за това много бързо.Отидох без грам болки да раждам,защото преносих.Включиха ме на системи в 20:55h  и родих в 21:30h.
Бях като експрес  Crazy,и всички близки бяха потресени от бързината.

# 243
  • Мнения: 643
Здравейте,
на нас също ни е любимо Царево ,всяко лято ходим там.Но тази година сме решили да ходим на язовир,защото ще има къде да тичат децата.
Баткото снощи го подстригах,не рева изобщо,но повърна -нагълта се с косми.Няма му ги къдриците и така повече прилича на момче.

Последна редакция: пн, 07 юли 2008, 17:43 от ina221

# 244
  • Мнения: 440
adrianska , големи муцунки сте. Фотомоделката е върхът!!! Peace
Ние вчера ги заведохме на плажа и беше голям кеф - много се зарадваха и двете. Яна откри пясъка до който до сега не се беше докосвала, ама сега как ще я опазвам незнам. А Мими все към морето дърпаше - все да се мие уж я беше страх ама и хареса. Добре че имахме и леля под ръка, че иначе незнам накъде трябваше да гледам - багаж ли, деца ли, що ли?
И разбира се надвечер ме лепна мигрената и до сега още не ме е отпуснала, днес не излязохме да си играят на площадката, че едвам лежах в къщи. Отидохме да заверим купон до кухнята за 5 минутки и се прибрахме. Сега лягам пак. Хайде до скоро!

# 245
  • Мнения: 4 534
venividivince, къде ходихте на плаж? Ние в събота отскочихме до Каваците, беше рай! Не можах да повярвам, че досега сме се плацикали в бургаския бълвоч. Sick Водата беше толкова бистра, че си виждах лака на краката, дори когато водата ми беше до шията. Laughing И топла, топла, да не излезеш от морето направо. То аз и не излязох де.  Laughing Максим ужасно се страхуваше, едвам го топнах 2-3 пъти, Стефан не знам какво му стана, че и той се страхуваше, а по принцип се кефи на "молето", но им изкопахме голяма дупка на брега и се плацикаха там. Страхотно беше, жалко, че нямаме много време да ходим по-често там. Ако се харесам как съм излязла на снимките  Mr. Green, ще публикувам.

# 246
  • Мнения: 535
Честито на всички, които са имали повод да празнуват през изминалите дни! И малки и големи, да са живи и здрави!
Честито бебче на ketito! Да расте здраво и да радва всички около себе си  Hug   bouquet!
Добре дошли на новите мами   bouquet!
Киша, лека бременност  Peace.
Аня, честито зъбче на Дани  Hug. Дано другите му избият по-леко  Peace.
Кате, успех на новата работа  Peace.
Анту, сега като чета и ме хваща яд, че не казах, че отивам на море. То беше и малко инцидентно де, уж щяхме да ходиме септември, а един ден мъжа ми си дойде от работа и ми вика: "Резервирал съм хотел, тръгваме на море"  Shocked. Много бих се радвала да се видиме, ама нищо, догодина  Laughing  Peace. Ние си изкарахме страхотно. Бяхме в х-л Серенити бей, в Царево, квартал Василико. Горещо ви го препоръчвам, уникален е  Peace. На децата много им хареса всичко, и плажа, и хотела, и басейна. На плажа си играха страхотно с кофички и лопатки и най-много седяха на брега, където се разбиват вълните. Изобщо не ги беше страх от вълните и киснеха постоянно във водата. Аз се отказах и да ги вадя, защото тя си беше направо, като чай. Малкият спеше на обед на шезлонга под чадъра, а голямата изобщо не искаше да спи. Но вечер се предаваше към 22ч, заспиваше на секундата  Laughing. Много ни слушаха, нито съм ги гонила по плажа, нито съм викала по тях. Обикаляха си около нас и си играеха  Laughing.
Биси, вие къде ще сте в Царево?
venividivince, каката ни наистина е станала голяма позьорка, какви чупки прави само  hahaha.
Радвам се, че болничките вече са по-добре. Бини, ще стискам палци за ЕЕГ-то  Peace.
Приятен ден на всички  Heart Eyes.

# 247
# 248
  • Мнения: 865
здравейте,
решила съм да махна памперса на Дари,дайте ми идея как да стане това newsm78
аз иначе си дебелея бавно и славно,да види докъде ще я докарам....

# 249
  • София
  • Мнения: 1 402
Ади не ви виждах тези дни, та се замислих, дали наистина не сте заминали.....завиждам благородно ...много хубави снимки. Личи си , че сте изкарали страхотно  Peace

# 250
  • Мнения: 5 391
Здравейте!

Позагубих се, защото рутера ми се прецака и докато го оправят...
Иначе с децата сме болни все още, настроението ми го няма никакво Tired

Бини, прочетох какво сте преживели, толкова мъчно ми стана CryЧудя се как си намерила сили да се справиш.
Дано никога повече не ви спохожда такова нещастие!

Киша, добре дошла отново, много се радвам че удържа на обещанието!  Grinning bouquetЛека и безпроблемна бременност!

# 251
  • Мнения: 196
adrianska нямаме нищо в предвид за в Царево и тъкмо се канех да питам някой който е ходел да ми препоръча хотел или квартира подходящ за деца ...

# 252
  • Мнения: 1 461
Адрианска много хубави снимки , каката ви найстина е позирала страхотно на снимките , а малкото моряче голям сладур и той надига биричката  Laughing , а ти си една много хубава и млада мама  Peace
Анту с тези разкази за морето ние кадето няма да го видим малко ви завидяхме, благородно разбирасе, откакто с епомня за пъро лято ще пропусна.
Бини ще стискаме палци за изскедванията , найстина пчелното млечеце с женшен много помага съпругът ми и баща ми го пиха и много помага
Филипина бързо оздравяване
Ивка вижда му се края не остана, морето ви чака  Peace
Киша килограмите после ще ги оправяте гледайте да сте добре  Hug
Мама Блу пак минаваш транзит   Naughty
Добре дошла на новата мама   :bouquet
На мен ми е малко по лесно вече, Мая върви стабилно не се налага да я държа , пада става и продължава , в къщи се заиграват двете и вечер спят успокойха се , което мноооого ме радва дори тази сутрин се сабудиха в 10 ч. , като никога.Добре че махнах млякото на Галето, сега и аз и тя сме по добре.

# 253
  • Мнения: 1 632
Адрианска,децата много хубави!
Твоят мъж като моят на площадките.
Ама и ти как хващаш окото не е истина!
И ти си много хубава  Hug
Днес е последният ден от инкубационният период на Боби Party
Ох, Рая нещо много ревнува последните дни,и само да се навре Боби при мен,го е ударила.Не знам какво става!Уж се опитвам да показвам еднакво внимание,и да няма пренебрегнати ама  ooooh!
Дори когато гушкам и двамата едновременно тя пак го блъска и не го иска.Дано и това е период.

Последна редакция: вт, 08 юли 2008, 10:57 от ивка-щастливка

# 254
  • Мнения: 535
Момичета, благодаря ви за комплиментите  Embarassed  Hug.
Биси, ние бяхме тук. Има и тема във форума. Ние лично сме много доволни  Peace.

Общи условия

Активация на акаунт