28 гс давайте съвети.

  • 8 694
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 123
радвам се,че всичко е наред-дано изчака термина бебчо!А за лекарствата не се тревожи,понякога е по-добре за бебо.Аз пиех 9 вида лекарства от началото до края и Жори е ок. Mr. Green

# 16
  • Софето
  • Мнения: 622
Стискаме палци, всичко ще е наред  Grinning. Аз лежах в болница от първия ден на 7 месец до първия ден на 9 месец, на легло по 24 часа, само до толаетна ходех.

# 17
  • Мнения: 1 633
Мами да се похваля, родих на 19 септември 1 ден преди термина Simple Smile раждането беше трудно и завърши със секцио, но това е вече минало.

Искам само да благодаря на всичи за съветите  благодарение на които услях да "устискам" толкова време   bouquet
И на мамите в подобна ситуация да пожелая много силна воля, СОКОЙСТВИЕ и да вярват че всичко ще  бъде наред   Peace

# 18
  • Мнения: 1 685
  bouquetДа ти е живо и здраво бебчето.

# 19
  • Мнения: 360
Страхотна новина!
Да сте живи и здрави! Много, много щастие ви пожелавам на цялото семейство!
  bouquet Hug

# 20
  • Варна
  • Мнения: 965
Честита рожба! Да сте много щастливи и здрави ви желая!   bouquet
Много се радвам, че успя да устискаш.

# 21
  • София,
  • Мнения: 4 267
ЧЕстита Първа рожба, живо и здраво да е и само щастие и късмет в живота на бебо пожелаваме! Hug

# 22
  • Мнения: 88
Здравейте момичета ,аз сьм в 29 г.с.Преди 10 ина дни получих някакво кьрвене .Веднага отидох до аг б-ца ,приеха ме бях 3 дни на системи(НАТРИЕВ ХЛОРИД + МАГНЕЗИЙ) и инжекции(НО-ШПА).Изписаха ме бях добре ,за в кьщи ми изписаха Магнерич и Но-шпа2 дни бях ок на 3 тия отново някакво зацапване.Отново отидох до б-цата оказа се че плацентата в единия край е започнала да се отлепя дори и малко,казаха ми да си увелича Магнерича и да лежа .Добре лежах след 2 дни отново зацапване ,пак отидох до б-цата гледаха ме на ултра звук д-ра каза няма да се притесняваш не виждам нищо тревожно.Вече ще се побьркам от притеснение.а и всичко тва ми се случва по празниците .Нямам голям избор от кьм д-рите ,работят само тези които дежурят в б-цата.Утре мисля да мина през д-ра който ми води ЖК после при някои друг ,та да сьбера някоко мнения.От Варна сьм бихте ли ме посьветвали ,какво да правя и при кой д-р да отида? Cry

# 23
  • Мнения: 1 685
Dimanna,почивай си повечко.Ако трябва, потърси и трето мнение PeaceПази се!Желая ти успех Hug

# 24
  • Мнения: 143
 Миличка, увеличи лекарствата, както са ти казали и лягай да лежиш. Когато бях аз на задържане имаше момиче в стаята ми с обилно кървене заради плацентата и не и даваа да става от леглото. Иначе и тя беше на магнезий и мисля, че Рутаскорбин , за да спре кървенето. Желая ти успех!

# 25
  • Мнения: 1 633
Лягаш и не мърдаш. Потърси и друго мнение, но не се юрвай да обикляш по кабинети, няма ли начин да те посети лекар в домашна обстановка. А пиех доста повече лекарства, но при мен имаше контракции.
Дано всичко е наред Praynig и пиши как са нещата Hug

# 26
  • Мнения: 88
Здравейте отново!Вчера ходихме до АГ отново поради тази причина , на смяна беше д-р Мичев гледа ме на ехограф ,каза че за него нямало нищо тревожно.Днес обаче ,понеже вече и сьн не ме лови ,успях да се свьржа с д-р Георгиев и той ме прегледа и каза почти сьщото ,дори че плацентата ми не е чак толкова долу ,както и че това цапане по скоро може да се дьлжи на гьбичките ,които ми откриха при цитонамаска ,нямало място за притеснение .Вече незная на кого да вярвам и кьм кого да се обьрна.Вие как мислите? ooooh!Все си мисля че не е нормално това ,пьк било то и само зацапване!

Последна редакция: пн, 29 дек 2008, 21:42 от dimanna

# 27
  • Мнения: 4 589
dimanna пази се много мила и ако трябва влез в болница. При мен така имаше зацапване, уж всичко беше наред. Аз реших да вляза в болница на своя глава и след 2 седмици, в 25 г.с., родих 2 си бебчета.
Успех и кураж.

# 28
  • Мнения: 1 633
dimanna, права си не е нормало, но пък за да са толкова позитивни няколко лекаря може би наистина не е нещо сериозно Rolling Eyes Ти гледай да не се натоварваш с дълги разходки вдигане на тежко и имоции по полека по празниците, бъди предпазлива не прави нищо рисковано пътувания и т.н  А януари си иди пак контролно да те видят.
Ще стискам палци всичко да е наред Hug

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 136
Dimanna как си? Според мен не трябва да се притесняваш да отидеш на лекар, винаги когато нещо те тревожи. Има ли го още това, че като си лежал за задържане, после до 1м не могат да те приемат в болница отново? Аз преди 3 години лежах заради контракции и понеж бързах да ме изпишат, д-ката ме възпираше заради това.

Общи условия

Активация на акаунт