28 гс давайте съвети.

  • 8 689
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 88
Весела и Щастлива Нова Година мили момичета!!!Благодаря Ви  много за сьветите!А на Вас желая мирна спорна и щастлива,здраве и кьсмет да има,и нека всичките снежинки покрай нас бьдат поздрави за Вас  bouquet                              Колкото до мен ,за в момента ,след като ми изписаха "Полижинакс'(свещички) от два дни нямам вече това цапане Simple Smileза в момента поне;
dimanna пази се много мила и ако трябва влез в болница. При мен така имаше зацапване, уж всичко беше наред. Аз реших да вляза в болница на своя глава и след 2 седмици, в 25 г.с., родих 2 си бебчета.
Успех и кураж.
Е ти си героиня бе Ники да са ти живи и здрави сльнцата!
Dimanna как си? Според мен не трябва да се притесняваш да отидеш на лекар, винаги когато нещо те тревожи. Има ли го още това, че като си лежал за задържане, после до 1м не могат да те приемат в болница отново? Аз преди 3 години лежах заради контракции и понеж бързах да ме изпишат, д-ката ме възпираше заради това.
Да има го все още аз лежах 3 дни в  б-цата ,сьщо защото бьрзах да изляза,сега обаче разбрах тази подробност ,че ако ми се наложи да вляза в б-цата в близкия месец ,ще си плащам по 35лв. на ден !Благодаря на всички още ведньж,ще ви дьржа в течение на нещата bowuu

# 31
  • Мнения: 88
Здравейте момичета!!!След като ми включииха "Дуфастон" положеението се подобри ,защото уж няколко дни бях добре после пак старата история--та така ми казаха да пия "Дуфастон".Пиех го 3 по 1 на всеки 8 часа след което ддоктота ,който ми води ЖК д-р Шопов ми каза да ги намалям постепенно.Така и направих ,само че като стигнах до 1 наа 24 часа на следващия ден отново ми зацапа.Няма да ви кажа ,че вече ме е страх  да ходя в тоалета ,защото незная какво ще видя.Незная аз ли сьм сьс слаба психика или нервите ми не издьржат ,но катоо видя това зацапване изпадам в панически ужас..След като отида на преглед и ми казват всичко е нормално няма място за притеснение-това е репликата напоследьк..Но понеже мен така не ме свьтра реших да отида и при доц. Балев -поне да се уверя че с бебо всичко е наред.Той ми каза сьщото-всичко е ок няма място за притеснение! Та вече сьм малко по спокойна,поне за бебо!!!А оказа се че според последния ми цикьл ще раждам на 13 Март а според доцента на 31Март,но това май са бели кахьри-за датата,само дето се очертава да почакам малко повече Simple Smile

# 32
  • Мнения: 88
Момичета имала ли е някоя от вас подобно зацапване неколкократно и то в 7-8 месец?

# 33
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Даа с първото почти през цялото време

# 34
  • Мнения: 88
Здравйте майчета!!!Само да ви се похваля на 11.03 родих момченце  ylinfantМного сьм щастлива !Благодаря ви за подкрепата!  bouquet

# 35
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Честито, да е жив и здрав малксия човек    bouquet  bouquet  bouquet

# 36
  • Мнения: 360
Еее супер! Да е жив и здрав и да ви донесе много, много щастие, смях и радост!
 1stroller и хайде скоро на разходки!

# 37
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Честито и от мен.
Желая ти повече да нямаш притеснения, само да ви радва момчето.  bouquet

# 38
  • Мнения: 1 685
радвам се Hug
Да ти е живо и здраво ,сладурчето  bouquet

# 39
  • София,
  • Мнения: 4 267
Страхотни новини Hug
ЧЕстито ВИ живо и здраво бебче  ylinfant
МНОго да ВИ радва и да ВИ слушка, много щастие на цялото Ви семейство! Hug
Като имаш повече време ни разкажи малко повече за малкия юнак! Hug

# 40
  • Мнения: 1 632
ЧЕСТИТО   bigdance2
Да сте живи и здрави

# 41
  • Мнения: 923
Честито. Да ти е живо и здраво синчето и много да ви радва. smile3525 Tada  bigdance2

# 42
  • Мнения: 32
Здрасти,аз през моята бременност кървях и докторката ми каза да не ставам изобщо.Само когато ходя до тоалетната.Моят савет е да лежиш и да си почиваш и не се разхождай.Пии нош пато на мен ми помогна и родих в 38 г.с

Общи условия

Активация на акаунт