Хайде мами от Бургас, да вземем да помогнем 14 ...

  • 24 053
  • 304
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 451
Привет мацки Hug Аз отдавна съм извън Бургас, но Ви чета редовно! Пишете повече какво решихте на срещата и какви са тези документи за членството към ДБМ! Дайте малко повече инфо Crossing Arms

# 61
  • Мнения: 320
Аз имам проходилка, поскъсана е, но и ние така я ползвахме и не ни е пречело. Едно нещо се разкача и трябва да се закача от време на време.
Къде и как да я дам?

# 62
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
moonlady - за проходилката   bouquet Пиша ти на ЛС   

# 63
  • Мнения: 521
здравейте,мадами.не ми стигна време да ходя до Димитровград,после нета ми беше спрян и днес сколасах да си го платя Simple Smile .тази събота и неделя съм на работа за последно.после съм на ваше разположение.ако кажете за другата седмица за Средец няма проблеми.
 Камелия,да се върнеш  Naughty !

# 64
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Айдееее пак съм на тръстиката, ама като гледам нищо не съм изтървала  Flutter
Кога ще ходим до Средец- събота?
Здрасти на новоприсъединилите се, и очаквам да сте редовни, ей да не се търсим из капаните за обяснения  Laughing Mr. Green

# 65
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
/Утре следобед планирам да отида до Комплекса за социални услуги да им отнеса малко дрехи /от benna, както тези които са при ГАБИ`07/, а също и проходилката от moonlady Peace

От Комплекса преди малко ми звъннаха с молба  Praynig
- относно същото семейство с близначетата /на 1 год. и 2-3 мес./+ 2 по-големи дечица, за което е и проходилката: имат нужда и от гърне  Praynig /едно вече са успяли да подсигурят  Peace/, както и от храна  - но забравих да питам каква  Embarassed
- и памперси  Peace - стига да нямате нещо против, може да вземем отново 2000 бр. от София  newsm78 /това са 140 лв./ и вече постепенно да ги транспортираме насам  Thinking и без това ще отнеме време  Thinking

Щях да забравя, в петък говорих със Средец  Peace
- Директорката излиза в отпуска, но няма проблем за посещения през уикенда, стига разбира се предварително да се обадим да предупредим  Peace
- същото важи и за тентата .... намерих инфо за по-големия размер в Бриколажа /ще стане за мястото, 4,50 х 3,50, а измереното място беше 3,4 х 3,4/, струваше някъде около 480 лв. Парите са на лице  Peace Липства ни само транспорт  newsm78 .... Когато имаме ориентир кога ще отидем и се звънне по-рано в Дома, на линия ще бъде и единственият мъж който имат в Дома /той е едновременно и шофьор, огняр, въобще човек за всичко  Peace
- по всяща вероятност следващато тържество за РД ще бъде не в средата,  а в края на Август, повече инфо ще имам след 11ти август  Peace

# 66
  • Мнения: 497
Имам излишна проходилка и от доста време се каня да я занеса в комплекса. Ще гледам тези дни да го направя, щом има нужда от такава. Ангажирам се и гърне да намеря. И малко дрешки. Колко са големи другите дечица?

# 67
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
alabalaxx - аз ще гледам както писах вече по-горе днес да отнеса проходилка  Peace
Но още една в Комплекса - няма да им е излишна  Peace
Относно гърнето - супер, ако успееш да осигуриш  Hug
Повече информация относно дрешките, както и възрастта на другите деца - се надявам да науча днес и по-късно ще пиша  Peace

# 68
  • Мнения: 2 577
Момичета, предлагам четвъртък или петък след 19.00ч. да доопаковаме вече нещата?

Мадлена, успя ли да купиш някакви торбички или да изпратя майка ми /тя и без това обикаля там района/

този уикенд може и да успеем да отидем до Средец Simple Smile

Люси, разглобена тентата с какви р-ри е ? микробус ли трябва или ???

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Не съм купила но ще купя, за опаковането по скоро съм за четвъртък  Peace

# 70
  • Мнения: 2 577
ок тогава Peace тъй като няма друг мнения засега - фиксирам

ЧЕТВЪРТЪК - 19.00ч. в двора ще ви чакам

който не знае къде - на лични обяснявам  Peace

# 71
  • Мнения: 2 249
ок тогава Peace тъй като няма друг мнения засега - фиксирам

ЧЕТВЪРТЪК - 19.00ч. в двора ще ви чакам

който не знае къде - на лични обяснявам  Peace
момичета-завърнах се-и за четвъртък ще се включа(дано НИЯ е ок,4е никнат едни кътни зъби и е хленчеща,лигава и с температура)-ще донеса 4орапите,които бяха от дарението от канадските мами да видим колко още трябва да купим за да оформим пакетите както говорихме с Ками-
за уикенда няма да мога да се включа-ще погостувам малко в Приморско(не 4е е много дале4 ама Wink)
и кога викате пак ще се съберем??? lalalala Drunk(днес ще пусна на Люси по мейла вси4ки документи-с молба да ги пусне на останалите,4е нямам мейлите на вси4ки)

# 72
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
За четвъртък - и аз ще се постарая да съм на линия  Peace

Ками, нямам представа с какви размери й  newsm78 .... затова след  малко планирам пътуване до МР и навръщане да мина през Бриколажа да вида размери + количество кашони + евентуално ако някъде е упоменато тегло  Thinking, но при всички случай ще ни е необходим поне микробус .... не мисля че в кола/и биха се побрали  newsm78

МЕРЕЛИН - добре се завърнала  Hug
На линия съм да разпространя документите /поне на тези момичета, чийто пощи имам  Peace/, ти само ми ги пусни на мейла  Peace

А за lalalala Drunk - хубава идея  Mr. Green .... но може би нека първо мине посещението в Средец  newsm78, че доста време мина откакто сме ходили и да си оправим окончателно документите с тях  Peace

# 73
  • Мнения: 2 577
МЕРЕЛИН  Hug

СУПЕР, ще се посъберем в четвъртък  Peace

lucyl30 и аз ще чакам мейл
ти последната контактна листа ли имаш? че при мен я има, ако искаш свиркай  Peace

# 74
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Мерелин пише за някакви чорапи.Аз не съм в час newsm78 Колко и какви трябват. Казвайте, да пращам, има още място в багажа за вас!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт