АПРИЛче иска на море - дупето да си пече

  • 14 305
  • 283
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 631
Напротив, Ели Heart Eyes, чувствам, че монологизирам в темата, та затова - по-делово! Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 2 631
Напротив, Ели Heart Eyes, чувствам, че монологизирам в темата, та затова - по-делово! Rolling Eyes

а бой де  Mr. Green

уф, голяма жега ей  ooooh! Добре, че са климатиците. Моето ясленче от вчера голям рев сутрин за яслата, като в началото е  Embarassed Confused И плаче за тати си  ooooh! Като влезе - веднага го успокояват, евала, не ги оставят да се дерат, сестрата, от която в началото пропищях - сега е коренно различна, всичко е ОК, нямам никакви оплаквания от персонала  Hug

Открихме един нов кът за децата тук във Варна, в който не се пуши  Crazy Самият детски кът е отделен от заведението със стъклени врати, супер просторно, с много играчки и чаровна кака  Hug Та 2 следобеди там ходим, много е приятно, днес мислим да се разходим до Дружба  Whistling

Сипвам по едно кафенце за следобяд  Hug


# 17
  • Мнения: 766
Енви, пък аз се чувствам точно като каката от твоя аватар.
Пък  да знаеш, че изобщо не монологизираш, аз лично ти отговарям, но все на ум в момента на прочитане. Но това е щот си ми много близка и очаквам да сме развили някаква телепатия Crazy
 

# 18
  • София
  • Мнения: 958
Честит имен ден на малкото и голямото ни Янче!
Бъдете много здрави и щастливи, мили момичета!


Валката от петък го държа по голо дупе у дома и от вчера си върши всичките работи в гърнето. Направо ни шашна, че той до миналата седмица не искаше въобще да седне на гърне. Е, като е с пампа или сме навън, никога не се сеща да каже, ама пълно щастие няма, пък и не искам да насилвам нещата, знам, че и това време ще дойде.  ooooh!

А днес нещо май здраво ми се е изпекъл мозъка, някои от нещата, които сте писали не можах да ги схвана, пък и на площадката имах леки проблеми с общуването.   #Crazy

# 19
  • Мнения: 2 631
Ренка, ти снимки нямаше ли да качваш  Whistling

# 20
  • Мнения: 7 605
И тук голяма жега и няма климатици  ooooh! В момента тук в хола са 27° а е видимо по хладно отколкото на вън  Tired

Сминс, де тоя детски кът?

Енви, наистина си zа бой  Laughing ами ако вси4ки мислихме така?  Wink

# 21
  • Мнения: 404
Честит празник на двете ни прекрасни Янчета Hug  bouquetМного положителни емоции и хубави подаръци им пожелавам.
Енвииииииииии Heart Eyes пиши, пиши....много ми е приятно да те чета, за съжаление доста често трябва да се задоволя само с четенето.... ConfusedДори снимките от Усоето още не съм качила Embarassed
Ние организирахме ходенето на Юл на ясла в Търговище/нашата ясла е в отпуска 2 месеца Twisted Evil/ и за мое огромно съжаление ще го изпратим там....Не стига че не познава добре свекитата, никога не са се грижили за него, ами и на ясла......Ама тя е учителка и има поправки юли месец и затова не може да го гледа по цял ден....дано поне го взима като свършва по-рано Praynig
Ноооооооооо обещавам първата сезмица да не мрънкам за него защото в каква фаза е влезнаааааааааал Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil, реве и се тръшка за всичко и на всички.А го погледнал някой/когото вижда всеки ден/ а се е тръшнал да реве.Пуйчо на квадрат казвам ви/Иленкооооооо, сега вече те разбирам/.Дано докато е там премине този период, защото нервите ми са лабави нещо и се усещам на моменти че не постъпвам с нужното търпение спрямо него.
С отказването от пампата сме ОК.ОТ 5 до 10 вечер не изпуска в гащите, но аз го подсещам, той рядко ме подканя и обикновенно е фалшив сигнал.Акането обаче не го виждам в гърне в близките месеци.НО в яслата ги мързи и това си е.......искат си памперси , а той е повече от готов да го махне напълно.В провинцията обаче не е така, искат ми го с 5 чифта долни гащета и панталонки  и се надявам ината му/във връзка с новата обстановка/ да не му попречи да го готкажем завинаги Peace
Изкарахме един гърлобол  с Т без АБ и съм направо щастлива/а ни бяха предписали, но аз отказах да го дам 7 дни след последния прием на предния./Свързах се с хомеопат ,спираме асматичните лекарства за проба и живот и здраве наесен с песен мислим да се лекуваме с хомеопатия, дано се налага и по-рядко де.
Ще ме прощавате, олях се  в писането ама......нали рядко пиша
И да се поФаля от 1 месец съм на диетка и преборих 10 килца и мнооого сантиметри в обиколките.Намъквам се в старите си дрешки, което ме прави още по отпускарско настроена и заредена с лятно настроение.

# 22
  • Мнения: 404
Честит празник на двете ни прекрасни Янчета Hug  bouquetМного положителни емоции и хубави подаръци им пожелавам.
Енвииииииииии Heart Eyes пиши, пиши....много ми е приятно да те чета, за съжаление доста често трябва да се задоволя само с четенето.... ConfusedДори снимките от Усоето още не съм качила Embarassed
Ние организирахме ходенето на Юл на ясла в Търговище/нашата ясла е в отпуска 2 месеца Twisted Evil/ и за мое огромно съжаление ще го изпратим там....Не стига че не познава добре свекитата, никога не са се грижили за него, ами и на ясла......Ама тя е учителка и има поправки юли месец и затова не може да го гледа по цял ден....дано поне го взима като свършва по-рано Praynig:
Ноооооооооо обещавам първата сезмица да не мрънкам за него защото в каква фаза е влезнаааааааааал Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil, реве и се тръшка за всичко и на всички.А го погледнал някой/когото вижда всеки ден/ а се е тръшнал да реве.Пуйчо на квадрат казвам ви/Иленкооооооо, сега вече те разбирам/.Дано докато е там премине този период, защото нервите ми са лабави нещо и се усещам на моменти че не постъпвам с нужното търпение спрямо него.По този повод Енви, аз по-спокойна, уравновесена и улегнала мама от теб не видях :flutter
С отказването от пампата сме ОК.ОТ 5 до 10 вечер не изпуска в гащите, но аз го подсещам, той рядко ме подканя и обикновенно е фалшив сигнал.Акането обаче не го виждам в гърне в близките месеци.НО в яслата ги мързи и това си е.......искат си памперси , а той е повече от готов да го махне напълно.В провинцията обаче не е така, искат ми го с 5 чифта долни гащета и панталонки  и се надявам ината му/във връзка с новата обстановка/ да не му попречи да го готкажем завинаги Peace
Изкарахме един гърлобол  с Т без АБ и съм направо щастлива/а ни бяха предписали, но аз отказах да го дам 7 дни след последния прием на предния./Свързах се с хомеопат ,спираме асматичните лекарства за проба и живот и здраве наесен с песен мислим да се лекуваме с хомеопатия, дано се налага и по-рядко де.
Ще ме прощавате, олях се  в писането ама......нали рядко пиша
И да се поФаля от 1 месец съм на диетка и преборих 10 килца и мнооого сантиметри в обиколките.Намъквам се в старите си дрешки, което ме прави още по отпускарско настроена и заредена с лятно настроение.

# 23
  • Мнения: 357
Честит празник на двете ни Янчета   bouquet

О, Енви , доста често така се чувствам, но преди време и други споделиха същото, така че ми олекна , че не е нещо лично  Rolling Eyes

Аз се чувствам като пребита, не знам дали съм споделяла, но от два месеца /след големия ремонт/ ми стана нещо с гърба и не спира да ме боли. То не бяха лекари , обезболяващи - нищо не помага. Та вчера мъжът ми ме заведе при един негов познат, който бил масажист на отбора по борба  , та като ме натисна   Shocked. Сега не мога да преценя дали ще се оправя , защото съм като разглобена, чак и ребрата ме болят #Crazy .  Дано да ми е помогнал , че тая болка вече на нервите взе да ми се отразява.

Иначе Емката я докараха за почивните дни, големи разходки паднаха. Вчера пак заминаха и ще видим кога ние ще отидем. Определено къщата ми е много празна без нея, но гледам да свърша някои задачи. В петък си записах и час за зъболекар , че една коронка я отлагам вече бая време. Ходих няколко пъти на плуване, уж да ми се оправи гърба, някое и друго дежурство в работата и така.


Татянка, и Ема ми иска памперс да ака , но аз упорито отказвам. Сваля ,  вдига гащи, мрънка за памперс и накрая като види , че няма накъде вече и свършва работа.


Ванче, сподели диетката. Имам още 4 кг. да преборя, но не ми се прави нещо драстично. Поздравления за постигнатите резултати   bouquet.

Приятен ден на всички  Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 958
Ами, Сминс, щях да качвам снимки, ама първо Пепи трябва да си донесе лаптопа, че ги нямам на ПС-то вкъщи. А на него трябва да му се повтаря по 1 милион пъти преди да свърши нещо, пък аз нещо напоследък нямам нерви да дудна достатъчно.  Close

Енви, почувствах се леко виновна и погледнах какво съм изтървала в старата тема.  Embarassed Та за пътуването и повръщането да кажа - не му давам никакви лекарства, само гледам да не яде и пие много преди да тръгнем. А за в колата взимам суха храна и вода, че плодовете и соковете нещо не му се отразяват добре.

Ванче, браво за свалените кг.  Peace

# 25
  • Мнения: 3 205
Честит имен ден на голямото и малкото ни Янчета! Да сте живи и здрави!

Ванче, ти да не си на дюкан? Младен е на тази диета и е почнал направо да изчезва  Thinking Не мога да го позная, толкова слаб само на снимки от юношеството му съм го виждала. Това ме подсеща да го снимам, че ако не успее да задържи тия кила, да си го гледкам колко е бил секси  Mr. Green

Иво вече е само на памперс през нощта, но и от него май няма смисъл, защото се буди и си казва, ако му се пишка (вече не помня откога не съм виждала мокър или наакан памперс). Отне му около 3 седмици да се научи, като почнахме от нулата. Странното беше, че първо се научи да пишка нощем, после се научи да пишка в гърне и чак най-накрая да ака в гърне, т.е. точно обратното на нормалната последователност. И понеже не съм очаквала да се научи толкова бързо, сме запасени с памперси Ивов размер за следващата половин година или поне докато Дани не почне да ги употребява този размер  Crazy

Последна редакция: вт, 24 юни 2008, 16:32 от юл4е

# 26
  • Мнения: 2 631
Много  Hug на всички ви!

Явно към 15-та, 16-та стр. темата утихва, а я сега - как всички се записват! Whistling

Ванче, т.е. си отслабнала драстичто от Усоето насам ли!?  Thinking Младен също!? Това ме заинтригува! Ако нямате против - покажете снимки, че Дюкан-Дюкан, ама друго е да видиш нагледно резултат.
Поздравления и за двамата!   bouquet Много воля се иска! Peace

Поздравления за Априлчетата отказали памперс и/или биберон!  bouquet

# 27
  • Мнения: 1 146
Да кажа за Дюкан - покарай мен и мъже и жени, всички са дюкановци - сестра ми, майка ми, колегите в работата (мъже!!!), пред очите ми се топят. За първи път виждам диета, която да е толкова ефикасна.

В тази жега ми е много зле, едвам ще издържа до 7 Tired

# 28
  • Мнения: 7 605
И аz 4ета хубави отzиви zа таzи диета тук във форума, оба4е тук в Германия никой не е 4увал zа нея  newsm78 И търсих с гугъл, ниЩи4ко не иzско4и на немски.
Но аz сериоzно се 4удя колко е zдравословно това едностранно хранене  Thinking

# 29
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Честит имен ден на двете ни Янчета! Да са все такива цветни и приветни!

Кажете и на мен за Дюкан, търсих по нета и по библиотеката, никой не го е чувал (на английски).

Май всички сваляте памперса, браво. Ние сме на старото положение, пишка в памперс (вече доста често е сух), ака в тоалетна. Обаче ужасния му номер е вечер, като го сложиш да ака, не иска, след като го изкъпем и си легне, става с "Ако, ако". Т.е. винаги чистото дупе замърсява. Сутрин сам си сяда. Данче, и той ака поне 2 пъти на ден.

Общи условия

Активация на акаунт