МАЙски мами не мислете,на море ни заведете!

  • 8 830
  • 310
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 362
 Светла моите съболезнования към семействотото ти  Flowers Rose

# 271
  • България
  • Мнения: 3 621
 Flowers Rose

# 272
  • В море от любов
  • Мнения: 519
 Flowers Rose Flowers Rose

# 273
  • Мнения: 26
Здравйте и от нас![/color
Редовно ви чета,но не ми остава времв да пиша!
Да се похвалим и ние! и нашия Боян вчра проходи!пусна се сам , стоя дълго време и накрая се престраши и тръгна!Даже и завоий направи!Много е смешен!да видим днес как ще е !
Дана,честито и на вас!Бояновците явно са се наговорили! Grinning
Светле,моите саболезнования на семейството! Praynig

# 274
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Светле, искрени съболезнования. Hug Да почива в мир. Flowers Rose

# 275
  • Мнения: 3 089
ех, че много лоши новини тая година. тъжна работа...

айде, мацки, почвайте да бебеправите - равновеситео трябва да се възстанови  bowuu

# 276
  • Мнения: 78



               Светла, моите съболезнования мила  Flowers Rose Flowers Rose

               Ирина, честито и на вас!!! Със здраве да си ползвате ходещите крачета!!!
               

# 277
  • Мнения: 87
Светле, и от мен съболезнования, наистина тъжни моменти ...

Честито на проходилите Боян-чета, да са стабилни и уверени в стъпките напред  Simple Smile

Аз се прибрах от прегледа, жегата хич не ми действа добре, леко ми прималява, а кръвното ми е ок. Бебока е добре, пораснал е и си отговаря на седмиците, мяташе се насам натам, та едва го хвана да го измери ... малкото е само 86гр. Simple Smile. Гледа ме и на 3д и направи ранна фетална морфология. Имам си и контракции, които ме притесниха. Незнам предния път дали съм имала, то тогава незнаех и какво е контракция. Другия път след 3 седмици да го измери и после БХС. А и за пола намекна нещо, но не каза защото не е сигурна. Аз имам усещането, че пак ще е момче, но да видим. Мъжа ми иска пак мъжко ... разбираемо.

# 278
  • България
  • Мнения: 181
Светле, съболезнования и от мен! Flowers Rose
Честити крачета на Боян! nuts
Данче - живо и здраво да е бебчето - пък ако е момче - ще имате оправдание за трети опит- за момиче ... Grinning И се пази - никавко слънце. Няколко мои познати през цялата бременост бяха с контракции, така, че се я карай по - леко и всичко ще е ОК, то незнам как ще се справяш с току прохождащо дете ...
Тук е ужасно горещо.  sweating sweatingИзлязохме рано сутринта, но пак се моткахме и се прибрахме чак към 12, то и с колата бяхме и ходихме по магазините. Коко го натруфих с нови маратонки - няма да ми повярвате, но сега носим 23 номер, та тези ги купих за септември - 24 номер. Крака на Слави Трифонов ряпа да яде!!! Laughing Laughing
Сега заспахме - от няколко дни Калоян спи на обяд по 4 часа (13,00 - 17. 00) и стане ли 21.30 вече почва да мрънка да си ляга - а точно тогава се разхлажда... Тая жега го уморява, а и той си ходи много активно  running

# 279
  • Варна
  • Мнения: 506
Светле, съболезнования, нека почива в мир жената.... Flowers Rose

Габи днес е в график - овардих я да не заспи в количката на връщане от кухнята, яде и сега заспа. Отивам и аз при нея... smile3524

# 280
  • Мнения: 456
Данче, живо и здравичко да е бебчето и се пази.
 preggo

 Hands Clap Честити крачета на проходилите!!! 
И ние вече сме от тях! nuts

Майче, разсмя ме....

Светле, съболезнования.... Flowers Rose

# 281
  • Мнения: 54
Светле и мойте най-искрени съболезнования!


Ние и днес като вчере прекарахме деня на плаж с бебоците, само дето вчера бяха много по-послушни от днес, абе да са живи и здрави добре се държат само да имаме здрави нерви.  Честито на проходилите, каква радост е само да ги гледаш как щъкат около теб  Hug

# 282
  • Мнения: 26
Данче, пожелавам ти много леко бременеене занапред! preggo family smile3539да  е живо и здраво бебчето и много се пази в тези жеги!То на мене така ми прилошава,че едвам се тътря до кухнята,а Боян оставям на свеки иначе заспива милия ! smile3522

# 283
  • Мнения: 1 225
Майче, честит юбилей   bouquet
Да си здрава, все така усмихната и  много обичана  Hug

Ние малко на море бяхме, ще се отчета със снимки скоро  Embarassed

# 284
  • Мнения: 1 269
имаме си рожденничка...майче,да си жива и здрава и все така акьл да ни даваш  Mr. Green да те радва домочадието и да те слуша мьжьт ти.весело изкарване.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт