МАЙски мами не мислете,на море ни заведете!

  • 8 845
  • 310
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 269
сладка вики!  Heart Eyes
очертава се и ние да ходим на плаж,следващите два дни ще сме без вода-профилактика  ooooh! понеже е на ройони и на плажа ще има вода,та там ще мием малката гьзица.  Mr. Green

# 61
  • Мнения: 8
Благодаря ви момичета за поздравленията!

Аз и мъничето утре палим колата и заминаваме за морето. Дано с БТК ADSL-а на вуйчо успеем да се свържем към мрежата, че както съм се зарибила не знам какво ще правя без нет.

# 62
  • България
  • Мнения: 3 622
И ние днес сме без вода от 6 до 24 часа .
Мая заспа в количката навън към 8 и все още спи. Очертава се пак безсънна нощ, но поне ще се изкъпем като дойде водата  Laughing

# 63
  • Мнения: 115
elph   много сладка Вики  Heart Eyes
Ееее майските бебета най-хубави, те не са вече бебета, дечица  Party
Аз не знам как се качва клипче, но то и време нямам да се занимавам   Peace

# 64
  • Мнения: 625
 Тит  Hug!!!Трябваше да и покажете 10 лева. Щеше да се събуди много бързо ConfusedНа нас вчера лекаря(фелдшер от спешното) ,след като видя налеп на сливицата му изписа ЗИНАТ,взех го ама не го дадох и вечерта изхвърчахме за консулт при нашето педи.Днес пие Вит Ц и Калций и се оправя.Аман вече не знаеш на кого да вярваш #Cussing outДобре,че съм малко по-предубедена личност и търся  повече от 1-2 мнения.
Честито на рождениците!   Hug

# 65
  • Мнения: 468
Добро утро.
Ние с Никол след малко се изнасяме , че вече след обяд не става за разходки.Голяма жега.

# 66
  • Мнения: 87
Ние направихме разходката и Иван заспа на връщане, рядко му се случва, но явно жегата го уморява доста.

ТиТ, много неприятно, да се оправя Яворчо  Hug И другите болнички да оздравяват  Hug

Елф, страхотна е Вики, и не я е страх от водата браво.

Аз ще се заемам с багажа, че не остана време, уж цяла седмица това правя, а като сметнах какво остава, всичко пак за последния момент  ooooh! Хайде до скоро  Heart Eyes

# 67
  • Мнения: 961
Мами от София, някой слушал ли е новините снощи и какво са казали за водата? Разбрах, че са изпуснали някакъв много вреден химикал, но по ТВ са казали, че не е опасен!  Shocked Аз за всеки случай няма да пия и да готвя с чешмяна вода известно време!

# 68
  • Мнения: 189
Аз не съм гледала новините, но ми се обадиха родата да ми кажат да преварявам всичко, дори и водата за готвене. Пак са го казали май между другото и който чул-чул, а трябва да е водеща новина.

Мила днес прокашли веднъж сутринта, но пък спа до 10ч. Shocked и сега пак спи....Много я морят тия жеги

# 69
  • Мнения: 832
Калоян много се радва на душа, умира да се смее. В момента е в коритото на балкона, по -лесно ми е от това да нядувам басейна. ще се измори, хапва и ляга да спи  Naughty

# 70
  • Мнения: 961
Там е работата, че с преваряване не става. Поне на мен така ми казаха. Сега ще готвя с изворна.

# 71
  • Мнения: 328
Здрваейте в тия жеги Hug Sunglasses,Теди е в момента на гости още в стз.Малко се е разболяла Sad но вече е по добре по думите на майка ми-зачервено гърло и Т имала и я водили на доки до една братовчедка тя е педиатърка и и изсписала антибиотик и капки за сега е добре вече няма Т и си играела и слушала Heart Eyes.Само сега дето не я извеждат първо че е била с Т,второ в тия жеги направо е ужас и си стояли вкъщи.
От вчера се мъча да ви кача снимки но в страницата за снимки нещо немога #Cussing out,много бавно става и все тамън да ги зареди и страницата се разпадне #Crazy.Кажете къде мога да ви кача някоя страница за снимки че се измъчих със снимка.бг ooooh!

# 72
  • Мнения: 468
Аз чух за водата.Даже и от друго място , от "първа ръка",не телевизията.Не било кой знае колко опасна , но е по добре да се пие и готви с минерална , поне за сега.Тази от чешмата само за къпане и миене на чинии.
На всички болнички бързо оздравяване.

# 73
  • Мнения: 328
Незнам на кой се пращаше ЛС за даните на първа стр. за кг и см на 12м. и за това тук ще кажа
за 12м- 11кг и 77см.
И също щях да предложа ако искате сложете и страницата на сп.Моето дете тя е www.moetodete.bg

# 74
  • София
  • Мнения: 4 590
Аз пък прочетох това. Кое е вярното?! Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт