МАЙски мами не мислете,на море ни заведете!

  • 8 828
  • 310
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 506
Честит рожден ден, Ванч Hug  bouquet

Моят беше малко тривиален, но вчера сутринта се събудих с новия в главата и си ми харесва много.
Нали знаеш на  латински каво означава Wink

Абе, мацки, защо трябва да е памперс-бански? Нещо май изпускам newsm78 не е ли по добре нормален и да се подменя, ако се напишка бебето и след къпане в морето?

А прясно мляко в състава на кремчетата давам откакто сме на кухня - 11 месеца.

# 46
  • Перник
  • Мнения: 4 867
Абе, мацки, защо трябва да е памперс-бански? Нещо май изпускам newsm78 не е ли по добре нормален и да се подменя, ако се напишка бебето и след къпане в морето?

Калоян засега "плува" само в надуваемия басейн вкъщи (подарихме си го за годишнината от сватбата  Mr. Green ). Та там си е голичък, без памперс, без нищо.

Не знам дали обикновения памперс няма да се напои с вода  newsm78

# 47
  • Мнения: 87
КСИ, благодаря ти! Аз вчера се опитах да поръчам, но нямаше да могат да ми го доставят до утре и отказах поръчката, след твоите впечатления не съжалявам. Аз взех 1 пакет от на хъджис памперс-банските, ще видим те как ще са. Дидка (още немога да те възприема като Даля Wink) ми знам ли що точно памперс-бански  newsm78 Може би ще са по-удобни. По голо дупе малко ще ме е страх, да не му се напълни дупето и пишката с пясък, което не е гаранция че пак няма да стане. Ама вие морските кажете как действате на плажа, че ви е под ръка Simple Smile

Прясно мляко и аз давам, в палачинки, кремчета, но ние рядко купуваме и не се сещам.

Ванч, 4РД, много усмивки и хубав празник от нас   bouquet

# 48
  • България
  • Мнения: 3 621
Мая си е с обикновен бански и изобще не го подменям , дори не знам по колко пъти пишка в него , защото тя постоянно се мокри или б басейна или в морето Simple Smile
Честит рожден ден, Ванч Hug  bouquet

Моят беше малко тривиален, но вчера сутринта се събудих с новия в главата и си ми харесва много.
Нали знаеш на  латински каво означава Wink

Заинтригувахте ме . Какво означава  Blush
Прясно мляко също давам с кремчетата , дори веднъж й сипах в шишенцето да пие.

# 49
  • България
  • Мнения: 3 621
А пък за Дидка ако не се беше коментирало, кой знае кога щях да разбера , че си е сменила ника  Laughing Аз само като погледна аватара и знам , че е тя  Laughing

# 50
  • Мнения: 120
Честит рожден ден Van4!!!
Мирела от няколко дни се заиграва с едни играчки от батко й-кофа пълна с колички и камиони.Да не го повредя нещо детето newsm78.Много са й интересни,търкаля си ги,бръмчи си,вади ги, слага ги.Играе си и с карти черен петър и така около1/2час.
Прясно мляко давам само в кремчета(от кухнята),та тя вече яде луканка и си иска:канка,канка и сочи хладилника.
Може би в края на седмицата ще отиваме в Ст.Загора и ще сме там лятото.Лошото е,че няма нет,а така съм свикнала.Но сигурно ще пуснем,ще проуча въпроса като стигнем там.

# 51
  • Мнения: 362
 Привет и от нас!!!
    Явор снощи в 23 часа се разповръща и раздриска  Confused нямахме нищо в къщи с което да му помогнем тъй като досега не го е сполетявало такова нещо.И след няколко повръщания в 1 часа отидохме в спешна помощ.Неискам да коментирам как ни прие дежурната педиатърка която явно събудихме  от дълбок сън,почувствах се като най голямата измет дръзнала да търси помощ за детето си.Само една нейна реплика ще сспомена-понежа Явор беше много отпаднал го грабнах от леглото както си беше гушнал възглавницата а нейните думи бяха-да  взема да ви го приспя,а!!!( с тон кайто немога да наподобя).За пъв път се сблъсквам с такова нечовешко отношение.За радост днес Явчито е по добре не е повръщал дано се разминем с това.
  Нека всички други болнички да се оправят бързо Praynig

# 52
  • Мнения: 362
 забравих  Blush
 
   Честит рожден ден Ванч!!! Жива и здрава!!!   bouquet

# 53
  • София
  • Мнения: 4 590
Честит рожден ден на ванч!  bouquet

Тит, много неприятно! Confused Да се оправя Яворчо, както и всички болнички! Hug

Прясно мляко започнах да давам около годинката, но не в чист вид, а в кремчета, застройки, разни десерти... Peace

# 54
  • Мнения: 1 269
намаленията в ларедут започнаха,сега е времето за атака!!!  Money  Mr. Green
пази си силите за август. е тогава ако знаеш как лудва от радост меркантилната ми душичка  Mr. Green
особено на крьглите цени,нали  Mr. Green ама тогава няма много номера,колежките не спят,а пазарят...

# 55
  • Мнения: 961
Заинтригувахте ме . Какво означава  Blush
mamilla
[mə'milə]

n (pl-ae) анат. зърно (на гърда), цицка

не, че знаех, проверих в речника  Mr. Green Между другото сега още по ми харесва ника!  Peace

Тит  Hug
Бързо да оздравявате!

Аз пък не съм пазарувала в Ларедут, и не се виждам да се оправя сама.  Confused Нали нещо във френския беше по-евтино? О и нямаме кредитна карта, крайно време е да си направим една!

# 56
  • Мнения: 115
Цитат
Заинтригувахте ме . Какво означава 

Или гърди, или май по-точно е зърната на гърдите!  Laughing

А относно банските, мисля че в басейн няма да го пуснат с обикновен бански, защото не може да стиска  Whistling
Уууу, некой ме изпреварил!
Аз съдя, по една мярка която се взима от шивачите, т. нар. "ширина м/у мамилите"!
Какво пък, хубав ник  Sunglasses

# 57
  • Мнения: 189
Не знаех какво означава, но сега още повече ми допадна. Нали ви казах събудих се и ника ми беше в главата, а мойта интуиция понякога има добри попадения Flutter Асоциациите ми бяха ma-мама, Мая и milla си е Мила Laughing
Мляко и аз почнах да давам в кремчета, застройки и понякога с бисквитка- харесва й.

Миличка още си кашля и то само сутрин. Радвам се, че другите болнички се оправят, въпреки че аз не броя Мила за болна- белите са си налице.

Последна редакция: ср, 25 юни 2008, 16:09 от mamilla

# 58
  • Мнения: 1 531
от сз Hug
аз не сварих да качча снимките,сори Tired

# 59
  • Мнения: 456
Честито на рождениците!   bouquet

Бързо оздравяване на болничките  Hug и да не боледуват повече дечицата ни!  Praynig

Ето едно предложение за заглавие:

Чернеят МАЙските мишлета и цапат с босички крачета!

Ние бяхме на басейн и Вики си умря от кеф. На който му се гледа едно видео клипче - тук.

Общи условия

Активация на акаунт