МАЙски мами не мислете,на море ни заведете!

  • 8 827
  • 310
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 089
а камен е срамежлив. ако около нас се завърти нямой чужд човек, нашичкият идва при мен, и клеква върху краката ми. ако е в особено срамливо състояние на духа, направо ме гепва през коленете. освен това вече не реве толкова, издържа в количка около 10 минути и се заиграва с другите деца. е, още не мога да ида с него допазара за плодове, а пазарът е на 5-6 ми нути от нас, но детето става все по-добро и по-добро  Peace

# 31
  • Мнения: 468
Хайде и от мен записче.Това за смяна на никовете май за мен се отнасяше.Както и да е .Да кажа все пак ,че съм krislubо
Никол винаги съм я къпала в банята , но в коритото.И сега сяда в него и аз къпя с  душа.Никол по принцип не плаче от непознати.Остава се да я закачат , но от разстояние.А вашите деца заиграват ли се сами?Моята не застава и пет минути на едно място.Голяма шило е .И на нас другата седмица ни предстои ваксина.И дано я понесе добре , че два дни след това ще пътуваме за морето.
Лек ден на всички в тия жеги. Ние след малко се изнасяме навън.

# 32
  • Мнения: 87
Иван не е от срамежливите, напротив само се вре насам и натам да гледа какво става. И обикаля пейките с други хора, застане и зяпне някой. Незнам на кой се е метнал   newsm78 А с децата как се бори за играчки, само да си науми че иска нещо. Но поне като му кажа не може и му обясня защо не се тръшка. По едно време доста се тръшкаше за щяло и нещяло и много се уплаших, но мина му този период. А и децата ходи да целува, но повечето се дърпат, особено госпожиците, хич не му се дават  Mr. Green От седмица-две започна и да се заиграва сам в къщи, което много ме радва Simple Smile

За къпането - още в коритото на стойката. Пробвахме в леганче с душа, но реве много. Сега на морето няма да има избор и дано свикне. А вие как ги къпете с душа - къде сядат или стоят прави ? Защото на мен ми се струва че е малък още да стои прав и да го къпя.

Хайде хубав ви ден Simple Smile

# 33
  • Мнения: 1 269
van4,честит рожден ден!   bouquet

# 34
  • Мнения: 78


             
             Честит рожден ден  Van4!!! Здраве и щастие!!!         
 
             
            И Боян не е от срамежливите  и е голям любопитко. Ходи при хората и ги зяпа, а те си пият кафене или отмарят под сянка, или пък още по-лошо, говорят си съкровени неща , а ние им се натрисаме  Embarassed

              Данче, вземете си надуваемо басейнче и си го къпете докато сте на морето в него,/хем ще си го ползвате на плажа, хем и в хотела/.

              Боян също доскоро го къпехме още на стойката, но сега го научихме седнал в коритото с куп играчки, а с душчето свикваме под формата на игра - след всяко къпане си мием лицето и пишката, и го оставяме да си бута ръчичките под него. И на мен ми се струват малки още за къпане привички, но пак си е индивидуално и зависи колко стабилни са вече.....

           Приказка, германофили сме, защото сме живяли дълго време в Мюнхен - моят мъж завърши там. Определено ми липсва Германия........

          Гледахте ли "Часът на мама" - за ваксините???  Thinking

# 35
  • Мнения: 189
Ей, и аз съм с нов ник, а после видях, че и Крислюбо е с друг, преди това Дидка, имаше и още Thinking. Моят беше малко тривиален, но вчера сутринта се събудих с новия в главата и си ми харесва много. За протокола бях maia_01- родена на първи, не от грандоманщина Laughing

Мила от няколко дни спи пак по два пъти, явно я мори жегата, а вечер излизаме към 7ч. и пак е мор. Постоянно е с мокра главица, а и не търпи с нищо да я завия като спи, дори и с чаршафче.

От "Часът на мама" хванахме само началото и излязохме, казаха ли нещо интересно???

# 36
  • Мнения: 1 269
намаленията в ларедут започнаха,сега е времето за атака!!!  Money  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 189
Ванч, честит рожден ден!!!

# 38
  • Мнения: 961
Van4, честит рожден ден! Да си много здрава, обиана и щастлива!

Ирина, Мила вече е добре! Няма Т, док каза, че гърлото й е добре, гърдичките са й чисти. Според нея можело от зъби да е.  Thinking Не знам, важното е, че е добре. 
А Боян как е? Дано да се повлияе добре от хомеопатичните лекарства!  Hug

Мая, как е Мила, от смяна на цигарките ли е била кашлицата?  Wink

Само първия път я къпах Мила в стая, след това в банята. От средата на януари е под душа, преди баща й я къпеше в коритото, но нещо се изплаши, така и не разбрах, какво е станало. Следващите опити да я върна в коритото останаха безуспешни. Обикновено я къпа сама гушната в мен или стъпила на мивката с баща й. Познайте как предпочита, а мен все ме е шубе да не ми се изпързаля, досега не е имало аварии де! Решила съм да й купа мъничко столче, на което да сяда!

# 39
  • Мнения: 536
Данче, сори, че чак сега отговарям - 2-3 дена не бях влизала в темата. Банските се перат, за многократна употеба са. Доста са плътни и това им е голям недостатък. Пък и държат дупето мокро Close. Не бих казала, че съм очарована. Може би по-добрият вариант е памперс бански за еднпкратна употреба, незнам newsm78
ina, хич даже не останахме гладни   Blush Манджите бяха много и разнообразни, ама кой да снима като може да яде през това време   Mr. Green
Честит рожден ден  Van4!
Болничките да се оправят Hug

# 40
  • Мнения: 3 089
намаленията в ларедут започнаха,сега е времето за атака!!!  Money  Mr. Green
пази си силите за август. е тогава ако знаеш как лудва от радост меркантилната ми душичка  Mr. Green

ванче, да си здрава, засмяна, спокойна, да те радватдомашните, да те обичат околните и край теб повече красота дано да има!

# 41
  • Перник
  • Мнения: 4 867
Ваня, честит рожден ден! Желая ти здраве, любов и мноого усмивки!

Ние все още се къпем в коритото, но вече на пода - страх ме е да не обърне стойката.
Не сме подстригвани още, въпреки че бритона на Калоян му бърка в очите. Всеки ден се заканвам да го отрежа и все решавам, че не е чак толкова дълъг и може и утре  Embarassed

Да ви питам, давате ли  прясно мляко? Имам предвид не директно, а в кремчета например?

# 42
  • Мнения: 390
Van4, ЧРД! Да си винаги засмяна жена и мама!

Аз няколко пъти съм давала кремчетата от кухнята (които май са с прясно мляко), но определено предпочитам все още да му давам кисело мляко с плод и бисквитка.

Ася, радвам се, че малката принцеса вече е добре. Пускам ти всякакви координати на ЛС, ако имаш време, когато си в Борово да дзръннеш да се видим. Ще ми е мнооого драго!

Вчера Александър направи салто през кревата си, когато се събуди. Така и не видях как падна. Да чукна на дърво, нищо му няма. След това реши, че това не е достатъчно и намери един химикал (незнайно откъде), с който нарисува тапетите и част от вратата Mr. Green

Сега ще посетя ла редут...да видя как е хавата

# 43
  • Перник
  • Мнения: 4 867
Аз няколко пъти съм давала кремчетата от кухнята (които май са с прясно мляко), но определено предпочитам все още да му давам кисело мляко с плод и бисквитка.

И аз давам кисело мляко така. Кухня не ползваме. Когато му правя нишесте или грис слагам АМ, та мисълта ми беше дали вече мога да го заменя с прясно мляко?  newsm78

# 44
  • Перник
  • Мнения: 4 867
Аз няколко пъти съм давала кремчетата от кухнята (които май са с прясно мляко), но определено предпочитам все още да му давам кисело мляко с плод и бисквитка.

И аз давам кисело мляко така. Кухня не ползваме. Когато му правя нишесте или грис слагам АМ, та мисълта ми беше дали вече мога да го заменя с прясно мляко?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт