МАЙски мами не мислете,на море ни заведете!

  • 8 816
  • 310
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 269
Вашите деца плашат ли се от душа?
не,даже му се радва,дьрпа го и иска да пие вода от него.аз от доста време я кьпя семира вьв ваната и с душа.

биха й ваксината,прибрахме се да спи на климатик,че на вьн е адска жега. Tired

аз май сьм забравила да спомена,че семира проходи.като седнем на някое барче,тя трьгва като цветарка от маса на маса и закача хората,прави им дзак и след това се срамува.  Mr. Green

# 16
  • България
  • Мнения: 3 621
хай и ние бяхме на вентолин преди 2 месеца. Ти сигурно знаеш де , но не трябвало да се спира изведнъж , а постепенно да се намаля . Казвам го защото нашата беше забравила да ни предупреди. Каза само пиете 7 дена и толоз.

# 17
  • България
  • Мнения: 3 621
ТиТ, Яворчо е много сладък и ми се струва , че много прилича на теб.
 Hug на болничките
Дидка , Габи оздравя ли бе?
Мая днес я преслуша и видя гърлото каза, че е здрава и я ваксинираха. Значи като влязохме в кабинета никакъв  проблем , ходи пипа играчки , смее се. Раздва се на лекарката до  момента , в който  я докосна да види фонтанелата От тогава като писна ..... И така докато я преслуша , прегледа и накрая ваксината. Просто изпитва ужас да я докосва някой непознат. Винаги се скъсва да реве.

# 18
  • Мнения: 961
Ние правихме инхалации с вентолин и не сме го спирали постепенно.
й  фошэш -                                       гнтптнптннннннннннннннннннннннннннннннннн   ггггггге3ииииаож54 -  това е малък поздрав от Мила! Laughing

# 19
  • Мнения: 1 269
Просто изпитва ужас да я докосва някой непознат. Винаги се скъсва да реве.
и семира не обича да я пипат и целуват.вчера едно момченце искаше да й целуне крачето /татко му му казал  Mr. Green / и то тича,вдига й роклята и си бута главичката,а тя го преби-рита,удри и даже нещо му се караше,ама не разбрахме,какво точно.  Mr. Green абе,с всеки изминал ден ,все по-весело става.

# 20
  • Мнения: 3 314
Здравейте Hug   

лелеее   ura колко хубаво сте си изкарали на партито   bigdance2

на болничките сладури - бързо оздравяване  Hug
 
 baloni Честит Рожден Ден на Поли  newsm51

нека и аз да се разпиша в темата с малко нови снимки - newsm08 ако ви се разглеждат   

# 21
  • Мнения: 115
Мамчета, какво да направя, че да излиза рожденният ден на Крум в началото на темата?
Аз нали съм новобранец и него го няма!
Аз го водих на фризьор преди време и много плака, но много му беше дълга косата. Сега пак е пораснала и пак ще го заведа. Дано не плаче толкова. Той се уплаши от машинката и аз го гушках, докато го подстрижат и пак рева.
Не мога да го оставя в тези жеги с дълда коса, само да се поти!

# 22
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Честит рожден ден на Поли!   bouquet
И Габи от вчера я къпя под душа. Малко е трудно, защото не е много стабилна, пък и я е страх, когато и мия косата, но ми омръзна мъкненето на корито всяка вечер. Tired За сега няма да я подстригвам. А Преслав изпитва ужас от фризьор-нито машинка, нито ножица признава. ooooh!

# 23
  • Варна
  • Мнения: 506
Дидка , Габи оздравя ли бе?
Да бе, пу-пу  Hug

Габи пък най-редовно както си ходи си харесва някой и се мята отгоре му, а хората  #Crazy закача се навред и много, ама много пипа по чуждите колички, маси и чанти и минути наред се тръшка като я отстраня оттам...

# 24
  • Мнения: 961
Мамчета, какво да направя, че да излиза рожденният ден на Крум в началото на темата?
Добавена си!  Peace

Браво на Габитто! Пу-пу!  Hug

Мила също не си пада да я пипат непознати! Според мен това е, защото си я гледаме сами с баща й. Бабите и лелите са веднъж седмично и те не са толкова съществени, както биха били, ако живеехме с тях или имахме възможност да се виждаме всеки ден!  Peace

stanislav4eto, аз нещо не ти виждам снимките.  Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 115
Мерси  Peace
Радвам се, че оздравяват децата!  Party
Моят дребосък, като види деца и им обира играчките  Laughing
Често се закача с някои хора, а на други не обръща внимание  bowuu
Не знам, как си ги подбира.

# 26
  • Мнения: 189
Аз от няколко вечери влизам първа да се изкъпя и по някое време баща й ми я доставя, та се къпем двете под душа-големия. Може би понеже я гушкам не е плаче. Иначе като е в коритото се обливаме с подвижния душ  й нещо му се мръщи.
И ние се гледаме с таткото, но е отворена към всякакви хора и животни.

Последна редакция: вт, 24 юни 2008, 23:15 от mamilla

# 27
  • Мнения: 115
Мале днес през 15 мин. 3 пъти го къпах!
Ходихме навън и като се прибрахме, го изкъпах да се охлади!
После яде кайсий и се омаза целият и айде пак в банята!
После се изцапа пак и айдееееее, 3-ти път!
Голямо цамбуркане падна!

# 28
  • Мнения: 26
  Поли,ЧРД!  Бъди здрава,весела и много щастлива майка!  bouquet[/b]
Много болнички дечица! И ние още се лекуваме !
изписаха ни и хомеопатични лекарства и дано се разминеме без АБ!
Ася,как е малката принцеска оправи ли се!
Честито и на проходилите  261uu
В събота ще кръщавамв Боян и после  ще го подстрижеме,че бритона му е ужасно дълъг вече!Нали такова е поверието newsm78

# 29
  • София
  • Мнения: 4 589
... закача се навред и много, ама много пипа по чуждите колички, маси и чанти и минути наред се тръшка като я отстраня оттам...

И Николай е същият, макар че днес ревна от една лелка, която го докосна леко по гръбчето, не знам защо. Rolling Eyes Иначе и ние си го гледаме сами, бабите и другите роднини ги вижда рядко и на никого не го оставяме, но той по принцип е контактен и леко нахален. Mr. Green

От душа реве - два пъти съм проибвала и като писна... Confused

Общи условия

Активация на акаунт