Майчета 2005- Тема 113

  • 12 958
  • 304
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 449
Момичета извинявайте, че така  хаотично отговарям, ама все бързам...
Гуш, аз не знам дали ПЗ ми действат на и без това хм...нередовния ищах Wink, ама със сигурност се пълнее от тях, м...а им, поне при мен е така ooooh!
Включих се специално за да ти отговоря на питането за облеклото...Ами как как? С роклА, естествено. Като онези момиченца от картичките в ретро стил-хубава изчистена детска рокля без фур-фур, с някоя сатенена лентичка я на коланче, я на вратле, и с тези къдрици-ще е неотразима (а защо не и с хубава капелка Wink)
Адри, честито ви именница на патерици Hug Да сте живи и здрави да й се радвате  bouquet
За баща ти-стискам палци всичко да се оправи, явно имате късмета да попаднете на хора-голяма рядкост напоследък  Peace
Дидка, добре сте ни дошли Hug Снимчици чакамеееее Grinning
Ками, и от теб Wink
Мартеа, уф, дано да й минава на Теа(руснаците казват, че за гнойно гърло помага сладоледа Wink). На нас лично докторката ни изписа Хексорал, обаче на Ники му се гадеше от него и така и не влезе в употреба.  Минахме само с Умкалора и вит.Ц(ама при нас беше само една гнойна тапичка, де). Да се оправя бързо малката красавица Hug
Деспина, представям си какъв екшън е с две деца да избираш мебели (като знам при нас какво беше, а и какво предстои) Crazy
Айде, лек ден Hug

# 286
  • Мнения: 4 248
руснаците казват, че за гнойно гърло помага сладоледа

Теа е с херпангина, а не с гнойна ангина. Точно сладолед е много противопоказен в случая Peace

Пак само да се разпиша, нищо ново иначе.
Хубав ден!

# 287
  • Мнения: 4 248
Всъщност, снощи щях да пиша.

Купихме си уеб камера най-накрая и 2 вечери подред се чуваме/виждаме с лелята на Теа, която живее във Франкфурт. Първата вечер Теа беше като омагьосана - не я е виждала точно 2 г. и определено не я помни. Седеше и гледаше без дума да продума. Постепенно свикна, даже накрая реши, че са достатъчно близки да си покаже дупето, преди да влезем да се къпем. Изкапахме от смях.  Вчера обаче направо подивя. Говорихме си един час, отначало Теа седеше мирно, постепенно започна да прави щуротии, като накрая за 2 минути се качи точно 10 пъти в цял ръст на компютърната маса. За капак накрая изпадна просто в някаква истерия, защото не искала леля й да затваря и искала да си говорят цяла нощ и цял ден и после пак цяла нощ. Говоря за такава истерия, в която започна да захлипва и едва се свести след няколко глътки вода. Милата, не й се отразяват добре вискоките технологии Laughing
Та така. Ще видим как ще се виждаме пак, снощи беше направо кошмар....

# 288
  • Мнения: 449
Мартеа, хиляди извинения Embarassed Hug
Голяма е фогичка тая Теа, бе Laughing И толкова емоционална, и  толкова впечатлителна Hug

# 289
  • Мнения: 4 248
Мартеа, хиляди извинения Embarassed Hug


ееее, стига де.. притесних се Embarassed
 Heart Eyes
аз просто да си кажа, на някой може да му е от полза. Не всички педиатри препоръчват диета при херпангина и афти, а тя е много важна - не трябва млечни, сладко. като гледам, май има случаи, в които дори предписват АБ, а това е точно с обратен ефект.

# 290
  • Мнения: 449
Не се притеснявай, мило  Hug Много добре направи  Heart Eyes Тук няма място за сръдни, тук гледаме да си помагаме взаимно, нали така? Затова мога само да ти благодаря, защото сега прочетох повече за това заболяване, а нали знаеш, че аз съм got to know  Laughing   bouquet
Важното е по-скоро да се оправя Теа  Peace
Какво стана с морето, май не искате да дойдете с нас Grinning Ама какво ви е страх, нали ще носите горнище  Sunglasses
Аз да се похваля-оправиха ми комп-а траляляляляяяяяяяя  newsm68 newsm44 newsm68
На всички палцостискащи-отпускайте хватката  Laughing

# 291
  • Мнения: 31
мартеа, за афтите на мен ми казаха, че само киселото мляко ги тормози, а не прясното и Марти пиеше тонове мляко. Изяде и доста сладолед от макдоналдс. Теа е голяма тарикатка май, а? Направо ми падна шапката, как добре се справя пред камерата.

Я кажете, че не си спомням, при ваксината против шарките, имали ли са децата някакви странични прояви. Имам предвид Т или обриви, че една приятелка ме хвърли в размисъл  newsm78

Аз да се похваля, нашият тати омагьосал една лелка в детската градина, която замествала шефката и от 1.09 Марти ще е ученик. Ура, ура, ура. Дано не ни мине котка път, лелката го писала "братчед", щото само роднини на персонала били с привилегии...

# 292
  • Мнения: 480
Искам да напиша нещо, ама не знам какво. Тук съм.
Дианка на морето ли заминаха?
Бързо оздравяване на болните сладури!

# 293
  • Мнения: 995
Привет!

Да доложа- Станислава е добре, въпреки, че два дни беше при баба си и нямах преки наблюдения.  Така и не разви херпангината в целият и разкош, слава богу! Гърлото и все още е леееко зачервено, но няколкото ранички не ги виждам.
Мартеа, аз разбрах че не се яде кисело и солено. За млеката е вярно, че киселото е проблемно Peace Малко сладоледец  и дадох Tired Ама и тя пък не спря да яде Laughing
Дианка ми звънна от морето, но Ава нали боледува... Tiredпък и другата седмица съм дежурна при татко.
Гуш, да изкарате чудесно на сватбата и да купиш на Емата една страхотническа рокля!

Бягам
Много здраве   bouquet

# 294
  • Мнения: 1 102
И ние да се разпишем...

Добре сме, здрави. Аз всеки път си го повтарям, ама сега пак ще го напиша - всички болни бързо да оздравяват! Hug И на Дени при херпангината веднага му изписаха антибиотик, но аз разбира се, не го дадох. Laughing

# 295
  • Мнения: 920
Я кажете, че не си спомням, при ваксината против шарките, имали ли са децата някакви странични прояви. Имам предвид Т или обриви, че една приятелка ме хвърли в размисъл  newsm78

В някой случаи заради ваксината се изкарва самата шарка.

Мартеа паднах с твоята щерка.

Деспина "нещо го дразни гърлото" е гадния вирус, който изкараха моите в къщи. Кашлицата е гадна и много ги мъчи, още бухат остатъчно. Днес се усещам че май май и мен олепиха... та се тъпча с витамин С.

Пък да ви се похваля... върнах се на работа на половин ден. Е първия ден беше много старшно! Като изпаднах в паника, всяко усещане в крака ме плашеше страховито.... и щом се прибрах в къщи и си легнах и всичко ми мина  Thinking.

Хубава вечер!

# 296
  • Мнения: 1 037
Малейна, Честит рожден ден на сладка Надежда!Да порасне здрава и умна хубавица!  bouquetХубав празник ви желая!
аз честитих и в другата тема,ама и тук Wink

Утре нашия малчок Радо е рожденник и сега подготвям тържеството,надявам се да мине добре.
Баткото и той се вълнува,обясняваме се, че повечето подаръци ще са за Радо,но и него няма да го пропуснем....той само върти очи. Rolling Eyes
Айде,до скоро! Heart Eyes

# 297
  • Мнения: 472
Честит рожден ден на Надето! Да е много здрава и усмихната    bouquet
Мартеа, ще свикне детето  Wink Щом не са се виждали толкова време с леля си, сигурно и е страшно интересно и иска да си покаже всички магарийки  Laughing Кой знае какви емоции преживява!
Креми, браво на мъжа ти! Стискам палци всичко да е наред и както се казва - на есен с песен  Wink
Браво на оздравелите дечица, а останалите бързо да се оправят!
Маги и тя спря с температурите. Съвсем леко и е зачервено гърлото, но педиатърката е казала, че нищо и няма. Излязли са и цели 3 херпеса на устата-от Т, но не я тормозят.
Ние засега отложихме малко морето, но се надявам към понеделник-вторник да тръгнем.
Много поздрави и здраве на всички  bouquet

# 298
  • Мнения: 465
Честит Рожден ден на Надето , да расте здрава, умна и добра Heart Eyes


ние стягаме чанти за морето и дано времето се оправи че незнам какво море ще е Rolling Eyes
имах много работа тази седмица последна работна ми беше а и трябваше всичко да подготвя за морето и татко разбирасе, това което му е необходимо за седмицата в която ме няма и така,
приятна почивка на всички които има предстои, и бързо оздравяване на болничките!

Последна редакция: сб, 26 юли 2008, 17:08 от buba76_

# 299
  • Мнения: 888
Здравейте милички Hug
Честит Рожден Ден на малката принцеска на Малейна!Да ти е жива и здрава Надето, да расте щастливо момиченце Heart Eyes
Ние сме добре!Бяхме малко на моренце на Обзор за седмица!Върнахме се почернели, заредени с емоции, отпочинали...имаме си тати от вече 3 седмици и това ни е най- голямото щастие...иначе при нас все същото...гимнастики...всъщност най- новото е че няколко пъти вече водихме Теа да язди пони- това е нещо за преодоляване на страховете, част от рехабилитация в някаква степен...първия път беше ужасеа., но сега е доста по- добре...1 месец вече нямаме плуване- понеже рехабилитаторката е отпуска...и така...хора, които по- рядко ни виждат казват че Теа е по- добре...но за мен сме в застой...както и да е...надеждите ми няма да свършаш...Лора голяма палавница и бърборана стана...изобщо бандитки- голяма партия...
Гушки на всички Hug Hug Hug Теа не ми дава да сядам на компа- и сега реве, макар че е седнала в мен...по- зле от бебе понякога...инат,,,
4ао засега Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт