Бебе се роди в столичен трамвай

  • 6 784
  • 126
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 212
Еми няма наистина, но все си мисля че една образована българка не би родила 6-то си дете в трамвай.

Ясно , в трамвай раждат само необразовани българки .... и други .
Така, де  ... шесто дете е това , не е шега работа  Wink
Боре, добре дошъл !  Grinning
На мен Евгени за име ми допада  Peace

# 16
  • Мнения: 79
Никола или Николай се казва бебето.

# 17
  • Мнения: 5 393
Не стана ясно - майката циганка ли е или българка?
С това шесто бебе си мисля,че може би е циганка,но имали значение каква е.

Ми може и да не е. Имам съседка, чистокръвна българка, мъжа и също- през Февруари роди 8мото си дете....

Да е жив и здрав малкия Ники.

# 18
  • Мнения: 1 447
Не стана ясно - майката циганка ли е или българка?
С това шесто бебе си мисля,че може би е циганка,но имали значение каква е.

Ми може и да не е. Имам съседка, чистокръвна българка, мъжа и също- през Февруари роди 8мото си дете....

Да е жив и здрав малкия Ники.
Радвам се,че се намират българи с по толкова деца.Лично аз не познавам такива,но не казвам,че няма.

# 19
  • Мнения: 4 292
Да и е честито бебето.  Grinning И аз искам да родя толкова леко, но не в транвай, разбира се.  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 2 386
Моите кахъри бели направо..  Rolling Eyes

# 21
  • София
  • Мнения: 1 825
Като ви чета днес, моя приятелка, работеща в белгийското посолство в една европейска столица произхожда от семейство с 6 деца. Е, и през ум не ми минаваше, че е циганка, до тази вечер ...

# 22
  • Мнения: 4 195
Боре, звучиш увасно снобски понякога Crazy
ти със сигурност никога няма да родиш..в трамвай Crazy, но на всяка от нас би могло да се случи, знаеш го чудесно. Знаеш и за хилядите случаи, в които децата наистина се раждат за 10 минути Peace
живо и здраво да е, дано му носи късмет това екстремно появяване на белия свят Peace

# 23
  • Мнения: 4 585
По добре в трамвай за десет минути, от колкото в АГ за цял ден.
А и АГ и трамваите са долу-горе на едно ниво за хигиена ако става въпрос.
Въпроса, който ми прикова вниманието е защо в трамвая е нямало ножица.
А аптечка имало ли е?
Ножицата я въведоха в аптечката на всеки личен автомобил за задължителна
точно с предназначение отрязване на пъпна връв.
Да е жив и здраво. На Св. Николай ще има имен ден, а на еньов ден - рожден ден.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Току що даваха интервю по тв с въпросната майка. Каза, че се търсят добри родители за това дете.Тя не можела да ги гледа.А всяко едно дете се нуждае от мама и татко. Междувпрочем тя каза че и другите и деца се отглеждат от приемни родители. Защо за бога ги създава и ражда , а другите да ги гледат.Тя ги обрича на нещастие .Не мисля че обществото ни има нужда от жени за разплод  #Cussing out

Последна редакция: ср, 25 юни 2008, 09:34 от Aнели

# 25
  • Мнения: 47 988

Току ще даваха интервю по тв с въпросната майка. Каза че се търсят добри родители за това дете.Тя не можела да ги гледа.А всяко едно дете се нуждае от мама и татко. Междувпрочем тя каза че и другите и деца се отглеждат от приемни родители. Защо за бога ги създава и ражда , а другите да ги гледат.Тя ги обрича на нещастие .Не мисля че обществото ни има нужда от жени за разплод  #Cussing out
Да, случката от комична явно взе да става трагична Sad
Чудесно, розовко бебче,ама шесто, че и му търси родители...нямам думи Close
защо ли въобще се зачетох в тази тема

# 26
  • София
  • Мнения: 1 825
Оууу, много ми стана тъжно. Това, че ги отглеждат приемни родители не означава ли, че не ги е дала за осиновяване, а просто за отглеждане? newsm78 Ако е така - е много е несправедливо.

# 27
  • Мнения: 14 133
Оууу, много ми стана тъжно. Това, че ги отглеждат приемни родители не означава ли, че не ги е дала за осиновяване, а просто за отглеждане? newsm78 Ако е така - е много е несправедливо.
Наистина, много тъжна история, горкото сладурче.  Sad Няма нищо лошо да имаш много деца, но само ако можеш да им осигуриш нормали условия за живот и развитие.  Crossing Arms

# 28
  • Мнения: 1 100
Защо се подигравате?
Да е живо и здраво и да си намери родители, които ще му дадат всичко, което заслужава.  Praynig

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Защо се подигравате?
Да е живо и здраво и да си намери родители, които ще му дадат всичко, което заслужава.  Praynig

Не мисля че някой се подиграва .По скоро е трагедия , да знаеш че създаваш човешки живот и после да му търсиш родители. Аз не бих постъпила така.

Общи условия

Активация на акаунт