МАРТенички покажете се

  • 16 184
  • 285
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 595
Вили радвам се, че сте изчакали и че има надежда  Heart Eyes Дано всичко другата седмица е наред, но ако не види сърдечна дейност , провери при още един лекар дали и там няма и така реши. Прегръщам те и стискам палци  Praynig

Нефертити съжалявам за загубата ви, но искрено се радвам за малкото бебче, което чакате  Hug

Момичета преди 30 години по това време, моята майка е чакала мен, а когато аз навърша 30 вашите бебчета ще започнат да се раждат  Hug Моята приятелка, която се надявах да се включи щеше да е с евентуален термин ден преди рождения ми ден, но ще се включи в някоя следваща темичка надявам се много скоро. Това са причините да съм с вас. Надявам се, че не ви досаждам  Blush

# 61
  • Мнения: 9
Здравейте момичета и аз родих тази година на 11,03.Много се радвам,че започвате малко по малко да се събирате.Желая ви много приятна бременост с много щастлив край.И да знаете ,че времето лети...
 
Нефертити много се зарадвах да те видя тук.Стискам най-искрено палци този път всичко да е наред.Кураж Simple Smile

# 62
Здравейте,искам да ви се похваля,че след само една инсеминация резултата е на лице-БРЕМЕННА СЪМ!!!
След лапароскопия,4 степен ендометриоза,шест месеца на Золадекс,стимулация с лекарствата за инвитро и инсеминация-дори аз не мога да повярвам,че се получи.НЕ ГУБЕТЕ КУРАЖ.Вярвайте в БОГ!!!

# 63
  • BG
  • Мнения: 1 900
Нефертити мноооооооого се радвам за теб.Сега като чета тази тема ми се насълзяватт очите от радост,като си спомня какво беше преживяването точно преди година.Пожелавам ти един красив финал и наистина съм сигурна,че ще бъде така.Извини ме за това което ще попитам,но май съм изпуснала като сиписала,каква точно беше лекарската грешка?Още веднъж прости за въпроса,че те връщам назад.

# 64
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Винаги съм си казвала, че Господ си знае работата. На всички нови бъдещи майки, ЧЕСТИТО и добре дошли в отбора за месец март. Искам да ви питам на вас личи ли ви вече корема. Аз съм в 6 г.с и корема ми е все едно съм в 4 месец. Понеже незнам как да сложа тук под текста снимка, някой ако иска ще му пратя снимка в скайп. Всеки ми казва, че  при втората бременност по бързо си приличавало. Вие на това мнение ли сте?  newsm78

целувам ви всички   love001

# 65
  • Мнения: 3 595
Да, определено и моя корем щръкна веднага  Peace

Маруся за кога ти е термина?

# 66
  • Мнения: 489
Добро утро  Hug
аз си мислех, че си внушавам за корема - много ми е подут и дънките са ми тесни и неудобни.  newsm78 Мислех, че ще е смешно да го споделя толкова рано, но се радвам, че не съм единствена.
Случайно попаднах на историята на Нефертити и я прочетох - ужасна е. Много се радвам за теб, мила, и съм сигурна, че сега всичко ще е наред и ще имаш прекрасно бебче.  Praynig
Не е уместно да я споделя и тук, според мен
Хубаво е да има толкова мами с втора и трета бременност да ни дават съвети.
Вили, стискам силно палци за мъничкото ти бебче  Praynig
Лек и усмихнат ден!    bouquet

# 67
  • Мнения: 2 495
Добро утро!
А бе да ви кажа и аз май съм така с корема Laughing -преди да забременея, Дюканствах и свалих 10 кг, и въпреки че нямах коремче, вече май започва да се забелязва и се чувствам по-дебела, макар и засега нищо да не съм качила Simple Smile

# 68
  • Мнения: 70
Момичета много ми е трудно да избера док в Бургас, като чета навсякъде че са толкова незаинтересовани.
Ако има мами в Бургас моля споделете на кой сте се спряли за ЖК.
Нефертити поради това което си изстрадала вярвам че много се замисляш на кого да се довериш този път,
избра ли вече специалист?

# 69
  • Мнения: 3 621
Добро утро
По въпроса за корема , определено при втора бременност си проличава по-рано, а и зависи колко време е минало от предишната.
Janitsa Въпроса с избор на АГ в Бургас е .... честно казано мисия невъзможна в момента се колебая между Мърмарова и Добрева
Не искам да развалям хубавата тема с историята на предишната ми бременност, само искам да посъветвам всички винаги когато нещо ги притеснява да търсят и поне още едно лекарско мнение
Хайде днес да се увеличим  Hug

Последна редакция: ср, 09 юли 2008, 10:26 от Nefertity

# 70
  • Мнения: 70
Благодаря Нефертити щом Добрева е в твоя списък значи при нея си оставам.
Миналата година при неуспешната ми бременност останах доволна от нея за 3-та прегледа които имах.

# 71
  • София
  • Мнения: 679
Добро утро!

Белла и аз през май дюканствах и свалих 5кг., защото през Великденските празници малко прекалих и за седмица бях +3кг. та преди морето се вкарах в форма. Сега коремчето ми е много плоско, не съм качила нито грам, а покрай тревогите тези дни даже пропускам и да се храня нещо апетита ми го няма.

Нефертити разрових се и прочетох твоята история подобна е на моя позната с която си бременеехме втория път сега има една прекрасна принцеса Бела. Сигурно се сещаш за кого става дума за КикиНики. Пожелавам ти най-прекрасното бебче през март  bouquet

Днес се чувствам по-спокойна друго е да има някаква надежда, с тази моя късна овулация от там идва и объркването. По метода на последния цикъл трябва да съм в7 г.с. , а за сега данните показват 4-5г.с. аз най-добре като върна малко времето мога дори да кажа, че съм забременяла между 17-20.06 тогава си позволих волна програма слънце, море и ето ти резултата. Искрено се надявам всичко да се оправи. Praynig

# 72
  • Мнения: 489
Момичета, някой знае ли, дали в толкова ранна бременност е удачно да се пътува със самолет (аз съм и с конизация от преди 9м)? Мислехме да си дойдем до БГ след 1 седмица, но сега май клоним към обратното, а много ни се иска.

# 73
  • Мнения: 4 428
Вили, стискам палци всичко да си е наред и да си останеш с нас  Hug

Мисис Т, мисля, че не е проблем самолета. На мен попринцип не ми влияе особено пътуването със самолет. Но, ако ти си по-чувствителна, може да питаш АГ-о.

Аз за килата не искам да говоря  Tired Имам да смъквам още поне 5кила още от първата бремеменност. И аз изкарах един месеца на Дюкан преди време и свалих 5кг. Останаха още 5кг. Но явно ще ги свалям с останалите след тази бременност.
Аз съм си изградила фитнес програма за бременността. Вече тотално отказах сладкото, и почти не добавям мазнина. Ям основно плодове, зеленчуци и протеини. Ям пълнозърнест хляб и то по малко. Мисля след прегледа при АГ и ако всичко е ОК, да подхващам гимнастика за бременни.
Аз и с първата бременност си бях изградила режим и си бях много добре до 6-и мес. После малко си отпуснах душата и резулатите бяха на лице  ooooh! Дано устискам този път до края.
Разчитам на вас да ми се карате, като кривна от правия път  Mr. Green Обещавам да си признавам прегрешенията  Mr. Green

# 74
  • Мнения: 3 621
villi Много се надявам лекарката ти да е сгрешила, бих те посъветвала днес или утре да си пуснеш един кръвен тест и след 1 седмица пак ако хормона се покачва както трябва , значи няма проблем .Бях чела че това е най-сигурния метод за да се определи дали всичко се развива както трябва в ранна бременност
МисисТ Не мисля че самолета е проблем , ама все пак попитай доктора си

Общи условия

Активация на акаунт