Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви изследвания трябва да се направят по време на бременност?
Какви са страничните ефекти на прогестерона?
Какви са някои обичайни симптоми на бременността, които майките изпитват?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви изследвания трябва да се направят по време на бременност?
-
Какви са страничните ефекти на прогестерона?
-
Какви са някои обичайни симптоми на бременността, които майките изпитват?
Обичайните симптоми на бременността включват умора, повишено обоняние, болезнени гърди, гадене и повръщане, разширени вени и промени в телесните размери. Важно е да се консултират с лекар при необичайни или тревожни симптоми. Майките могат да изпитат различни симптоми по време на бременност като умора, повишено обоняние, чувствителни гърди, гадене или повръщане, разширени вени и промени в телесните размери. Важно е да се консултирате с лекар относно необичайни или притеснителни симптоми.
-
Каква е продължителността на бременността и как се определя?
-
Какви са симптомите на бременността, които майките обсъждат във форума?
за какъв взрив
Искам да ви разкажа какво ми се случи и дано си вземете поука и вие да не бъдете така заблудени като мен.Вече ви бях писала че ме уволниха още първия ден от болничния ми(в рискова бременност съм)и не ми платиха последната заплата.Всички ме навиваха да ги съдя,защото бременна нямат право да ме пипат.И аз хоп с всички документи,договори и фишове та при синдикатите при една позната да разуча почвата.Жената гледа,разглежда и ми обяснява възможностите от тук натам–за помощи,майчинство и т.н.Също ме съветва да ги съдя.Дадох и моя ЕГЧ(номер на чужденеца) и тя ме вкара в база данни на оситурителния институт и какво щеш–имам внесени осигуровки само за 3 месеца миналата година(а работя от 2 години там)...
Позеленях и ми прилоша.Моята приятелка едва успя да ме успокои заради бебето.Всичко е било фалшиво.Сега по най бързия начин трябва да намеря фирма към която да си внасям осигуровки за 6 месеца та да имам право на помощи,и майчинство(не че е много тук ти дават 5 месеца–1 преди да родиш и 4 след).Внимавайте много,а за тези които имат съмнения че фирмата им води двойно счетоводство сестра ми ми каза,че всеки може да влезе в сайта на НОИ и знаейки кода си(или ЕГН) да проверява внасят ли му осигуровките всеки месец.Аз не вярвах че и тук е възможно подобно нещо.Сега съм но кръстопът и не зная какво да предприема–да ги съдя ли,но какво ще доказвам с фалшиви документи???Съжалявам стана малко дълго обяснението..
Знам, че е изнервящо особено ако си сама по цял ден вкъщи, но и седенето не е за препоръчване...дори напротив. Ако ти се наложи да седиш..на едното бутче

потърси второ мнение, но не чакай до другата седмица, а го направи още утре
на всички

