Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 1 320
Аз идвам довечера!
Ние през ноща също имахме преживявания. Чух се с педито тя каза, че не е вирусно сигурно просто нещо се е обезводнил. В 5 часа сме на лекар и после предавам щафетата на баба му и 7 часа съм на линия.

# 226
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
не съм направила резерваци. Понеже имам адски екшън в работата, ако някой може да звънне и да запази. Сигурно има телефон в линка.
Аз навива сега кака ви Гея... ма тя нещо се дърпа

# 227
  • Мнения: 212
Ето обещаните снимки от Родопите - линкът е същия, новите снимки са след тези от морето  Embarassed
http://www.marinafil.snimka.bg/album.php?album_id=280410
Колкото до резервацията, не мисля, че ни трябва, все ще намерим една маса за 6 човека... миналият път даже празничко ми се видя...

Последна редакция: чт, 04 сеп 2008, 13:26 от Mirinda

# 228
  • Мнения: 1 209
Среща - 04.09. - четвъртък, 19:00 часа в пицария Класик зад ЦУМ!!!

1. първа писта... кака ви Дрина
2. втора писта... Миринда
3. трета писта....кака ви Зори Wink
4. четвърта по пистата... запазена ма®ка
5. Верич

Корегирах мястото. И на мен тази пицария ми хареса.
Идвам и аз, къде без мен. Добре, че е Мириндичка да ме уведоми  Hug, че каквато съм отнесена напоследък  Joy

А кака ви Гея ще я порицаем дружно, защото не спира да се дърпа  Crazy

# 229
  • Мнения: 212
Качих снимките от вчера - само 3 са, но пък са си наши спомени  Simple Smile
http://www.marinafil.snimka.bg/album.php?album_id=281923
Слънчев последен работен ден ви желая, и спокоен уикенд!
 Hug

# 230
  • София
  • Мнения: 1 320
Честит 3-ти рожден ден на Теди и Тони!
Много щастливи моменти и весели игри!
Роси, живи и здрави да сте!!!

# 231
  • Мнения: 2 494
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПЪРВИТЕ НИ РОЖДЕННИЧКИ ТЕДИ И ТОНИ!!!!!!!!!!

# 232
  • Мнения: 7 803
мерси  Hug
днес ще бъде детският рожден ден, утре ще сложа снимки

# 233
  • София
  • Мнения: 4 578
Роси, честито ти рожденички. Да са живи и здрави, много умни и красиви!

# 234
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Роси честити ти рожденнички и от мен. Да са живи и здрави и винаги усмихнати и щастливи!

# 235
  • Мнения: 2 282
Еха, да са ни живи и здрави и първите рожденички! Много щастие пожелавам на Джъмпи - да ти се случат прекрасни неща през тази година, мила!

Миринда, благодаря за снимките! Разгледах и другите - страхотни са, но не колкото сте вие наживо! Чакам Данчо да се върне във Варна и да свали клипчето, на което летиш над урвата. Не сме те забравили!

Ние изкарахме прекрасна ваканция - 5 дена на Пампорово, в х-л Снежанка. На мен ми хареса, още повече, че офертата беше добра - 70 лева за целия апартамент с кухненски бокс+закуска, басейн, фитнес и сауна. Хотела е чудесен, наистина прекрасно е вътре, само басейна ми беше леко хладен и повечето фитнес уреди - потрошени. За мен Пампорово е символ на детството и почивката, та нямаше как душата ми да не пее, само като ми замирише там, и съм щастлива. И боровинки и малини събирахме, и пещери разглеждахме, и мед си купихме, и се разхождахме на воля. Само дето като се прибрахме, и всички (без мен) се изпоразболяха, та сега гушкам дете с температура и коремни болки, и чакам другите двама да се върнат от Враца на същия хал.

Напоследък Елица говори като  4-5 годишна. И така се отрака, че направо става страшно:) На моменти си мечтая да помълчи за 2 минутки... ама сега, както е болна, приветствам всяка лудория.

# 236
  • Мнения: 5 307
Честит 3-ти Рожден Ден на Теди и Тони! Щастливо детство ви пожелавам!

# 237
  • Мнения: 1 440
Здравейте! Hug
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАЛКИТЕ КРАСАВИЦИ ТОНИ И ТЕДИ!
ДЖЪМП,ДА СА ТИ ЗДРАВИ И МНОГО ЩАСТЛИВИ!


Моите кукли вече май оздравяха.
Миринда,тенкю за снимките,три,ама пак е нещо! Hug
Много добре изглеждате,бе! Grinning
Облаче,бързо оздравяване на твоите! Praynig
Успешна седмица на всички ви!

# 238
  • Мнения: 212
Много добре изглеждате,бе! Grinning

Така, я! То тия дето ядат пици и салати/мезета и пият бира/ракия по кръчмите така изглеждат  Mr. Green

Тази нова седмица ми е последната "на свобода" без малката, в петъка ще ходим да си я взимаме, че от понеделник е "ученичка"  Wink

Джъмп, честито на двете ти пораснали госпожички   bouquet   Да бъдат много здрави, умерено палави  Wink, любознателни, успихнати и щастливи!

Облаче, не се притеснявай, когато сте готови. Ама верно беше хубаво преживяване... Пък аз ще взема да се организирам да ти пратя снимките по мейла... тия дни...  Embarassed Не знам ако си ги копираш от нета дали не се разваля качеството  newsm78  И бързо оправяне на болничките!

Бини, идвате ли още към Надежда? Обади се ако сте наблизо някоя събота и неделя, много ще се радвам да се видим  Simple Smile

Това за сега, в чужбинско се събудиха и започвам да работя  #2gunfire

# 239
  • Мнения: 1 440
Здравейте!

Натали от вчера е с възпалена трета сливица,т. е. отново болна.Следобяд сме по доктори и е време да решим какво да правим с въпросната сливица!
Миринда,миналата неделя бяхме за малко в Надежда,но не остана време да се обадя.Следващият път-обещавам! Hug

Хайде,пишете дееее!

Общи условия

Активация на акаунт