Чай с нане, шиша, сладки - на мохабет при мамите "арабки" - 75

  • 28 364
  • 283
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 79
Запис и от мен в новата темичка!
Благодаря ти Eye of Ra!

Поздрави на мама Магда за нейния Хамуди newsm59 , да ти е жив и здрав и да ви радва много!

# 16
  • Мнения: 689


едно египетско холче...в двореца  Абдиин,построен от Отоманците в Кайро,днес се посещава от туристи,на първия етаж има няколко музея.

Ра-ама батковците от снимката са от същото кафене,дето Надя припушваше шиша вчера CrazyКак се казва и къде е,много интересна шиша:в кафез.
Нашето коо-стихче всъщност не е толкова лошо Thinkingно това за,,лакомата Катерина,,ми е любимо.
Стаичката на Манел е в Дубай,в един голям,красив и скъп хотел,това е мястото ифтар на Рамадана Wink
Тази тема за Египет на мен още от началото не ми допадна,има неточности и гледни точки и факти на пишештите,които не отговарят на истината.
 
Магде-Хамуди вече е голямо момче-да ти е жив и здрав.Тортата разби сърцето ми Blush

В БГ като в ОАЕ-38 С  #Crazy
С разликата,че тук навсякъде имаме климатици,дори в золоогическата(отвън) което не помага кой знае колко,никъде не ми се ходи....днес сме канени на брбекю,но без мен-няма да ида и за децата ме е страх Naughty

Приятен ден,пийте много течности арабелки-хубавелки!



# 17
  • Мнения: 73
Магде,честит рожден ден на Хамуди-да ти е жив и здрав и много послушен  bouquet
Днес нещо не ми е ден-цяла нощ сънувам едни мухи и че ги прскам с препарат,не знам на добре ли е.После ходих за хляб,един пияница в хода ми се накара,че съм разхвърляла брошурки,а аз не смях да се кача с него в асансиора и беж пешачката до 6 етаж-сърцето ми изкочи.

# 18
  • Мнения: 800
Честит Р. Д на Хамуди

Снеже, милата , обикновено са моя запазена марка идиотските сънища и срещи с ....разни хора   Confused  Не се безпокой. Ето от един съновник за мухите:   
Мухи (насекоми)
- те хапят - вреда от лоши хора ще имаш.
- ловиш - безделник или хаплю си.

Щом ги пръскаш с препарат, значи ги обезвреждаш  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 85
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАЛКИЯ ХАМУДИ! ЖЕЛАЯ МУ БЕЗГРИЖНО ДЕТСТВО!  bigdance2


Ра, благодаря за темичката. Бързам да се включа, пък и на старата може да участвам ще веднъж. Wink

В албумчето сложих 2 снимки на Джой и Мари от преди половин час.  Бяхме до обяд навън и ни напече, та малко да се разхладим.

 Kissing Heart Kissing Heart  Kissing Heart

# 20
  • Мнения: 100

Ра-ама батковците от снимката са от същото кафене,дето Надя припушваше шиша вчера CrazyКак се казва и къде е,много интересна шиша:в кафез.


 Joy Joy тя Надето да се благодари, че не я изтипосах нея  Joy за малко и се размина  hahaha
ЕТО какво изрових пък аз:
http://evropa.dnevnik.bg/show/?storyid=404557&p=1  Flutter

Тъй че, Лили - чакаме Надя да разказва за какво иде реч...

Лили, ами като не ти харесва темата за Египет - дай да си направим наша - хем ще е от достоверни източници, хем ще ни е по вкуса... Аз днес за пръв път правих нова тема, бях се притеснила много (но получих безценна подкрепа от Марси, благодаря за което!!!   bouquet ) та... сега ми дай теми да отварям  Mr. Green Вдъхнових се нещо... Когато ми дойде следващия път реда ще я направя със лични снимки, за да е уникална (както аз обичам!!)  Simple Smile

Което пък ми напомни, че Катето мароки щеше да отваря тема за Мароко - Кате, какво стана с темата за Мароко? Аз и там мога да взема участие  Wink 
(Лили, нищо лично, мила  Hug )

Последна редакция: чт, 26 юни 2008, 15:44 от Eye of Ra

# 21
  • Мнения: 206
Rali аз вчера казах, че снимката не е моя Simple Smile и че я изрових из нета, ама няма да умира шишата, ние ще поддържаме традицията Simple Smile  Whistling

# 22
  • Мнения: 333
 ooooh!  Joy Аз чак сега се осъзнах, че имаме нова тема. Днес като погледнах в старата тема писах директно без да връщам на 14та страница. И си пускам поста и се чудя къде се скриха всички. Видях поста на Меланчето и едва тогава се осъзнах.  Crazy

Ха, честита ни нова тема! Рали страхотно си оформила темата.  Heart Eyes Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 18 040
Здравейте арабелки,
Колоко сте бързи...с писането.
Рали,Мерси за хубавата нова темичка!И аз като теб направо се бях разложила от пустата жега и пуснах климатика в офиса на 18 градуса.Улисана в работа, не съм усетила даже как се е застудило..Влезна един клиент и едва ли не почна да трепери - та сега го преместих на 23.На мен пък никога не ми е студено, сланинките ме топлят Wink Laughing
Магде,Честит Рожден ден на Хамуди!Да ви е жив и здрав, умен  и много да го слушате!

Хамуди, днес е  хубав ден,
твоят седми Ден Рожден!
Скромен дар ти подарявам,
от сърце ти пожелавам:
Умен, весел, здрав бъди,
все тъй хубав остани!
Гордостта бъди голяма
и на тати и на мама!
Шилан и Шиар,дай снимки на баклавичката, или вече я опапахте и няма какво да снимаш?! Rolling Eyes
Кате Мароки,разкажи нещичко за снощната изложба в съюза на архитектите!

# 24
Здравейте арабски мами   bouquet
Приемате ли нови попълнения  Hug

# 25
  • Мнения: 3 804
малииииииии
докато докопам копма и вие ве4е с нова тема ,4е и на 2ра страница
dобре дошла на Мариам 27   Hug  bouquet,разкажи ни малко за себе си  Praynig

# 26
Здравей Dtti, аз съм на 27 год, от София, в момента живея в Швеция с приятеля ми, той е кюрд и ни престои сватба в началото на август.
От доста време ви чета но все не се осмелявах да пиша, но днес вече събрах кураж и ето ме сред вас
За момента не се се6там за друго така че ако има не6то питайте  Hug

# 27
  • Мнения: 206
Здравейте арабски мами   bouquet
Приемате ли нови попълнения  Hug

Добре дошла Мериам, май ще трябва да си кажете имената, че така много ви объркваме май вече сте три Мариам Simple Smile Много хубаво име  Heart Eyes
Ще имаме ли покани за сватбата? Къде ще бъде?

# 28
  • Мнения: 3 804
мариам27 няма да си единствената кюрдска снаха-ама нека другата да си признае без бой  Mr. Green,а приятеля ти от коя страна е  по принцип  newsm78

# 29
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
днес  май вси4ки в бг се 4увстват у арабско  с тези температури!  Mr. Green
аз отсега съм заплюла рали за следващата тема, няма да съжалявате!  Hug Peace

мариамките, как да ви номерираме ли , добре дошла! Hug аз ще ви помня по номерата, хихих Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт