Чай с нане, шиша, сладки - на мохабет при мамите "арабки" - 75

  • 28 372
  • 283
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 800
божеее, виждам аз кюрдското знаме, и не мога да загрея  Laughing

Отдавна си мечтаех за една кюрдска снаха във форума  Joy  Беше се появила една безстрашна мома, ма зачезна


Mariam27, beji kurd u Kurdistan!
   bowuu   Laughing 

# 31
Nadia Jasem разбирасе че Ште сте поканени  Hug, сватбата 6те е на 2 части, подписа тук а партито в Бг, тъй че се гответе за парти

Dtti от Ирак е  Mr. Green, от тежката артилерия

Шилан и Шиар  Peace, твойто момче от къде е

# 32
  • Мнения: 800
Мариам, моя е от Сирия  Peace

айде де разказвай?

Бежанец ли е в Швеция? Как се набарахте?



Деска, днеска пак като вчера, безсънна нощ ме чака. Много жега много нещо.
Да се похваля, онзи тип дето ни пращаше жена си и децата си за днес, се е отказал  newsm44 

защо ли не съм тъжна  Twisted Evil 

Обаче довечера, имам др. гости , дано се смилят над мен и си тръгнат преди полунощ   Praynig

# 33
  • Мнения: 206
Ами освен да почваме с подаръците, че да насмогваш да ги отваряш. Тука бая народ сме Simple Smile
Иначе от кое българско болярство си?



Абе къде отиде нашата снощна Шехеризада, заряза ни с приказката от Египет  Rolling Eyes
Кате видиш ли има Господ съжали те...
ама довечерашните от дека са? Я им слагай по една купа сладолед и това е. А аз в 6 съм у мама на палачинки и вечеря с младо сгодените Simple Smile Да не ма мислите, само пратете малко ветрец Simple Smile

# 34
Шиланче да бежанец е в Швеция, но след сватбата мислим да се местим в Бг

Наде   bouquet
Охх много бързо пишете, докато ви свикна доста зор 6те видя,  Joy

# 35
  • Мнения: 104
Здравейте и от мен,момичета Simple Smileпростете невежеството ми,но на наргилето ли каЗвате"шиша"?ако е така,то и ние палим нашето от време на време,предпочитаният от нас аромат е ягода.
Честит рожден ден и от мен на Хамуди
  Kissing Heart newsm59
Надя,благодаря zа отzивчИвостта,ще потърся по твоя на4ин Hug
Hayati,мерси и на теб zа линка.ще се въzполzвам от помоща ти,ако се zатрудня  bouquet
Мариам, Hug и от мен,и моя приятел е от ирак,и аz съм нова тук Embarassedмисля,4е досега не съм споменала,4е и моят приятел е кюрд Laughing
много ми е приятно сред вас,но трябва да ида на балкона да си раzсадя цветята.после пак ще се вклю4а

# 36
  • Мнения: 333
Ихаа... мн станахме с кюрдски либета ..  Party

Добре дошла Мериам!   bouquet

Кате Другото момиче пак  с приятеля й кюрд от Диарбакър от форума ли е?  newsm78

# 37
Значи сме 4 кюрдски снахи  Hug
Megli твоят от къде е от Ирак. Ако не се лъжа някъде по назад беше питала как са някой думи на арабски, но ако момчето ти е кюрд то тогава ти трябват на кюрдски, не арабски
чЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на Хамуди и от мен
 newsm59

# 38
  • Мнения: 3 804
мариам то е естествено да знае и арабски-нали е живял в арабска страна,та е и у4ил
лиле,манел само да не ни баннат-имам един въпрос,коя сура се 4ете при семейни проблеми/ споко не е за мен,но се поразрових,и се сетих само за ая ал Кърси-тя на ли е най силната в Корана,та има ли и друга  newsm78,ако решите пишете на ли4ни

# 39
И едно поздравче специално за кюрдските снахи

http://www.youtube.com/watch?v=o4cOt989lgg

Това е една от любимите ми песни, дано ви хареса...

# 40
Dtti да така е, ако си спомням правилно тя искаше да го изненада, за това мислех че 6те е по добре ако научи неШто на кюрдски...
Както и да е   bouquet

# 41
  • Мнения: 104
Mариам,моето мом4е zнае много еzици,много от диалектите на арабския,кюрдски,раzбира се,и да тои е ходил на у4илище в ирак,където се преподава на арабски,ина4е е роден в багдад,ное отрасъл на север.в неговото семейство  говорят на арабски.не zнам и аz то4но,може би смесица от кюрдски и арбски,каквото падне Simple Smileтои общува с много хора на арабски,zатова и аz бих искала да го нау4а.ти zнаеш ли кюрдски?а твоето мом4е откъде е?

# 42
Megli в такъв случай извинявай че се изказах неподготвена.
Моят е от Каркук, и той говори доста езици, но със семейството си говори на кюрдски, както и със мен  bowuu
Вече владея и този език  Laughing

# 43
  • USA
  • Мнения: 2 151
Записвам се само,нямам настроение за писане...
 bdbaloniМагде, честит рожден на Хамуди,да расте здраво и щастливо дете и много да ви радва! bdbaloni
Мариам27-добре дошла welcome

# 44
  • Мнения: 689
дтти-не знам такава дуа.Погледнах в книжката ми и не намерих.Защо не питаш  в ислямски форум,там може и да знае някой.
Иначе аят Ал Курси е за всичко...и зависи от проблема,ако някой се опитва да раздели семейството,тогава се прави дуа с/у лош човек,ако са пред развод...тогава най добре молитвата Истихара да се направи,така мисля....
Сетих се за сериала Нур:Ануар какво направи със Сухейл?Не видях...направи ли или не глупост?
А свеки на Нур,с погледа на снайперист пък се сваля с един г-н,шокира ме,но новата и прическа много и отива,Дезърт възрастните туркини май-повече се подържат от зтрелите жени в БГ Thinking

 SkyBlue -защо така?

Кюрдките-толкова много станахте,че може и партия да си направите Joy
Мариам27-защо не си смениш ника,че има наплив от нови момичета с подобен ник и може да ви объркаме неволно Peace

Аз отивам да търся рецептите за меденки,кажете ми само като меденка-любимка ли стават или нещо съвсем различно?

Ра-ще видя линка  и аз съм се объркала за снимката на Надя Grinning
За друга тема за Египет не се наемам,ако отвориш ще чета,но не ми се участва,мързел съм.А и не искам само да дишам парата-искам да ям от гостбата Blush

Общи условия

Активация на акаунт