Дере гърло ДЕКЕМВРИйче, мама и тати чакат зъбче!

  • 13 158
  • 289
  •   1
Отговори
# 240
  • Варна
  • Мнения: 2 352
Стеле, АЗ! Peace
Пуша по 2 цигари на ден, но от най-леките и то веднага след като съм кърмила... А сме изцяло на кърма...

# 241
  • Мнения: 280
Dive  Hug

Честито 6-7м. на Мони , Марти  и Анджи  newsm51 и на малкия ми слънчо  newsm53 който от вчера може да прави палатка с дупето на горе  Laughing видях скоро снимки на някой от нашите бебета дето ги правят същите гимнастики.

Дани ,радвам се за вас  Hug

Макси , страшно ми хареса произведението ти. Браво. И аз искам пък.

Да ви се похваля, вчера след поредната истерия в банята (понеже ми пада косата доста) отидох при мойта фризьорка и и казах - стрижи  Joy и тя ме острига ... прическата е с гол врат и отпред е по-дълго ...няква скосена черта ли  ... нещо от рода на старата визия на Риана. Вещичка може да се изрази по професионално  Laughing Та след подстрижката се обадих на мъжо и му споделих какво съм направила и той понеже не ми дава да се подстригвам ми каза ,че ако не съм добре ще спя пред вратата  Joy В крайна сметка много ме хареса и скоро ще ви се покажа с нова визия  Hug

Последна редакция: пт, 04 юли 2008, 12:03 от dari76

# 242
  • Мнения: 7
Честити месечинки на МОНИ и ФИЛИП
и поздравления за Дани и малката Борянка

ние след 15 дена разстройство и всички затягащи средства,мрънкане и тръшкане имаме 2а зъба дано другите не избиват така
 ooooh! пак огладняхме.........

# 243
  • СОФИЯ
  • Мнения: 157
Привет мамита!  bouquet
Честити ни месечинки !Да са здрави и много усмихнати! Благадаря за скромните почерпки.
Честита нова прическа на Дари!
Честито и на озъбилите се бебчета!
А Иве малката ви е страхотна!Тя си е много хубава на всички снимки! Heart Eyes
И другите бебчета са сладкишчета с тия патоци Heart Eyes
Дани много хубава новина. HugИ на Марти му откриха шум на Т-ще,но аз още не съм го водила тук в София.Кардиоложката там каза,че няма страшно и след 2 месеца пак искаше да го види.Но ние нали доидохме насам.Ще отида септември-така съм решила.
А на ортопед не сме ходили.Сега като ви чета се чудя..... Thinking

# 244
  • Sofia
  • Мнения: 4 739
Вече голямата шест месечна Мони, много благодари на всички каки за поздравленията и черпи с бонбонки , за пиене на който каквото му се пие   , малко ядки
и за по - малките и

# 245
  • София
  • Мнения: 1 020
Eй  с тези почерпки ще ми отеснеят дрехите да знаете.

Честити месечинки на порасналите ни дечица.

Иве малката да я изядеш, такива бузаци има за мачкане.
Макси ела и у нас да нарисуваш - много си падам по нарисувани стени, ама около мен няма никой с такъв талант Simple Smile.
Стела аз също си павкам по една цигарка вечер след последното кърмене!
Честити зъбчета.
И Дани добре, че нямате проблем с това "музикално" сърце на малката Борянка!

Та вчера за тъпите взривове ...... както си спим сладко сладко така ни се разлюля леглото ..... ние тук го усетихме като заметресение, беше много страшно.

Забравих да ви кажа - тази мойта бандитка вчера като се събуди по едно време - през деня това - и отивам в стаята да я взема, а тя наща стъпила на крачета хванала се за летвата най-горе на кревата и се люлее и ми се смее. Аз се изплаших да не падне а тя се хили като варена тиква!

Последна редакция: пт, 04 юли 2008, 14:56 от nonich

# 246
  • Мнения: 534
Честито на порастващите сладури, много целувки и прегръдки от нас с Юлинка! Hug Hug Hug
Благодаря за почерпките, има и диетични и всякакви - абе на всекиму според потребностите Mr. Green
Нони, разсмя ме с тази тиква, щото и ние все от нея гледаме та си хилим Mr. Green Тази сутрин като се събуди кам 4:30ч. първо се въртя в кошарата, станах да й дам вода и тя ми се хили и готова за игра...мммм като стана баща й та й се накара едно хубаво, че кое време е и тя завалийта като ревна, жал ми стана...гушнах я, заспа, но сигурно доста време след това хлипаше и в съня си...Татито беше смъмрен за постъпката си и обеща, че повече няма да прави така и ще слуша Crazy

# 247
  • Мнения: 38
А на нас днес ни е ден за падане. През нощта я взех до мен/таткото е изгонен в хола/ и както си спим чувам туп... и гледам бебето на земята. Добре, че бях сложила една излишна възглавница на паркета, та главата и върху нея се удари. И това на легло два персона, аз 55 кг, тя 7 и нещо....

Оставихме я на баткото, докато сме в Токуда по лекари, друскал я на краката си, цапардосала се в дъската на леглото му...

 

# 248
  • Мнения: 167
Здравейте!
Честити месечинки и зъбчета!
Много се радвам, че с Борянка всичко е наред.
Ние днес нещо сме кривички малко. Даже одеве, докато правех кисела, а тя седеше до баба си, явно нещо си направи и като писна, малееее изкарах си акъла. Така се захласна, че едвам изрева и продължи да хълца. Чак след 5 мин. й се "избистри" плача.

# 249
  • София
  • Мнения: 136
  tiptoe
Този път ще ви оставя и писмо обаче  smile3523
Аз последните две седмици имах едни зъболекарски одисеи и бях повече от ужасна, но зачитах тук-там  Embarassed Днес вече приключихме с оправянето на фасадата ми. Снощи се шегувахме със съпруга ми, че ще трябва да си поделя майчинството със стоматолога. И той вика, ами 15 дена я гледаш ти 15 той и пито платено  Joy Лошо е, че сумата беше цяло майчинство и май моят мост няма да види море тази година, но както и да е. Все някога трябваше да се оправи.
Иначе ние с Белослава сме си в Търговище вече над месец време. Но тук пък мама прави едни  ремонти и пак никаква почивка за мен. Ще си почина друг път. Може би...
Беба е все така послушна, като изключим мъките около храненето с храна различна от мляко  smile3514 Не ще и не ще това дете да яде. И мед и масло да и предложа и това ще откаже. Ама така ще е, като цяла бременност изкарах аз на моркови  Joy Сега и тя само морковения сок признава  Joy Иначе е ужасно живо и пъргаво дете. Пълзи, изправя се на краката си, скача, рита... Казва нещо като рррррррр когато ми е сърдита и с това се изчерпва откъм приказки. Много и беден речника. Язък, че татко и през цялото време докато ми беше в корема и говореше, четеше и приказки и и пееше песнички  Joy
Това от мен за сега. Отиваме да приготвяме вечеря, а по-късно пак ще се появя да пиша. Понеже днес ми е ден за приказване  Joy

# 250
  • Мнения: 686
Макси,стената е станала супер!

Скорпи,дано по-бързо ти минава цикъла и лошото настроение!И да нацелуваш Янче-сладуранче!

Целувки и за Нинка и Юлинка,както и за всички месечинковци!

Дани,много се радвам,че Борянка е добре!

# 251
  • Мнения: 3 098
Намерих Яна изправена в леглото......

# 252
  • София
  • Мнения: 1 078
 Joy Joy Joy

Скорпи, линийката ти се промени. Браво!!! Peace

Маленуш, и мен ме чака делба на майчинството (ако го получа някога) със зъболекаря, че и аз един дъъълъг мост имам да правя ooooh!

# 253
  • Мнения: 167
Ами Скорпионова да я нацелуваш Яна от мене, пък ти да му мислиш!! Твой проблем. Ще си се изправя колкото си иска! Joy Joy Joy Joy Joy
Това значи, че е време да ти приключват всичките цикли! Hug

# 254
  • Мнения: 167
Я па Вещичка, докато ги сложим тия да се търкалят и докато се доизкажа, и тя вече ги търкулналаааааааааааааа! Joy Joy Joy Hug

Общи условия

Активация на акаунт