Дере гърло ДЕКЕМВРИйче, мама и тати чакат зъбче!

  • 13 163
  • 289
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 1 626
Привет и от нас!
Вчера не успях да кацна навреме и да викна по едно, понеже и ние станахме на 6!
Ама по-добре късно отколкото никога нали?


Скорпи, радвам се за вас, ама честно да ти кажа тази новина вся паника в душата ми. Вече се тревожа, че Маги нищо не прави, освен да се върти около дупето си по часовниковата стрелка. Започнала е да ляга и на страни отвреме на време. А Янчето е почти колкото нея  newsm78
Цункай я от нас  Heart Eyes

Целувки и за Мони и Филип!  Heart Eyes

Като дойде реч за зъболекарите, и аз ходих в сряда. Във вторник следобяда взе да ме наболява нещо едно зъбче, което между впрочем ми се случва за пръв път в живота. Моите зъбки не се славят със завидна красота, малко са ми в стил Мадона предните, демек редички, и захапката ми не е съвсем наред. Но пък за сметка на това много рядко ми се появяват кариеси. Ето сега не бях ходила от 2 години и само един, и то дребен. Но да се върна на въпроса, отидох в сряда и се сдобих с една чудесна пломбичка, фотополимерна, за има-няма 30 минути работа.
И сега съм доволна  Mr. Green


Маленушка, пиши по-често бе душко, знаеш ли как ти се радвам  Heart Eyes

# 256
  • София
  • Мнения: 1 078
Маце, спокойно. Тоя моя тюлен сама краката размахва и нищо друго не прави - ни седи стабилно, ни палатки там всякакви, ни се изправя, да не говоря за пълзене. По мои спомени каката на неговата възраст вече се изправяше в леглото, а тоя само гъз търка от него Mr. Green

# 257
  • Мнения: 3 113
Поздрав!

ПЕСНОВКА

Мацо, моля те, не се тревожи! Децата не са вадени по калъп! Освен това на Яна няма какво да й тежи... Ама грам.. И какво друго й остава освен да върти дупе, да пълзи, вече да става и да пада по н-пъти на ден вече....
Аз лично съм в паника!  ooooh! ooooh! ooooh!

Кризата ми се задълбочава..........

nellie75, успокои ме!  Cry

Вещи, слабея от лошотия!  Sick

Последна редакция: пт, 04 юли 2008, 23:39 от scorpia

# 258
  • Мнения: 337
И ние онзи ден имахме лош ден.Първо залитна в леглото си и се удари на ръба на решетката и и остана червена линия на веждата , а вечерта за капак заби чело от спалнята на земята в паркета , в резултат на което до белега на веждата се появи и синка. А вчера докато ми се радваше от леглото се засили и си прасна носа в решетката и оле мале ...

Иве , много сладурска снимка како , ще и изям шапката барадар с бузите на таз Юлинка малинка

нонич, ще дойда бе душко , що па да не дойда , ама 3 дена поне ще трябва да ме раниш и поиш, че горе долу толкова ми отнема една рисунка .А вечер и салатка и ракийка ще ми поднасяш , че да върви работата. Споко аз не съм голяма пиячка , ама като седнем да пием много мезим Mr. Green

Даре, и до Русе ще дойдем , ти само се приготви да ме посрещнеш Wink

Някой друг? Joy

Иве, ти кака не искаш ли , че да ми завъртиш от оная цацичка и сиренцата пане  дето черпи с тях преди време , ей още са ми пред очите , в онея керамични чинийки...

# 259
  • Мнения: 29
Ехооо здравейте.
Поздрави на всички и за всичко, че тези дни като гледам е имало за какво да се поздравявате.
Мамо Яни - много  Hug Hug от нас и стискай зъби - като мине този период ще ви е още по - хубаво.
Скорпио - няма как - поне цикъла го знаеш колко ще е - види му се края. Ако и в понеделник ти е такова скапано - иди да си видиш колежката на работата - пък после си се навикай на воля някъде- нали си я чувала приказката за силата на дърветата да лекуват - избираш си едно по на скътано и почваш скандал - ама от сърце - като ти свършат силите, ще откриеш колко много ти е улекнало.
Радвам се, че Борянка е добре - Терзиева по - добре идете и при още един специалист - това с крачетата не е шега работа, макар че някой пък лекари се уливат в застраховането.
Макси - върха си - много ме кефиш - и доколкото дочувам от клипа ти май поработваш. Евала ти на таланта - много ме кефят рисувани стени, но съм си намерила приятелче художник да ни ги нарисува.- така е като не са ме орисали с този талант.
А за красивите гаджета в този форум се подписваме с две ръце - смеещи се, спортистки скейбордистки, плъзгащи се агентки, сладки бузанки и малки калпазанки  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Иначе и ние сме в клуба на мързеливите дебели дупета - ако го носим всичко е супер, но ..... сам - Да, Да - Наско си тежи на мястото.
Лека сладурки и дано на всички ви - черните дни са свършили - ( Валката - то и без това почти постоянно ги държим навън)

А за бактериите в носа -трима лекари уши нос гърло - по различен начин ми казаха, че спасението е да го ИЗРАСТЕ - слънце, море, въздух и това е.

МНОГО ММНОГО целувки и прегръдки от нас с мишлетата. [img][http://i.ytimg.com/vi/4V4gwKtk6rk/default.jpg/img]

# 260
  • София
  • Мнения: 294
 Сега е наш ред да почерпим. Наи-накрая и моя разбойник стана на половин годинка. (Леле някои бебета вече ще навършват 8 месеца, а ние сме едва на 6 )
Започваме с най-малките

И разбира се не може без торта

А сега за майките по един (или по повече)

и за да не отслабнем

Да не забравяме и кафенцето

А сега да честитя на всички сладури които тия дни станаха на 6 и 7 месеца. Да са ни живи и здрави и много, много щастливи. Целувки на Моника и Маги и разбира се на пъргавата Яна

# 261
  • Мнения: 29
Абе Иве, Макси - как влизате и къде ни търсите в тази новата снимка - нещо изобщо не мога да открия албумчетата.


УУУ умирам за сън.

# 262
  • Мнения: 337
Паломка , хич не поработвам каке, колкото до клипа в него се чува сина ми , който играе Плейстейшън в другата стая онлайн и си говори с другите играчи (ако за този клип става въпрос де)
А , колкото до снимка.бг , голяма каша е там , и аз в началото зор видях докато се оправя
Ей ги е  албумите тук http://www.snimka.bg/my_albums.php

Дари, ти поне на фризьор си сколасала да идеш , а мен днес , като ме гепнаха лудите и сама се окастрих. Косата ми беше почти до кръста , а сега е до раменете.  И моя не ми дава да се подстригвам и сега чакам да видя каква ще е реакцията.Тази вечер се прибира.
Ако не пиша няколко дена да знаете, че спя пред вратата и нямам достъп до интернет Joy

# 263
  • Мнения: 3 113
Представете си, че сте ето тук:



.. и ви носят ето това...



.. след което навън, на тераса, надвиснала над морето



пиете по едно



А аз отивам да си направя гимнастиката:



.. за да не загубя и аз някой ден кучето си...





Последна редакция: сб, 05 юли 2008, 07:28 от scorpia

# 264
  • СОФИЯ
  • Мнения: 157
ЧЕСТИТА МЕСЕЧИНКА НА АЛЕКС!ДА Е ЗДРАВ И МНОГО,МНОГО УСМИХНАТ!

ЧЕСТИТИ МЕСЕЧИНКИ И НА БЕБЧЕТАТА,КОИТО НАВЪРШВАТ 7 МЕСЕЦА!
Благодаря за почерпките!
Скорпи,Скорпи.......като започнах да си представям.....всичко е като на картинките,само дето куче нямам Mr. Green
Благодаря ти,че ни развеселяваш Hug
И сега да ви кажа,че временно съм само с едно дете.Голямото ми пътува в момента за Видин с влакчето.Баба дойде да го вземе,че нашия тати няма време да ни закара.Та като спре да работи /за месец и половина е почивал 1 ден/ ще ни откара и нас.Но мисля,че ще бъде след десетина дни.И сега малко ми става мъчно за мишока,но знам,че ще му е хубаво. Rolling Eyes

# 265
  • Мнения: 534




Ха, вече дорютро...ми изпотих се дорде опържа мекиците и да поднеса закуската...айде ставайте поспаланковци и кусайте, кусайте, има за всички Hug

За малко да пропусна кафето


Макси, немаш грижи, кака, идваш и само такива хапки ша апваме да знайш Mr. Green и за да преглъщаме убаво ша пием и бира Peace
Почерпки много, да са здрави и усмихнати всички хлапаци, да ни радват и...с тях по-лесно да ни минават циклитееееее Скорпи Hug За кучета нема да говорим Wink

Вчера водих кореспонденция със специалистите от снимка.бг, тъй като аз упорито не мога да сложа снимка...искаше да му обясня стъпките, които следвам за качването им, писах му и...повече не се обади, но му написах с големи букви, че сайта им не е направен добре. До колко това ще ги накара да го оправят не зная, но ме е яд, че детето ми има там албумче, чийто линк пращам на приятели, роднини и познати, а сега вече не мога да кача снимки...

# 266
  • Мнения: 337
Ку-ку , добро утро
И аз да сколасам да пийна от кайвенцето докато е топло , че с тва студено кафе съм се опънала като платно за рисуване Mr. Green
Днес попразнувах  малко с американците , ама стига ми толкова , че Крисона не пита какъв ден е днес ...
Скорпи Hug Joy

Айде след порцията смях лека от мен  Heart Eyes

# 267
  • Мнения: 29
            Момичета - някой правил ли е юлски албум. Ако - Да - моля да каже как точно го е кръстил, че така най - лесно мога да го открия.Ако няма - аз след малко ще се опитам да направя.
            Скорпи - ако знаеш с моя мъж кокло сме се смяли на последния ти пост. Много е готин.

Последна редакция: сб, 05 юли 2008, 14:14 от paloma_x

# 268
  • Мнения: 284
Има албумче : нашите бебета - м. юли 2008г

# 269
  • Мнения: 29
Дени - много благодаря.Намерих го, но съм забравила паролата как беше.
Много моля, някоя по - умна и добра мама да ми каже -  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт