Почистване на вежди - къде в Пловдив?

  • 10 543
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
И аз съм за придържане към темата, обаче NightWalker взе че се включи отнякъде да защитава сякаш нападнатото студио.  Сигурно е от студиото и прави маркетингово проучване чрез google и е попаднал/а във форума.

# 16
  • Мнения: 224
Много е вероятно, но и да е така и да не е така, няма смисъл да се занимаваме.  Peace
Иначе аз скоро мисля да се прежаля и да отида при Поля от Поликсена - казвам да се прежаля, защото когато бях до салона просто за да си запиша час видях, че оформянето на вежди е 15 лв.  Shocked Тогава се отказах, но скоро мисля да отида, дано да си заслужава.  Simple Smile
Много ми се иска и други хора да кажат при кой ходят и доволни ли са.  Peace

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Мисля, че най-евтино взема козметичката в Студио "МД" до Мега Марина в Смирненски.

А да споделя по темата защо не съм ходила досега на оформяне на вежди. Според вас здравословно ли е да скубят на всяка жена веждите с една и съща пинсета ? Все пак някой път се прищипва кожата, може да остане кръв по пинсетата и т.н. ? Има ли риск за зараза ?

# 18
  • Мнения: 277
Много е вероятно, но и да е така и да не е така, няма смисъл да се занимаваме.  Peace
Иначе аз скоро мисля да се прежаля и да отида при Поля от Поликсена - казвам да се прежаля, защото когато бях до салона просто за да си запиша час видях, че оформянето на вежди е 15 лв.  Shocked Тогава се отказах, но скоро мисля да отида, дано да си заслужава.  Simple Smile
Много ми се иска и други хора да кажат при кой ходят и доволни ли са.  Peace
Преди време ходих при въпросната Поля от студио Поликсена-беше много мила,но два пъти изпусна пинсетата върху лицето ми.Формата на веждите,която ми направи не беше нещо,което да не мога да направя и сама,а ме увери,че ще ми се получи чупка...За дамата,която я препоръча,тя е най-добрата в Пловдив,за мен не...Всяка от нас има различни изисквания-ако резултатът съвпадне с тях-супер,ако не...

# 19
  • Мнения: 72
Аз ще пропусна коментарите. Светлето и Мария казаха достатъчно.

Мисля, че най-евтино взема козметичката в Студио "МД" до Мега Марина в Смирненски.

А да споделя по темата защо не съм ходила досега на оформяне на вежди. Според вас здравословно ли е да скубят на всяка жена веждите с една и съща пинсета ? Все пак някой път се прищипва кожата, може да остане кръв по пинсетата и т.н. ? Има ли риск за зараза ?

Светле, козметиците дезинфекцират инструментите, с които работят след всеки клиент. За да се увериш може да поискаш да го направят пред теб.   bouquet

# 20
  • Мнения: 224
Lexи, а ти от коя козметичка си доволна?  Flutter Нещо се разубеждавам да ходя при Поля, за доста дълго време не съм си скубала изобщо веждите, защото бяха станали много зле, а сега като че ли се възстановиха малко и ми се иска да отида при човек, който работи качествено...  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 224
да в салон мания-ели се казва

Вчера бях при въпросната Ели и ми хареса как работи и отношението й към клиентите  Flutter, засега мисля да продължавам да ходя при нея.  Peace

# 22
  • Мнения: 35
АЛИС И НОРА /майка и дъщеря са/  пресечка на ул. Хр. Г. Данов /бивша  Г.Заимов/ много са добри и цените са нормални.Малко е по-трудно с часовете ,но ако се обадиш по-рано все ще се разберете.

# 23
  • Мнения: 550
малко да възродя темата... някой възхитен и доволен? Simple Smile и аз ходих при поли миналата година, но и сега като се видя по снимките от тогава изпадам в ужас. вярно, че може би аз съм си виновна, че я оставих да действа както намери за добре, но промяната беше прекалено драстична, и формата и дебелината изобщо не ми харесаха! добре, че имам буйни вежди и за по-малко от месец нещата се пооправиха. при друга пък- направи ми перфектни вежди, но с кола маска! което според мен е недопустимо за фината кожа около очите. изгори ми и кожата- вярно, че стоеше като драскотина, обаче ме боля поне седмица... ужас... друга пък ме пита едва ли не за всеки косъм... то така и аз мога да си оскубя. аз ли нещо съм прекалено претенциозна, козметичките ли си правят каквото знаят, но все не мога да попадна на "моята"..  Tired
ето и една статийка в снимки от мен звездни вежди

Последна редакция: ср, 20 май 2009, 18:05 от zero

# 24
  • Мнения: 277
Lexи, а ти от коя козметичка си доволна?  Flutter Нещо се разубеждавам да ходя при Поля, за доста дълго време не съм си скубала изобщо веждите, защото бяха станали много зле, а сега като че ли се възстановиха малко и ми се иска да отида при човек, който работи качествено...  Rolling Eyes
От никоя не съм доволна  Laughing Но зависи какво искаш като форма,аз лично искам хубава чупка,но досега не съм я получила.Ходила съм при няколко и всички в началото ми казват,че ще се получи това,което искам и накрая-нищо,а имам гъсти вежди.Ако някоя вас има идея къде да отида,моля да сподели,ако ще да ме дърпат с кола маска,с какво си изберат,искам просто една чупка  ooooh! Бих опитала и сама,но не знам от къде да скубя,за да се получи ефектът.

# 25
  • Мнения: 224
Ако нямаш естествена чупка, няма как да ти се получи хубава чупка, и на мен ми се искаше в началото, но сега като ми се оформи по естествената форма мисля, че е най-добре.  Peace Това две козметички са ми го казвали и наистина каквото дал Господ, такова.  Simple Smile

zero, значи не съм сгрешила, че не съм отишла при тази поля, сега чета статията, интересна е!  Flutter Peace

Общи условия

Активация на акаунт