Малкото врачанче е голямо калпазанче (Враца-18)

  • 21 602
  • 296
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 6
Майка ми е под училището - малката уличка, ако искаш ми прати намера си и ще те звънна като сме там.

# 151
  • Мнения: 117
Здравейте! Какво правите в тая жега? smile3506 Мен ми се ходи на басейн, ама няма как да стане заради бебока. Нямам търпение да поотрасне и да я водя да се плацикаме я в рекичка, я в басейн.   sport027  grinning039 Крийте бебоците на хладно, че не се диша навън sweating

# 152
  • Бургас
  • Мнения: 27
Здравей, Мише! Добре съм аз. Пуснала съм си вентилатора, хапвам, пийвам и чета и пиша във форума. И на мене ми се ходи на басейн, ама...живот и здраве септември, ако има хубаво топло време..Хайде, време е и вие скоро да излизате на срещи с нас! Hug Днес с Афродитката и малкия сладък Алекс се виждахме, дори ги снимах, много им се радвах..аз не умея да си показвам чувствата хич..ама да знаете- голяма красота са и двамата, пу, пу.. И така, до нови срещи, бъдете здравички и се забавлявайте! Heart Eyes

# 153
  • Мнения: 2
Здравейте майчета!!!Темата е стана супер Rolling EyesБраво на майсторката много добре се е справила.Как сте в тези жеги?Направо не се издържа, а аз съм постоянно по пътищата направо ужас.Пазете малчовците.
 mishlence аз също ходя често до стария пазар нали малкия там ходи на ясла хода веднъж сутрин да го вода и веднъж вечер да го прибирам.И често се отбивам до обущарницата, защото това е тетка ми така че може да се засечем някой път.

# 154
  • Мнения: 556
Да се похваля,вече си имаме количка Grinning Да ви питам(по специално Бубето и Весето)на колко градуса перета нещата на количките,имам впредвид покривала и такива истории.Искам да пусна да изпера сега за утре да са готови за разходка,защото си миришат на не знам и аз какво.Като гледам времето май ще ни поднесе един дъждец за разхаждане Simple Smile

# 155
  • Мнения: 2 425
Трябва да има етикетче и на него пише при колко градуса се пере.

# 156
  • Мнения: 41
здравейте и от мене успях да ошетам и сядам да драсна някой ред, я кажете на кои заведения сядате че като доида в града да знам къде да ви търся днес се разправях с тази еднократна помощ и детските , само ядове трябва в моя край да ги подавам. абе ужас.
иначе сме добре предната седмица като ходихме във вторник на консултация бяхме наддали 200гр. тази сигурно вече сме станали 4000кг. доста ни е топло ама се спрявяме някак

# 157
  • Мнения: 2 425
тази сигурно вече сме станали 4000кг. доста ни е топло ама се спрявяме някак

Недей така, че с тези килограми ме стряскаш  Shocked Сгрешила ли си или се бъзикаш  Rolling Eyes

# 158
  • Мнения: 728
little angel: Аз я пера моята на 40 градуса и на пералнята имам програма "ръчно пране", въпреки че последния път я прах на "софт" което е за бебешките дрешки. Не прекалявай много с прането на количката, че моята вече е пред разпад от пране  Mr. Green Joy
Аз пък днеска цял ден шетам и готвя у нас, че щяха свекър ми и свекърва ми да идват на гости, те пък взеха че не дойдоха. Само където излъсках всичко за норматив. Да ви се похваля, надух му на малкия басейнчето и след обед докато чаках да ми се опече мусаката го къпах  на балкона. Голям смях падна, само дето по едно време реши че му е тясно там и тръгна да пълзи по балкона и реши че решетките му са много вкусни, та го прибрах набързо. Калпазанин, какво да го правя. И ако искате да знаете, май, май и второто зъбче ще ни избие tooth.. а бе, лудницата е на 6

# 159
  • Мнения: 68
Здравейте,аз не съм писала отдавна.Да ви се похваля,на нас ни купиха креватчето и количката за бебето.Сега в нас правим едни размествания и ремонти и всичко е по земята.Надявам се до края на седмицата да оправим всичко и да наредим нещата.Как се справихте в тази жега днес?При нас след 14часа спираха водата даже,не можех да повярвам,добре че до 16часа я пуснаха.

# 160
  • Мнения: 2 425
Ние също си имаме вече басейн. След малко ще кача снимчици и ще пусна линк.

# 161
  • Мнения: 2 425
Това е линка със снимките ниhttp://www.snimka.bg/my_albums.php.

# 162
  • Мнения: 997
_baby,отваря се страницата за въвеждане на потребител и парола.

# 163
  • Мнения: 159
Добро утро, хайде на кафенце  Mr. Green




little angel да ти кажа честно, моята количка не съм я прала- просто според мен специално до коша за новородено бебето няма никакъв достъп ( нали слагаш отдолу пелена и т.н), другото което ме изплаши е, че бях виждала ужасно избелели колички- не знам дали от слънце или от пране. Не исках новата количка да стане на нищо още преди бебето да я е ползвало.
Иначе тази седмица мисля да я поизпера малко, но предполагам ще е на ръка- и после само ще я пусна на центрофуга. Знам, че вече е късно и предполагам си я изпрала, но в това няма лошо, след като е миришела...както и да е ще чакаме да се включиш в разходките  bouquet
_baby снимките не се отварят- откакто промениха снимка.бг стана ужасно  Sad Макар, че аз видях басейна- разкошен е, дано да му се радва много.
Хайде на всички пожелавам прохладен ден изпълнен с усмивки

# 164
  • Мнения: 301
Imam problem nemoga da prevklu4a na kirilica
Pomognete mi
Dobro utro na vsi4ki 4udno prohladen den  Bubeto* blagodarq za kafenceto strahotno e

Общи условия

Активация на акаунт