СЕПТЕМВРИйското човече да седи обича вече!

  • 8 393
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9
Само запис сега, пък ако успея да ви изчета ще пиша по-късно. Ама много пишете бе момичета, не мога да ви смогна на темповете Simple Smile
Пък и Яна продължава със зъбите - онзи ден проби втория и пак е много кисела тези дни, та се гушкаме повече. Явно доста я боли, защото постоянно крещи и се опитва да си откъсне дясното ушенце. Чудя се дали е от зъбите или да я заведа на УНГ  newsm78

Честито на празнуващите днес и малки и големи  Hug

# 16
  • Мнения: 317



begbie наистина голяма усмивка таткото само да ти кажа че така както сте я закачили без халките въжетата ще ви се претъркат много бързо. Племеничката така преди време тупна на дупето Simple Smile

да да, това е само временно, че нямаме търпение Joy

# 17
  • Мнения: 9
Забравих преди малко да попитам има ли все още мами, които не са получили парички за месец май? Че аз вече почвам да се дразня? От фирмата ми са закъснели с осигуровките за май и ги били пуснали на 11.06. Е,, колко време им трябва на кокошките в НОИ за изчисления и да ми преведат парите?!?  #Cussing out

# 18
# 19
  • София
  • Мнения: 606
Здравейте, ние сме добре. Чета, но хич не ми остава време за писане...

Аз да ви кажа ние какви проблеми имаме - ЛЮБОВНИ Simple Smile Едуард с бебето на моята най-добра приятелка са влюбени.

 

 



И най-смешното е че не е случайно. На всяка тяхна среща е така. Любов ли бе да го опишеш. Ще разбият на сина ми сърцето Simple Smile

# 20
  • Мнения: 2 617
Лилиан, страхотни са   Heart Eyes Heart Eyes Hug

# 21
  • гр.Варна
  • Мнения: 217
Lilian_V, страхотни снимки на малките сладурчета! Hug Hug Hug
Направо да се разтопиш от умиление като гледаш тези влюбени гълъбчета!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Щом от сега Едуард е влюбен, какво ли ще е като порасне.......... мами, пазете дъщерите си!  hahaha hahaha hahaha

Tsugumi, защо, бе, мила не пуснеш  тук снимчици?  newsm78 Всички бихме желали да се порадваме на твоето слънчице! Praynig Praynig Praynig

Ади сан, и аз не съм си получила паричките за май, въпреки,че осигуровките ми са внесени  навреме. Отговориха ми,че ще ги получа другата седмица..... #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Кали Мей, чакаме добри новини от теб. Praynig Praynig Praynig

# 22
  • Мнения: 498
Lilian_V уникално сладки са! Чак на мен ми идва да ги гушкам и целувам тия дечица ама те са ангажирани със себе си!  Hug

# 23
  • Мнения: 228
Лилиян,тези снимки ме сразиха.Толкова са сладки Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes и вярно като влюбени гълъбчета.Душички малки.Благодаря,че ги сподели с нас Hug

# 24
  • Мнения: 210
Лилиан,супер са мъничетата.Ед9уарт е малък на знае как да подходи към дамата.Много ме накефиха хлапетата Grinning
Елсе,честито за прохождането.Да сте живи и здрави. Hug

# 25
  • Мнения: 1 745
Запис!
Лилиан,много се изкефих на снимките!  Joy hahaha Joy Hug
Аз на 03.06. имам смс,че са ми постъпили майчинските по сметката.Сега вече чакам за юни,а вие още за май.... ooooh! Тия са за убиване!  #2gunfire

# 26
  • Мнения: 228
А сега дочетох пропуските и се втурвам да пиша-
Бегби,мъжа ти си го бива с ръцете явно-евала за люлката,която е измайсторил PeaceДано е много щастлива Ема в нея.Проучи за тези щипки за люлката може да ти е от полза.Ние като купим ще покажа.
Илиянка,ама как ме сбара само с тази хижа Здравец.Ние щяхме да идем този уикенд на х-л над Карлово,ама нещо изсъхна работата и сега ще сме на станция до хижа Здравец някъде.Не писах,защото реших,че е безпредметно и няма кой да хукне нагоре от пловдивските мами с бебета,амаа... Thinking явно съм се излъгала.Ние утре ще сме там и сигурно в неделя сутринта ще си тръгваме.Така,че ако се навиете много ще се радвам да се видим с бебките. Hug  bouquet
Тео,не ви завиждам  в тези жеги.
А за Цугуми си спомням,че имаше нещо предвид относно некачването на снимки.така,че действайте на лс:) Hug

# 27
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
 Hug

# 28
  • Мнения: 2 617

Hug

Последна редакция: пт, 27 юни 2008, 18:29 от Tsugumi

# 29
  • Мнения: 116
Лили, направо да ги изядеш тези малки душички. Как се гушкат милите  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Ама наистина момата е по-резервирана и да не ви съобщи че е влюбена в друг накрая  hahaha

bravy, бързо давай тел на ЛС, как така няма да си кажеш  Naughty
За утре планувахме пикник към Лъки, ама май ще се развали работата и нищо не пречи да се качим на хлад, да се видим  Hug

Бебе, една хижа Здравец за утре?

Tsugumi, невероятна е малката кукла  Heart Eyes Hug И рокличката ви е много сладка

А пари от НОИ и за не съм видяла  Rolling Eyes Даже няма кой да ми отговори кога изобщо ще си ги получа, че тези телефони ги затварят като си тръгват сигурно........

Общи условия

Активация на акаунт