Австрия 18 - дочакахме финала на ЕМ

  • 10 421
  • 303
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 343
жени,

супер, много се радвам за сумата, която се е събрала. дано поне билета на таткото да покрие.

честито на новите никове.  много са весели.

ние в неделя се сдобиваме с баба и дядо, алекс много се радва. и аз също Mr. Green ще мога на спокойствие да офукам 1вия урлаубсгелд в живота ми Mr. Green блага работа.

# 16
  • Виена
  • Мнения: 1 247
И аз като Жени чакам информация за Микаела!
Ако Кристиян се включи в темата, можем да разберем и нещо от първа ръка. Доколкото разбрах от предишните дни, днес можеше да е бил на операцията.
Надин, Светле?
Вале, много фреш  Wink

# 17
  • Мнения: 81
Записче!Мерси Анни  bouquet

# 18
  • Мнения: 112
И аз 4акам добри новини. Thinking :pray

Еми Рени,трябва6е да е вассер,ама много просто -вассер и  аз викам айде по-модерно фре6 да е.Ми така де ...

# 19
  • Vienna
  • Мнения: 266
Айде, какво стана с операцията на Микаела, ве4е 6те полудея от притеснение и 4акане, моля ви напи6ете
Жени, не сьм раzбрала 4е са до 4.7, но все 6те намерим на4их да ги иzпратим, те само да преведат не6ти4ко.

# 20
  • Мнения: 112
Хорица ,никой ли няма телефонна връзка с Надин?Напи6ете нещо....,бите.

# 21
  • Мнения: 580
Леле, и нова тема (Анна - намери си Рени достоен заместник  Mr. Green та и анкетата си пуснала! браво  Simple Smile) и нови имена и новини. Жени, моите парички и новите тан кодове нещо не са се харесали явно, та вчера вечерта наново ги пуснах като айлюбервайзунг  Embarassed

Днес беше последният учебен ден в началното училище, от септември си имам гимназистче  Simple Smile - ама много ми става криво, като си помисля ние навремето на колко години ги мислехме тия теми - в коя гимназия, кой на частни уроци, пък теми, пък задачи ... а тука в 4. клас им се решава бъдещето и някак си хем са си още дечица, хем вече се чувстват големи ... абе не ми е много симпатична тая система, ама вече няколко пъти си казах мнението на тая тема и няма вече  Grinning

И аз чакам новини от операцията - как е минала, какво казват лекарите и т.н.
Жени, ако приятелите на Патенце изпратят пари пак може да се преведат на семейството, аз съм убедена, че и в БГ ще имат нужда от помощ

# 22
  • Виена, Австрия
  • Мнения: 284
Просеко, няма проблем,  дано само всички преводи които все още очаквам, а те със твоя са общо три,  да дойдат в понеделник, че да може поне във вторник да предадем парите на семейството. Написах на Патенце, ако може лично нещо да събере, за да не се получи така, че аз вече да съм в БГ, пък да продължавам да получавам пари за Микаела. Тогава ще ми бъде по-трудно да координирам нещата, а и няма да мога да направя превод от мойта сметка, в тази на семейството.
А за това, че ще имат нужда от помощ и в БГ няма спор.

Забравих да благодаря на Ани и на Рени за новата тема!   bouquet

КАК Е МИКАЕЛА?!

Лека нощ от мен и до утре, надявам се с добри новини!

Последна редакция: сб, 28 юни 2008, 00:13 от Jeni 1

# 23
  • Мнения: 214
Набър3о да дам новини 3а Микаела от първа ръка (с Надя се редувахме като долме4ери днес).
В3еха я в 10 3а операция, тя беШе спокойна, имайки предвид нейния опит в болниците, ниЩо 4удно. Само като трябваШе да се ра3деля с майка си на път 3а операционната 3аплака (то и а3 подсмър4ах). Кристиян го бяха ра3пределили в друга операционна, но и3прати една българска колежка (Рени ти я по3наваШ, Диана). Върнаха я в 12,30 цялата в кабели и катети мили4ката и спяЩа от упойката. Говорех ли4но с един от лекарите, присъстваЩи на операцията, ка3а 4е вси4ко е минало успеШно и са свърШили 3а кратко време (говореШе се 4е Ще трае поне 3 4аса). Утре полу4ава патерици 3а ра3движване, родителите, мн мили хора, не могат да повярват на Щастието си и са страШно благодарни и 3а най_малката помоЩ.
А3 ли4но съм о4арована от Микаела, тя е едно мн лъ4е3арно и весело моми4енце. Само като си повисля колко е и3питала (майка и ми ра3ка3а подробно) и се въ3хиЩавам на силата.
3асега е планувано посеЩение 3а сряда следобед.
3асега това е, ако ра3бера новини пак Ще пиШа.

# 24
  • Мнения: 112
Sviti,Данкееееее!

Сега да заспивам спокойно.На  вси4ки пожелавам много любовно вохененде!

Оби4ам ви  и пла4а от щастие!

# 25
  • Мнения: 153
Дай Боже, всичко лошо да е вече зад гърба на Микаела  Praynig
Лека нощ  Hug

# 26
  • Vienna
  • Мнения: 266
Стахотно се радвам zа новината zа Микаела.
моми4ета, мн  блиzьк мой приятел се отzова zа Микаела, иска да дойде ли4но вторник или сряда в болниzата и да предаде плика сьс сьбраните от него , негови колеги и няколко приятеля средства.пи6ете кога и в колко 4аса 6те е посе6тението в болницата.

# 27
  • Виена, Австрия
  • Мнения: 284
Ох, сега и аз мога да си легна спокойно!
Нищо, че пожелах лека нощ вече, хич не съм си лягала!
Патенце, супер, мен точно това ми бе идеята за твоите приятели!
И аз бих искала да дойда в сряда, ама да не станем пък много?!

# 28
  • Мнения: 580
Чудесна новина! Свити възхищавам ви се на твоят и на Надин Einsatz в болницата, и на Патенце за инициативата с познатите и прителите. Супер сте!
И от мен лека нощ Simple Smile

# 29
  • Мнения: 46
Силно желая на Микаела и семейството и, скоро да плачат със сълзите на щастието. Praynig

Защото цялата тази доброта, позитивизъм и искрена съпричастност от всички от подфорума /и извън него, доктори, близки.../ се насочва към това изстрадало семейство.

И дано тази наша "капка" , напълни тяхната чаша на здраве и благоденствие / с Божията помощ/.

Общи условия

Активация на акаунт