Австрия 18 - дочакахме финала на ЕМ

  • 10 423
  • 303
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 236
Mомичета,

ще пиша кратко (по никое време е).
Микаела се възстановява мн добре. Днес поддържахме връзка само по телефона за кратки преводи, но утре мъжа ми ще е там за визитацията на професора, който я оперира. Тогава ще стане ясно кога ще я раздвижват (ще и дадат патерички).
Ritamae е права за упражненията. За съжаление тази операция е част от лечението. Оттук-нататък предстои много работа с детето. За родителите обаче фактът, че детето ще стъпва на крачетата си  е цяло чудо.
Стискайте палци!

Днес се видях с Gigi. Куклата малката ще си я получи още утре и ще може да си играе с нея (тя е такава със събличащи се дрешки). Майката на Мики казва, че вече и е скучно и си пее в леглото. Значи новата играчка идва на време. Благодарности момичета1 Hug

Желая ви лека нощ и спокойни сънища!   bouquet

Последна редакция: пн, 30 юни 2008, 02:04 от nadine

# 46
  • Мнения: 236
Пропуснах да помоля добрите феи Долче (поновому "Prosecco") Wink и Венера да ми се обадят на лични да си кажат имената, ако обичат. От списъка, който ми прати Жени с всички момичета участващи в акцията ни се оказва,че на тях им знаем само никовете, а нали пиша картичка от всички ни.

# 47
  • Виена, Австрия
  • Мнения: 284
Добро утро!
Хайде на Якобса!   food010

Надин, много се радвам за новините, които ни съобщаваш за Микаела и с нетърпение очаквам и днешните от визитацията! Ти как успя да пишеш? Аз тъкмо щях да публикувам отговор и хоп "профилактика, достъпът до сайта ще бъде затруднен".

Просеко, споко не са само твойте пари, а и на още две мами! Ти със твоята анонимност, значи ли че няма да дойдеш никога на среща или и след нея ще продължаваме да си говорим на никове?  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 580
Добро утро!
Не, разбира се, че ще дойда на среща, но там държа да ми говорите само на ник и със смайлита  Mr. Green 

Аз си говоря така, но се надявам да не ме разбирате грешно - нищо против малките имена, но смисъла на никовете в Интернет не е съвсем безмозъчен  Peace Аз лично съм имала проблеми от това, че съм разказвала прекалено много за себе си из разните му форуми и чатове, та затова съм такава сега.

# 49
  • Виена, Австрия
  • Мнения: 284
Просеко, по въпроса за никовете няма спор и ти си права!
Просто, когато познаваш вече един човек, контактуваш с него, без да искаш ти идва на устата истинското му име, а не ника. Специално при мен е така.  Старая се  във форума да използвам никовете, но не винаги се получава!

Какво му стана пак на това време?! Вчера не казаха, че ще вали и за пореден път не познаха!

# 50
  • Мнения: 214
ра3брах от лекарите току Що, 4е на Микаела и трябват високи спортни обувки (като на баскетболистите). Някой да zнае къде могат да се намерят, в коя верига да се потърсят? 
Лекарите ка3аха 4е обувките са най-важните 3а фи3иотерапията в момента, 3атова трябва да се купят оЩе днес.

# 51
  • Мнения: 580
Нормални спортни обувки или ортопедични обувки?
Може би по спортните магазини? Hervis, Intersport Eybl, Sport 2000, Sport Experts?
Нека лекарите да ти ги опишат, че така е малко трудно  Thinking

# 52
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Frau Prosecco, entschuldigen Sie, bitte!  Embarassed
Забравих за питането за Елените... С тоя хормон, дето ме блъска, няма спасение. Започнах да свиквам на състоянието  smile3537
Та... на мен това място ми допада. Преки впечатления обаче имам отпреди няколко години и не знам в момента на какво прилича. Надявам се да не са го съсипали. Вярно, че цените са по-високи, но пък и качеството на обслужване не е като в Обзор. Надявам се да изкарате добре и да нямате ядове с дублирани резервации например, което е коронен номер в България. Не е зле в тел. разговор предварително да споделиш опасението.
За никовете...  Thinking Да си призная, не съм се замисляла (то не че имам с какво да извършвам този сложен процес  Crazy ) Но ето повод да направим допитване със следващата тема  Peace
Danke sehr за бананово-шоколадовата рецепта!  Hug Ще я пробвам, когато полските ни съседи си заминат в почивка, че иначе ще им мирише на банан  Mr. Green
Пък аз вчера се замислих за това, че ти е мъчно за завършването на детето... И аз напоследък се чувствам странно при мисълта, че бебето ми се превръща в дете. Всеки ден ми е много по-интересен от предишния, но някак ей така неусетно ще минат годините и малките ни сладурчета ще са станали самостоятелни хора. Не че е лошо, но с този процес необратимо ние остаряваме...  ooooh! Животът е обидно кратък  Crossing Arms

Свити, в АКХ на партера съм виждала магазин за ортопедични обувки. Питайте там. Може би са специални за прохождане... Нищо не разбирам от тези неща  Tired

# 53
  • Виена, Австрия
  • Мнения: 284
Свити, ми то така много относително, какво значи високи обувки?!
Както е написала и Просеко, нека ти кажат нещо по-конкретно!
Иначе, ако наистина става въпрос за спортни обувки, мисля че наистина най-голям избор ще има във спортните магазини!

Токущо ми се обади една моя приятелка, която също ще помогне със парички за Микаела!

Вале, ако случайно четеш  newsm51


Надин, можеш да добавиш към списъка на картичката още една мама Валя!

# 54
  • Мнения: 533
Момичета, невероятни сте   bouquet! Много мило ми стана като четох за всичко,  което се прави за малката Микаела. Дано  Praynig чуваме само такива хубави новини и другото лято да доведат родителите едно тичащо щастливо момиче във Виена. Пишете в сряда как е минало посещението в болницата.

Ние снощи се прибрахме от БГ и сега ми е едно криво, много кривоооо  Cry.

Хубава седмица на всички   bouquet

# 55
  • Мнения: 339
Рени като те четях и се сетих за онази песен "Остаряваме бавно"  Mr. Green и по точно за цитата "наближавам вече 35, а все още минавам за един млад поет"  Twisted Evil като я слушахме ония ден голямо възмущаване падна. От къде на къде на 35 ще остаряваме какви са тези глупости за свитата на кялбо "стара злобна любов" нашата любов тепърва разцъфтява hahaha, да не говорим че някой може още да не я е срещнал на тази възраст.
Относно обръщението на име аз съм доста раздвоена напоследък, цял живот при контактуване в чатове и форуми съм ползвала никове и имам много добри приятели записани в телефона ми само с никовете им и да ме убиеш не мога да се сетя как са им истинските имена, но това не ги прави по малко приятели за мен. Тук обаче ми идва и на мен да използвам истинските имена сигурно сте заразни Mr. Green обаче си мисля че Ладолче има предвид че в форума споменаването на истинското име може да бъде прочетено от кой ли не "и използвано след това срещу вас в съда"  smile3508 тоест не остава  инфо само за познати Naughty

# 56
  • Мнения: 112
Ророана,споко, холън.Нека да сме толеранти към поета.Всеки може да си пи6е каквото си иска ,но никой не може да ни накара да го вярваме и да го живеем.Така де.Плюс това зависи .Някои хора си имат внуци на тази възраст и си се 4увстват стари. Най-важно си остава как се 4увства6,а не на колко си.И на 20 може да срещне6 старци,и на 65 други,които пък да не са.Аз не се интересувам от годините си.Само знам,4е искам да живея,да живея и да видя внуци и праправнуци.....оба4е ако може да съм без памперс....

 С Prosecco Dolce съм напълно съгласна.Мисля,4е няма смисъл от обяснения защо.Всеки да се сеща.

И аз съм желаеща за посещение на Микаела .Как да го осъществя?

# 57
  • Мнения: 580
Ау! Каква хубава тема -  eat
Рени, аз дълбоко вярвам, че вие не се съобразявате наистина с полските ви съседи  Thinking я си прави барбекю и да не ти пука. Те си мислят, че така изглеждат по-австрийски като се правят, че им мирише  Mr. Green
За годините да си кажа - аз съм в криза, на 34 години съм и ми е много смотано в момента, но това са си философско-депресионни теми, на които не ми се говори  no
Я кажете къде ще ви е следващата среща, за да видя дали да не си размърдам 4те букви и да дойда и аз

(Жени, не ми казвай, че нямаш още пари от мен. То чак неудобно ми става  Embarassed Проверих в банката - в четвъртък вечерта са напуснали newsm49  сметката ми)

# 58
  • Виена, Австрия
  • Мнения: 284
Просеко, споко, следобяд дойдоха!
Не се срамувай, просто се ориентирай към по-добрата банка, демек моята!  smile3534

Освен това вече ти знам името  smile3533 ама понеже съм много добра, няма да те издавам  Joy

За годинките си още не съм се депресирала, в момента съм на Христова възраст, ама за килограмите... newsm61

Момичета и момчета, изчаквам утре още един превод и ще докладвам за сумата и ще оповестя пълния списък със всички направили дарение за Микаела!

Свити какво стана с обувките?

Последна редакция: пн, 30 юни 2008, 21:01 от Jeni 1

# 59
  • Мнения: 580
Ми то си ми е убавко името, аз ни са срамувъм  Mr. Green

Добре, че паричките са пристигнали.

Общи условия

Активация на акаунт