Нестандартни места, на които сте правили ... петъчна

  • 4 508
  • 89
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 7 097
Моля, дефинирай за флуиди или секрети става въпрос, все пак.

Че аз не говоря по време на секс, пък ти за нестандартни места...
На спалнята, мисионерската и това е...

# 61
  • Мнения: 1 517
Моля, дефинирай за флуиди или секрети става въпрос, все пак.

Че аз не говоря по време на секс, пък ти за нестандартни места...
На спалнята, мисионерската и това е...

Що ли не ти вярвам  Mr. Green

# 62
  • Мнения: X
За какво давам акъл, просто питам!  А за самата поза давам пример как може да стане! Все пак надявам се и ти да имаш фантазия, ако тя стига до това да оправяш чужд мъж на сушилня, то ужасно за теб или по точно твойта работа е по мръсна от моята!
Ми6инке,мари, нещо си си забравила чувството за хумор в някой автобус,ми се чини.
Какво да се прави,човек съм-греша,реших,че за да обясняваш как става,значи си го пробвала.
Моята фантазия до къде стига няма да ти обяснявам, чуждите мъже недей да ги мсилиш толкова,защото ми се струва,че малко са хората,които цял живот само със собствените си мъже са го правили(още повече пък и на нестандартни места). Или никога не си била млада?

# 63
  • Мнения: 5 393
Спамочатърите онождат тази тема.
На това му викам нестандартно място.

Спамочатърите онождат сичко- стандартно, нестандартно.....няма значение.

# 64
  • Мнения: 2 374
Хм на доста нестандартни места...на една пейка в квартала беше тъмно поне,минаха едни младежи ама не забезязаха нищо защото бях с къса пола Mr. GreenСпомням си и един път зимата адски студ в една градинка,не знам как успя да ме навие мъжа ми,тамън се бяхме запознали,сега вече само на спалнята Tiredотегчаващо липсват ми тия времена.

# 65
  • София
  • Мнения: 7 097
Моля, дефинирай за флуиди или секрети става въпрос, все пак.

Че аз не говоря по време на секс, пък ти за нестандартни места...
На спалнята, мисионерската и това е...

Що ли не ти вярвам  Mr. Green

Ааа, не знам... Whistling

Никой ли не го е правил в автобуса на последните седалки?

Ако имаш предвид градски транспорт, в тая тъпканица не е нужно да стигаш до задните седалки. Могат да те онодят съвсем спокойно и така, както си седиш права...

# 66
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Според моя критерий - най-нестандартното беше зад една стара автобусна спирка ....... в 17 ч........ тъкмо си беше тръгнала смяната от един завод...
Абе, Веси вас, уж си изморена пък глей кви теми пускаш..... малииии..... Peace


... Joy гладна кокошка просо сънува, нотар ... Joy Сериозно  Peace
Ама ще ми дойде силичката и ... яка му дУша после  Mr. Green

Да се разпиша все пак ... - на покрива на един дооооста висок блок, на стълбището между етажите, мисля, мисля ... все ще се сетя и за други места.

# 67
  • Мнения: 649
За какво давам акъл, просто питам!  А за самата поза давам пример как може да стане! Все пак надявам се и ти да имаш фантазия, ако тя стига до това да оправяш чужд мъж на сушилня, то ужасно за теб или по точно твойта работа е по мръсна от моята!
Ми6инке,мари, нещо си си забравила чувството за хумор в някой автобус,ми се чини.
Какво да се прави,човек съм-греша,реших,че за да обясняваш как става,значи си го пробвала.
Моята фантазия до къде стига няма да ти обяснявам, чуждите мъже недей да ги мсилиш толкова,защото ми се струва,че малко са хората,които цял живот само със собствените си мъже са го правили(още повече пък и на нестандартни места). Или никога не си била млада?
В момента съм млада, поне така си мисля на 22 съм!  Hug

Последна редакция: пт, 27 юни 2008, 15:07 от Mi6ina

# 68
  • Мнения: X
За какво давам акъл, просто питам!  А за самата поза давам пример как може да стане! Все пак надявам се и ти да имаш фантазия, ако тя стига до това да оправяш чужд мъж на сушилня, то ужасно за теб или по точно твойта работа е по мръсна от моята!
Ми6инке,мари, нещо си си забравила чувството за хумор в някой автобус,ми се чини.
Какво да се прави,човек съм-греша,реших,че за да обясняваш как става,значи си го пробвала.
Моята фантазия до къде стига няма да ти обяснявам, чуждите мъже недей да ги мсилиш толкова,защото ми се струва,че малко са хората,които цял живот само със собствените си мъже са го правили(още повече пък и на нестандартни места). Или никога не си била млада?
В момента съм блада, поне така си мисля на 22 съм!  Hug
Нима? Звучиш,все едно си поне на 40. Но недей да се сърдиш,че нищо интересно не ти се случва, и да си мислиш,че вадиш кирливи ризи, все ще се намери някой автобус и за теб Hug

# 69
  • Мнения: 851
Ако имаш предвид градски транспорт, в тая тъпканица не е нужно да стигаш до задните седалки. Могат да те онодят съвсем спокойно и така, както си седиш права...
Смущаващото в случая е, че всъщност никой не си е признал да е станало!Аз винаги съм искала да го направя на задната седалка на автобуса, на последния курс...мъжа ми така и не се нави. Любовник ще трябва да си хващам видяло се е Mr. Green

# 70
  • Мнения: 4 745
ShockedТова непосредствено преди процедура по премахване на трънчета ли? Mr. Green

# 71
  • Мнения: 649
За какво давам акъл, просто питам!  А за самата поза давам пример как може да стане! Все пак надявам се и ти да имаш фантазия, ако тя стига до това да оправяш чужд мъж на сушилня, то ужасно за теб или по точно твойта работа е по мръсна от моята!
Ми6инке,мари, нещо си си забравила чувството за хумор в някой автобус,ми се чини.
Какво да се прави,човек съм-греша,реших,че за да обясняваш как става,значи си го пробвала.
Моята фантазия до къде стига няма да ти обяснявам, чуждите мъже недей да ги мсилиш толкова,защото ми се струва,че малко са хората,които цял живот само със собствените си мъже са го правили(още повече пък и на нестандартни места). Или никога не си била млада?
В момента съм блада, поне така си мисля на 22 съм!  Hug
Нима? Звучиш,все едно си поне на 40.
Да, помъдрявам бързо! Уча се от грешките на другите! Примерно твойта ще я имам впредвид!

# 72
  • Мнения: 47 998
Ами че то мойте нестандартни места вече сте ги писали, значи не са нестандартни , а напълно нормални  Crossing Arms

# 73
  • Мнения: 674
Допълвам в горичка и в рекичка.. Grinning Blush

# 74
  • Мнения: 649
Като стана на въпрос за автобуса за задните седалки, може и в кино докато дават някой интересен филм и всички го гледат задълбочено. Покрива на блока пак си е разнообразие!

Общи условия

Активация на акаунт