Отчет на набор 2003 - 28

  • 9 137
  • 311
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 14 133
Разгледах новите снимки.  Wink Страхотни сладури са Алекс и Любо.   bouquet Heart Eyes
Ели, приятно изкарване на моренцето.  Sunglasses

# 241
  • Мнения: 4 971
Честит рожден ден на Ивана!
Честит рожден ден на Денислав!
 newsm59 newsm59 newsm59

# 242
  • Мнения: 343
Честит рожден ден на Ивана!
Честит рожден ден на Денислав!
 newsm59 newsm59 newsm59
Да са живи и здрави и щастливо детство.

# 243
  • Русе
  • Мнения: 7 803
 newsm59 на Денислав и Ивана!

Да растат здрави и много щастливи!

На мамите,   bouquet  bouquet

# 244
  • Мнения: 7 201
Честит рожден ден на Ивана и Денислав!
Да сте живи и здрави,много късмет и приключения!

# 245
  • Мнения: 729
Честит рожден ден на Ивана и Денислав!

Безгрижно и щастливо детство!

# 246
  • Мнения: 1 102
Честит рожден ден и от нас!Щастлива и без болестна година ви пожелаваме.  bouquet

# 247
  • Мнения: 872
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН , ИВАНА!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН  , ДЕНИСЛАВ
 
Да растат  здрави, умни и щастливи деца !
 newsm59 bdbaloni  bigdance2
 

# 248
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 278
Привет най после и от нас.Благодаря за пожеланията момичета.  bouquetРД мина ама беше голямо геройство от моя страна да събера деца за празнуване.Кой на село ,кой болен ,а Дени подскача край мен и само мърмори че никой не останал вече в списъка.Но все пак успях да открия 4 деца/ от 10предварително запланувани/ и се получи веселичко празненство.Най голям фурор редизвика тартата с костенурките нинджа.А и едни въпрос към мамите от Варна-Къде да открия спален комплект с тия пусти костенурки нинджа? И естествено да е на приемлива цена ,че нещо не ми са дават 200лв.Благодаря още веднъж за хубавите пожелания.На мен ми остава още една седмица отпуск и после отново на тръстиката. #2gunfire

# 249
  • Мнения: 14 133
И аз още съм на тръстиката.  hahaha
Шефа излезе в отпуск. Надявам се да класирам и аз след него от средата на август.  Sunglasses

# 250
  • Мнения: 343
Най-накрая и ние се записахме в албумчето със снимки. Децата на всички мами са големи сладури.

# 251
  • Мнения: 14 133
Най-накрая и ние се записахме в албумчето със снимки. Децата на всички мами са големи сладури.
smile3501 Отивам да гледам снимките ви.  newsm68 newsm44

# 252
  • Мнения: 7 201
И аз още съм на тръстиката.  hahaha
Шефа излезе в отпуск. Надявам се да класирам и аз след него от средата на август.  Sunglasses
И аз,и аз. Joy Но...тъй като само преди 20 дни започнах работа няма и отпуск. Crazy
А след по-малко от 2 сед. пращаме Дани на почивка с баба си и дядо си. Party

# 253
  • Мнения: 14 133
Моето човече още веднъж ще ходи на зъблекар.  Cry
Уж днес щеше да му е за последно, но докторката имало още нещо да довършва.  Rolling Eyes

# 254
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 717
Пфу, за нищо не ставам. Два часа се занимавам със снимките, които качих на албума. Едната е излишна и ако някой иска да я изтрие. Писала съм коя е.
Страшни дечица  Laughing Sunglasses. Момченцата май са повечко или така ми се струва.  newsm78
Отдавна не бях влизала, защото збравих паролата. Добре, че верни дружки ми напомниха   bouquet

Кристиян го водих на плаж в събота (както се вижда от фото маТриЯла). След плажа вдигна температура и вечерта вече беше с 39 градуса. Цял уикенд беше така, без абсолютни никакви оплаквания като гърло, стомах, разстройство, хрема дори. Само температура. Подозирам, че съм го прегряла и е слънчасал  Embarassed. Водих го днес на хомеопатката ни и тя ме успокои, че вече е добре. Даже си иска да яде. Искаше и на разходка да го водя, ама айде в жегата, няма нужда  Naughty.Утре ще го пращам на детска, ако всичко е ОК.

Аз съм утре на изпит за листовките. Стискайте палци.

Честито на Ивана и Денислав, макар и на патерици. Да са живи и здрави и да растат весели и безгрижни!!!   bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт