Педиатри за изключително кърмене и късно захранване

  • 110 549
  • 253
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 131
А в 22 поликлиника

# 106
  • София
  • Мнения: 96

София, нали?
Д-р Антонова, същата, която готви в Бон Апети.

# 107
 Нашият много добър личен лекар и за двете ни деца  е д-р Мая Филипова от гр. Самоков, тя е джи пи, с хомеопатичен поглед за лечение- много сме доволни, вече три години се грижи страхотно за нашите деца. Никой не вярва, че до ден деншен синът ми не е употребявал антибиотици и че дори най-високата му температура е кваляна с помощта само на хомеопатични средства..Моби. телефон на нашата страхотна и винаги усмихната д-р Мая е 0888876885.

# 108
 А някой не може ли да препоръча такъв шедиатър в Бургас?

# 109
Който е ходил при д-р Димитрова от Бургас: моля, кажете, какво захранване  препоръчва тя. Ние сме на 5.5 мес и още не сме се захранили. Интересува ме даи има смисъл да отидем при нея за захранването. С какво започва тя- зел, плодово пюре или оризова каша?

# 110
  • Мнения: 48 031

София, нали?
Д-р Антонова, същата, която готви в Бон Апети.
може ли координати?
ти при нея ли си ? може и на лични

# 111
  • Мнения: 393
Който е ходил при д-р Димитрова от Бургас: моля, кажете, какво захранване  препоръчва тя. Ние сме на 5.5 мес и още не сме се захранили. Интересува ме даи има смисъл да отидем при нея за захранването. С какво започва тя- зел, плодово пюре или оризова каша?
При нас започна с оризова каша, след нея последва зеленчуковото пюре, плодовете ги остави за по-късен период.

# 112
  • Мнения: 598
Препоръчвам за Пловдив д-р Дюкенджиева, 2 ДКЦ (до бившия ресторант Стадиона)--тя насърчава изключителното кърмене и късното захранване, ако и самата майка е навита за това. Добър специалист и човек. Доволна съм от нея.

# 113
Д-р Елена Иванова от МЦ "Сана"  :
Ние сме на 5 месеца и половина и досега не сме яли нищо друго освен кърма.
Не зная от какво са породени коментарите на MammaEli, но не считам, че д-р Иванова се е променила за няколко месеца!
Тя е изключително внимателен, начетен и отзивчив специалист. Определено подкрепя кърменето и късното захранване, никави сокчета и т.н. и досега никога не е споменавала да махаме нощното кърмене.

# 114
И аз се присъединявам автоматично - д-р Динкова от град Петрич, ходиа при нея на частен кабинет и тя е твърдо за по - късното захранване - моя сине на осем месеца, а го захраних с твърда храна, когато навърши шест, е още му давам кърма, но започваме вече да свикваме и с по - твърдите храни...Евала на такива лекари, Господ здраве да им дава...

# 115
Казвам се Десислава и имам момченце на 2год.и 3м.,което още сучи като пеленаче,плюс 2-3 нощни хранения.Той е малкото сакровище на семейството което се роди без да беше планирано но дойде за да зарадва всички които го чакаха с нетарпение.Разликата между двамата ми сина е 11 години,и никога не сам си мислела че може да ми е толкова хубаво да ги гледам как си играят,смеят и забавляват заедно.Тези мигове за мен са най ценното което имам и не бих го заменила за нищо друго в този живот.Бих искала някой педиатар да ми каже как да започна да го одбивам защото той е много преварзан кам мен ,понеже сме всеки ден по 24 часа заедно.Големия си син го одбих на 8м.без проблемно,но малкия ми син не пиеше никакво мляко до 1г.и 8м. и така аз непосмях да го лиша от единственното мляко което поемаше.Сега този навик незнам как да го одбием.Ако някои е минал по този път чакам съвет.           
                                                                                                   С уважение: Една щастлива маика!


# 116
  • Мнения: 256
То хубаво ама кога ще започне да хапва друга храна . На яслата ли ще го захранват? Joy

# 117
  • Мнения: 24 467
Предполагам, че вече яде и други неща, едва ли е само на мляко на тази възраст. Просто явно си е свикнало детето да си суче и му е приятно. Имаме една съседка, която е кърмила сина си до 3 годишна възраст, въпреки че детето си е яло и други неща. Сега са съученици с моя.
Не, че е от кърменето, но детето е определено по- болнаво от останалите децза. Това се дължи по- скоро, според мен на факта, че по- рядко излиза навън на чист въздух, пък и всичко си е ген.

# 118
Simple Smile Здравейте някой чувал ли е за д-р Александрова във Варна, ДКЦ Окръжна болница 2 етаж. Какво ви е мнението за нея като добър специалист. Ако ли не препоръчайте ми добър педиатър за Варна до Окръжна болница. Предварително ви благодаря.

# 119
Явно никой не чете тези теми... Rolling Eyes Попитах ви за д-р Александрова и д-р Мариана Профирова ДКЦ Окръжна болница. Но явно никой не чете.... newsm78. Моите уважения Мис Бу нали сме за това да си помагаме, а не да обсъждаме клюки. Mr. Green
Извинявам се за тона но аз мислех че ще ми дадете насока за педиатър за гр. Варна. Уви останах неудовлетворена от вас.

Общи условия

Активация на акаунт