Педиатри за изключително кърмене и късно захранване

  • 110 617
  • 253
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 288
ния, аз мисля, че просто си сбъркала форума  Naughty има си здравен форум, има бял и черен списък на лекарите. търси там  Peace
мис бу не е слънце да огрее навсякъде, особено ако въпросите не са на място.

# 121
Д-р Румяна Гаевска , работи с д-р Людмила Захова във Варна, Хр. Попович 12, ет.1, добър педиатър с дългогодишен стаж.

# 122
Юка съжалявам но нали за това е този форум за кърмене и захранване и добри педиатри приветстващи късното захранване. Ние сме късно захранени от 6 месец. Нямам нищо против мисис Бу.  Stop

# 123
  • Мнения: 1 947
  Отваряш "Всички" страници и натискаш Ctrl+F , ако си с Internet Explorer,  а за Mozilla - F3-бутона.
Пишеш името на въпросния лекар и готово! Аз това правя в момента. Simple Smile

И това от първа страница: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=146631.0

# 124
момичета кажете ми моля ви добро джипи може и само педиатър в 19 или 17 поликлиника

# 125
  • Мнения: 2 331
d-r Irina Marcheva ot Haskovo.Ne e lichen lekar.prekrasen pediatar.

# 126
  • София
  • Мнения: 2 734
И аз мога да препоръчам моя педиатър,д-р Ивайло Тодоров,25-та поликлиника,Младост.И той е ЗА късното захранване!

# 127
  • Русе
  • Мнения: 150
Търся си добър педиатър в Русе?За моята нямам думи.Постоянно сме в противоречия.Изобщо не е съвременна.Да живее СССР......и системите им за захранване!

# 128
  • Мнения: 169
Д-р Христова 2 ДКЦ Пловдив. Тя е джипи и педиатър. Страхотен лекар с чудесно отношение към децата. Grinning

# 129
Д-р Мангъров
Н-к І детско отделение в Инфекциозна болница
и частна практикана ул. Крум Попов 22
0898734288
Ако не беше той щях да приключа с кърменето още първия месец. Благодарение на спокойствието и желанието му да обяснява захраних детето си на 7мес. и все още сърмя успешно.
Специални благодарности.

# 130
  • Мнения: 96
За мамчетата от Монтана:
Д-р Красимир Манасиев.
Кабинетът му е в поликлиниката. За късно захранване е. Не препоръчва и вода.
Хомеопат.
Много е добър и отзивчив. Винаги се е отзовавал, по което и да е време на денонощието. Мил и професионалист.

# 131
  • Мнения: 344
Доктор Румяна Варадинова.Тя е педиатър в 26-та поликлиника на град София;ж.к.Люлин 2.

# 132
Д-р Костова 30 ДКЦ Обеля 2
привърженик на късното захранване винаги се съобразява с мнението на майката и е много внимателна с бебето.

# 133
  • София
  • Мнения: 1 877
   Относно д-р Иванова - ние сме при нея и ...даам, подкрепя късното захранване, ако майката е решила да захрани късно, но по самоинициатива  не дава инфо за късното захранване Naughty  Освен това ми прави пробни кърмения, каза да давам  подсладена
вода между храненията и да махна нощното хранене щом дребното стане на 1 месец Shocked Препоръчан ми беше и сок,,когато дребното навърши 3 месеца.  Казах й,че искам да изчакам със захранването.Щом станахме на 4 месеца д-р Иванова ме посъветва да включа плодово пюре и за да не се лъжем, директно й казах,че до 6 месеца няма да захранвам. Много се учудих от отговора:"чудесно! Най-добре е дотогава да сте само на кърма" Ами защо беше  идеята за  захранване на 3 месеца тогава? ooooh! Имам доста познати, записани при Иванова - оказва се,че подхожда индивидуално към захранването на всяко дете.  Наясно е с предимствата на късното (т.е. неранното) захранване, но не го препоръчва открито.  Една майка ми каза,че  напоследък е започнала да съветва захранването да се отложи след 6ти месец. Но когато ние бяхме на 3-4 месеца (неотдавна) не беше така Rolling Eyes
Освен това си мисли,че сме на 4 хранения на ден - 2 кърмения + 2 с твърда храна ooooh! Това понеже според нея трябва да е така и не разбира кърменето на поискване. Освен това не подкрепя дългото кърмене - имам приятелка с кърмаче на годинка и 3-4 месеца (и тя е форумка,дано се включи), записано при д-р Иванова. Д-р Иванова съветва майката да отбива вече Twisted Evil, че да не й се налага да се отбиват през горещините. Въпросът дали майката и детето искат кърменето да приключи не се е разисквал Twisted Evil
   Това са моите наблюдения от д-р Иванова - иначе е отзивчива (въпреки че има ужасно много пациенти и все тича на някъде), добър диагностик,отнася се много мило с дечицата. И поне е наясно с късното захранване Wink Пък това че не подкрепя продължителното кърмене - все пак няма  как
да ме накара да отбия дребното,така че и да не е съгласна с нещо...решението е на кърмачето и на кърмачката Wink

С две ръце подкрепям всичко, казано за д-р Иванова (ние също сме при нея). Само да добавя, че на племенника ми с лека ръка изписа два пъти АМ, защото "уж" не беше наддал добре (а той е страшно живо и много много добре развиващо се дете, изключително кърмен и се храни на поискване).

Но ние продължаваме да ходим при нея именно защото е много добър диагностик и има невероятно мило отношение към децата (това е единствената лекарка, към която дъщеря ми изпитва симпатия - а това повярвайте ми, е много трудно Crazy).

А за кърменето и захранването - ние си знаем Mr. Green.

# 134
  • Мнения: 182
Д-р Елена Иванова, САНА. Почти на 6 месеца сме, и досега сокове и пюрета не е ял. Като питах за захранване миналата седмица ми каза, първо да бием третия прием на ваксината, и 2 седмици след това започваме захранването.  Засега малкият е само на кърма и мъничко добавка при последните 3 хранения. Нощното кърмене не ми е казвала да спирам. Много ми допада. 

Общи условия

Активация на акаунт